poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

Nie bierz ku990i, to chłam podobnie jak gd510. W ogóle, jak napisała cyrolina LG nie są dobrymi telefonami i słusznie pochwaliła telefony firm Nokia i Sony Ericsson. Poza tym odradzam szczerze telefon dotykowy! Też miałem taką zabawkę, dokładniej LG ku990 tą pierwszą wersję i pobawiłem się tydzień czasu, później ten telefon już tylko mnie denerwował, trudno pisać na nim sms'y, system się często zawieszał i bateria mimo tego, że została poprawnie sformatowana trzymała do 3-4 dni. Lepiej kupić "mniej wypasiony" telefon z Nokii, lub Sony Ericssona żeby posłużył Ci na dłużej. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

Witam Kasiu i Innych ,którzy chcieli pomóc mi rozmową. No cóż ...nie wyszło,tak bywa,tylko po co to tyle trwało ????????????Aj tam mam dość ,zabrakło mi sił.Nie jesteśmy jednak zgodni co do naszych potrzeb.Nie będę pisać szczegółów ,ponieważ nie chcę aby ktokolwiek skojarzył to z moją osobą , a jest to tak prywatna sprawa ,więc rozumiecie?Napewno minie sporo czasu zanim zapomnę, wiem będzie ciężko nadal go kocham , ale postaram się z całych moich sił ,jestem wartościową osobą no to chyba na tyle ........................:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((trzeba żyć dalej .Pozdrawiam Wszystkich ,oby Wam życie dało więcej szczęścia .A jednak samotność .Do usłyszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

Pamiętacie Manhatan na Nowogrodzkiej? :D :D Dzieje się tam coś okresowo, czy zupełnie nic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

a czy z drugiej strony znajduje się wolny fajny inteligentny facet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

P. Adam Drożyner (Sybiraków , ma tel stacjonarny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

Witam. Składał z Was ktoś wniosek o dofinansowanie na nowo otwieraną działalność? Ja składałem bodaj w Marcu i na razie nic nie słychać. Nie orientuje się ktoś z Was, kiedy mogą być pieniądze na te cele i ile tak faktycznie się na nie czeka? Tu by się mogli wypowiedzieć ludzie, którzy już dostali takie dofinansowanie i ile na nie czekali? - oczywiście oprócz tych, którzy mają wujka lub ciocię w UP, bo Ci mają szybciej;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

jak dla mnie na 5+ Jedzonko jest dobre, porcje sa ogromne, zdecydowanie 2 osoby najedza sie jedna porcja, obsluga bardzo mila i kulturalna. To co bardzo przypadlo mi do gustu to kuchnia na widoku, super aranzacja wnetrza, jedyne co mi tam przeszkadza to ztraszny zaduch w srodku, ale przeciez przyjemnie jest tez zjesc na powietrzu w ogordku z tylu lokalu ;) Reasumujac super smacznie i niedrogo. No i mozna zamawiac na telefon, a i w weekend otwarte do godz. 24.00 ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

dr Mariusz Szewczyk w ESKULAPie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

biorąc pod uwagę rozum i słownictwo stawiam na 13 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

tak jak mówisz facet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK wstawił kumpla do zarządu PGE, aby ten zgarnął gigantyczną odprawę?

Nowa apteka samoobslugowa na rondzie,panie w niej pracujace sa bardzo mile.Sklep meblowy Boss na Fabrycznej,Kredyt Bank na Dwornej i Budka z pieczywem Sulima obok Dworca:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org