piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Adamus, nie jest to dobry pomysł, a nuż weźmie się nawróci i zostanie wierzący,a ktoś może uznać że jeżeli stoi na cmentarzu to jest święty i będą modlić się pod nim. Tak naprawdę to jeszcze kiedyś to rzeczywiście postawią pomnik tow. Gierkowi jak będzie się działo w Polsce jak dotychczas. Narodowi cierpliwość może się skończyć. W Łomży już była taka propozycja tylko władze miasta nie zgodziły się.

Pozdrowienia.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Naprawdę nie chcę słuchać, że jestem antysemitą bo każdy kto jest Polakiem ma coś w sobie z antysemity. Jeszcze parę dni temu przeżywaliśmy Wielkanoc i każdy z nas słyszał o tym, że kto wyparł się Chrystusa? Jaki to był naród? No właśnie! Dlatego zastanówcie się głęboko nad tymi słowami, pamiętajcie chrońmy nasze miasto, my tu żyjemy.

Samuraju,

Chrystus też był Żydem, czy Ci się to podoba czy nie.

A tak nawiasem, to często bywa tak, że ktoś kto strasznie agresywnie tępi jakąś nację, czy odmienną orientację seksualną, w rzeczywistości sam ma powiązania z ową nacją lub jest homo-niewiadomo...:(
Oglądaliście film "American Beauty"??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

hohoho !! Witaj Ryskago ! :)) Kopę lat. W Chicago byłem krótko. Nawet sam nie przypuszczałem, że tak nagle polecę. Co nowego w wirtualnym świecie ? Patrzę, że Maciek ma sie dobrze. A nasi małolaci z forum ? Nie było mnie bądź, co bądź - jakiś czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

A co to za swołocz się za mnie podszywa ??? :(( Ty Ogaksyr też byłeś/byłaś w Chicago ?? Zara, zara......... a co to za nick. Ryska... to Ty jesteś ?? Nic nie rozumiem, ale pozdrawiam Cię serdecznie Ryskago :))... Maćka zresztą - też !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Irlandczycy nie porysowali gwoździkami tego nowego modelu Vectry ?? (chyba nie, bo srebrne to a nie biało-czerwone)..


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Oj Adall zamieszałeś z lekka ;) Maciek miłej pracy na działce :)

Wracając do tematu, nie wiem czy wiecie, że jeden z bloków na Słowackiego był uroczyście oddawany do użytku przy wspóludziale właśnie tow. Gierka, były kwiaty, czarne wołgi itp. Zaletą jest to, że budowlańcy nie byli pewni do której klatki ów towarzysz wejdzie i postarali się jak nalezy w całym budynku. Płytki PCV i stolarka okienna do dziś dnia się trzymają podczas gdy w młodszych budynkach już dawno spróchniały :) Skad to wiem? Mieszkałem w tym budynku przez 20 lat :)

Pozdrawiam

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Allinka! Sugerujesz czytanie Starego Testamentu w oryginale.Aleco jest oryginalem?Przeciez Stary Testament jest w wiekszosci kompilacja starozytnych podan i watkow religijnych.Potop i stworzenie swiata opisne jest przez Sumerow pismem klinowym np. w Poemacie O Gilgameszu!Stworzenie kobiety z zebra Adama to po prostu blad tlumacza.W/g Sumerow Bog wyciagal ludzi z ziemi.Trudnosci wynikaly z faktow ze jezyki po prostu umieraly w formie pisanej a zachowywaly sie wsrod ludu znacznie znieksztalcone.Sam hebrajski w najstarszej formie nie ma samoglosek tak wiec slowa maja rozne znaczenia w zaleznosci od calego tekstu w zdaniu.Nie wiemy jaka byla fonetyka !Moze slowa wypowiadane pojedynczo nalezalo odpowiednio modulowac glosem?Sa jeszcze jezyki gdzie slowo ma znaczenie w zaleznosci od modulacji glosu np.Chinski.Tak wiec nam maluczkim pozostaje czytanie tego co nam daja i wydrukuja,ale od myslenia nikt nas nie zwalnia!Pozdrawiam myslacych.COGITO ERGO SUM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Widzisz Vladislav na co Ci przyszło?? Od komuchów Cię wyzwano...:(
A było się przyznawać do baleronowo-szyneczkowych sentymentów?? :D

Co do zalet komunizmu, to tak już jest w przyrodzie, że wszystko ma swoje "wały" i zalety. Komunizm też. Założenia miał dobre. A że był utopijny, to już inna sprawa. Pytanie, czy chcemy powiedzieć: "Komuno wróć!" Jeśli tak i jeśli dużo takich ludków jest, to rzeczywiście narasta niepokoik leciutki. Ale z tego, co zakodowałam Vladek się tak nie wyraził...
No chiba, że coś umknęło mej uwadze...:)

Każdy maskę dziś nakłada
nie wiadomo kto jest kim
maskarada maskarada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

O kurcze! Szykuje się zadyma jakaś!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

ptyś szukałem właśnie fotek bawełny ale nie mogłem znaleść ;-( moze napisać ŁZPB bawełna czy jak tam miała to nazwe ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Każdy przegrany tak mówi...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Nie ma żadnej nowej informacij :(

gaston

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Do gastona

A co do choroby, to się już skończyła, ale nie chciało mi się tego zedytować..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

nom to był żart...=/ ale wlasnie szkoda ze zart=(...bo taka dyska w naszym miescie by się przydała!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp. Wielgus pozbawia kościół świętości

Wielgus to żyd!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org