środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

Jak dobrze pamiętam to coś koło 15 lipca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

szczerze to liczyłam na jakiś większy format. Eminem ? wtf ? żeby choć Piasek a z zagranicznych to może Ewa Farna powinna ona wystąpić jak nawet w naszym mieście ma ulicę swojom

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

w takim razie wystawiam negatywa i nie pozdrawiam. 100% oszustka ! radzę uważać na interesy z tą panią !

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

ekipa z Prusa 8 ma wolne terminy na sierpień. jeżeli jesteś zainteresowany to na priva. zaś typ z Konstytucji może od ręki ale musi wiedzieć za ile żeby mu się opłacało. tak więc więcej szczegółów bo tak to można pisać i pisać a robota stoi w miejscu. a niedługo deszcze i co wtedy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

spokojnie będzie featuring z Eminemem:) najprawdopodobniej to będzie Janusz Laskowski z gwiazd większego formatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

hahaha:P no wlasnie na strzelnice won tam masz przynajmniej czystą plaze i za "drobną" opłatą sie wykapiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

dzisiaj tam byłam i naprawdę jest wybór. polecam czarny pilsener, strzelec wyborowy, kuntersztyn, zielony vanpur, piwo północne, łódzkie, kanclerz, imperator, jurand, dortmundery w 2 rodzajach, rybnicki full. no ale i tak na week end zgrzewka lokalnej korony to musisz-mieć.
pytałam o atoma mocnego ale dostawa ma być jakoś po świętach bo cała partia wysłana na Ukrainę. ale czemu to nie mówili



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

zaspy o tej porze roku ? to conajmniej po 350 ja bym brała !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

rzeka to raczej niebezpieczna sprawa! a jak z tym sztucznym jeziorem co go pod Giełczynem mają robić ktoś wie? sąsiad robi z takim jednym co jego żona pracuje w ratuszu i tak mówili. a w stokrotce na legionów to już dawno o tym słyszałam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

nie ma nie ma. nie nakręcaj ludzi bo potem same problemy wieczorami są nie można przejść normalnie po ulicy bo zaraz komentarze lecą ! zwłaszcza tacy po 16-17 lat najgorsi

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

Cinek jest oka! mojego sąsiada brata syn z nim chodził do klasy ! wielki pozytyw ! dajesz tak dalej w tyle nie nie zostajesz !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

Hej! Jeszcze nigdy nie byłam u Was w Łomży i chciałam się tylko dowiedzieć, czy wstęp na koncert, np Feel do amfiteatru jest płatny, jeżeli tak to ile, bo w najbliższym czasie chciałabym się tam wybrać:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

baseny ogrodowe, sa mozliwe do zorbienia takie beczki w ktorych mozna siedziec i sie moczyc a nie plywac. Tak zwane balie, cale z drewna tak jak i te sauny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

e tam zbychu u nas w łomży to nie ma fachowców ci powie sami partacze.....

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

To nie słuchaj przypadkowych ludzi tylko jednak zajrzyj do tych książek. Czasem piszą je profesjonaliści.
Albo kup doga, przywiąż go do budy, na noc spuszczaj i patrz jaki będzie szczęśliwy. Za rok będziesz na 4lomza szukać najlepszego weterynarza, behawiorysty lub cmentarza dla zwierząt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

Super wiedziałem że dojdzie haha
jeżeli chodzi o mnie to czwartek może być no chyba że coś mi wypali w ostatnim momencie :-)

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB

tak zeby nikt go nie zablokowal :D

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org