środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
proszę o usunięcie z forum tematu polityka

jarek siedzi w sądzie bo go Twoje PO! pozwało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

JP popracujesz za granicą ,wrócisz , kupisz upragnione auto i....i co dalej? Pieniądze szybko się rozejdą a jak za granicą skończą się zbiory...to akurat wrócisz do Łomży jesienią a jesienią to że znajdziesz jakąkolwiek pracę graniczy z cudem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Szpenio-człenio - z całym szacunkiem, bo wnioskuję, że jesteś starszy ode mnie i to sporo, skoro pamiętasz komunę, ja jestem rocznik 88 i widzę, że mam więcej w głowie poukładane przez te lata niż Ty.

Mi już sam Twój login mówi wystarczająco dużo o Tobie i Twoim poziomie intelektu, o ile wiesz co to takiego i tego doświadczyłeś (czytaj: nie doświadczyłeś). Przestań ubliżac innym i przypomnij sobie, że żyjemy w demokracji i panuje wolnośc słowa, każdy ma prawo głosowac na kogo chce, ale to nie znaczy, że masz prawo wyzywac kogoś od kretynów itp.

Oglądałeś debatę polityczną z 4 panami kandydatami? Może nie była jakaś specjalnie rewelacyjna, ale pomyśl ... Zacznę w kolejności tych, których najbardziej nie toleruję ...

1. Pan Komorowski - głosił podobno, że chce państwa bez sporów i kłótni, a co robił podczas debaty? Zdawkowo odpowiadał na pytania unikając odpowiedzi i krytykując dotychczasowe rządy, obecną sytuację i kandydatury innych, przede wszystkim Kaczyńskiego. A gdzie fakty i konkrety, na które wszyscy czekają? Brak, bo nie powie nic innego, czego by już Polacy nie słyszeli od innych, kwestia wiary i przekonania? Możliwe, dla mnie kwestia wyboru, traci chociażby tym, że jest z ramienia PO, a póki co PO nie robiło nic innego, jak tylko blokowały rządy braci Kaczyński, którzy dla kraju chcieli dobrze, lecz nie mogli tego zrobic. Czemu? Bo w Polsce żyje pełno komunistów z dawnych czasów, którym wtedy ponoc było dobrze ... Powodzenia. Chcecie prywatyzacji TV, szpitali, zmian w systemie szkolnictwa? Dla kogo chcą dobrze? Dla nas? Czy może np. dla Ruskich, jeśli wiecie o czym piszę.

2. Pan Pawlak ... Jak dla mnie bez sensu o nim pisac, postac, której czas już minął, i tyle.

3. Pan Napieralski - w debacie mówił konkretnie i na temat, wiadomo, że gadka gadką, ale na mnie wywarł pozytywne wrażenie, Polska nie potrzebuje komucha w okularach z czupryną jak u pedała, gbura, który ledwo usta otwiera jak mówi, i chodzi mi tutaj o Pana Komorowskiego, tylko dla przykładu kogoś takiego jak Napieralski, otwarty i serdeczny.

4. Pan Kaczyński - dla mnie postac, która powinna wygrac te wybory, nie dlatego że powiedział o zamiarze kontynuowania polityki swojego brata, choc i tak nie mam nic przeciwko, ale dlatego że jest z PiS, a wiem, że oni zawsze dążyli do tego, by było dobrze. Lecz w kraju, w którym nie ma zgody i porozumienia tak się po prostu nie da, więc niech nikt mi nie pisze, że oni nic nie zrobili, bo mogę wyśmiac tę osobę w twarz, wierzę i mam nadzieję, że kraj pójdzie po rozum do głowy i Kaczyński wygra te wybory. Potrzebujemy osoby, która nie będzie czytała z kartki podczas ważnych wystapień i przemówień, a taki jest Kaczyniak.

Dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

to zacznij ogladac zajebiste filmy polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

dlatego też powinien wygrać, że jak zakapior złożył kontrpozew? Oto całą natura Jarosława. klin klinem. Wyszło szydło z worka i jego przemiana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

O lokalu nic nie powiem, bo nie wiem, ale pizza smakowała. Będzie powtórka, wyrywkowo. Jak sie sprawdzą to się przerzucę na Benka;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

ciekawe jakie to bardzo wysokie wynagrodzenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Tak z innej beczki:

Sprawdzajcie nowy filmik, który pojawił sie na stronie Dzika - łomżyńskiego reprezentanta rapu, który wyemigrował do Detroit.

www.dzikudpmarka.com/

Ponadto kilka nowinek:

-10.10.10 r - data premiery nowej EPki Dzika (za gramofonami Dj Steez)

-wraz z premierą nowej płyty, rusza sklep internetowy z odzieżą na oficjalnej stronie

Pokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

crank... jasne

jest to robota w sadzie, zrywanie nektarynek, brzoskwin, jablek kiwi, robi sie na godz. 10h dziennie i jest 6.5euro na godzinę. Robota lekka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

tylko że nie mam zamiaru jechać na zbiory truskawek czy temu podobne . szukam w charakterze pomocnik na budowie itp . fazi martw sie o swoja dupe bo tobie moze sie noga potknac i bedziesz w gorszej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Ale ładnie Łomża wyszła w telewizji ,ile moherków ile pisowców machało na placu czerwonym :) POZDRO ,ZNISZCZMY POLSKE RAZEM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

No to teraz pora na waszego o.Rydzyka.Takie persony w Łomży ,że ho ho.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

żeby kur** przyszedł na prusa 8 to bym go sam na kopach wyniusł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

yourker dziecko ,które pewnie wychowało się na wałkach tatusia ,który pewnie jest z PISu.Tak tata każe tak muszę zrobić.Większość młodzieży głosujących za PIS to dzieci ojców,matek z partii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

w KL jest poradnia zdrowia psychicznego czyli badanie psychologiczne i psychiatryczne. ja miałam najpierw takie coś właśnie jak MS, ale dużo mniejszy, na kartkach, figury geometryczne, chyba jedno zadanie matematyczne, ogólnie nie było to cięzkie. póżniej była rozmowa z psychologiem, u mnie było bardzo sympatycznie. natomiast rozmowa z psychiatrą była straszna, koleś był nieprzyjemny, podnosił głos często, chyba chciał mnie z równowagi wyprowadzić, dziwne pytania zadawał np, jak czesto pije alkohol, w jakich ilościach (np ile puszek piwa, ile kieliszków wódki), co czuje po alko, jak wyładowuje złość (u psychologa też chyba takie pytanie było), dlaczego mam kolczyki w uszach(!!!) itp..
a reszta lekarzy- jedyne co to laryngolog i neurolog i okulista mnie zbadali, dentysty na oczy nie widziałam, chirurg mnie nawet nie obejrzał..

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

kamilo , żebyś mieszkał na Prusa 8...to sam wiesz hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Pierwszy za parkowanie na zakazie a drugi za jazdę bus-pasem zapłacone w 2009 roku w czerwcu...

bestia666 ja przechodziłam taki test w Wa-wie w 2009 roku...Test bardzo podobny do MS tylko na papierze+ jakieś słówka dają i trzeba opisać co te słowa oznaczają...czasem zwykłe jak np;drzewo jabłko a czasem trudniejsze.. nie pamiętam ale kilku znaczeń tych słówek nie znałam i przeszło...rozmowa z psychologiem na luzie rzadko zdarza się żeby ktoś nie zaliczył..a i na takie pytania ze swojego życia trzeba odpowiedzieć...bez ładu i składu ale mam nadzieję ,że pomogłam....pozdrawiam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

eXez czy tam u Ciebie laski nie pracują?Bo miałem takiego jednego co pojechał właśnie do włoch i ze zdjęć widać ,że hulaj dusza.Zwłaszcza ,że w tak miłym towarzystwie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

mam własna plantacje, nie stosuje oprysków i nawozów , zbieram truskawki na przetwory i nie tylko. z szypułkami i bez, wszystko dla klienta. kontakt na e-maila: andrzej19923@o2.pl oraz GG: 1329396



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

swiete slowa atari wiesz co mowisz chwala tobie za to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

jeżeli chcecie znów zastoju Polski to prosze bardzo, głosujcie na Jarka, ale przypomnijmy sobie co siędziało za kadencji Lecha - absolutnie nic. Wszystko wetował i Polska stałą w miejscu. za czasów SLD, kiedy mieli władzę w parlamencie i głowy państwa weszliśmyy do NATO i UE. Jesli wygra PO to znow POlska ruszy z miejsca i bedziemy silniejsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

już nie czynny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Witam i z gory dziekuje za konkretne odpowiedzi.Poszukuje lekarza nie koniecznie w lomzy dla dziecka ktore ma problemy ze sluzowymi kupkami i ciagle zapalenie jamy ustnej i nie wiem gdzie sie udac bo nasi lekarze juz sobie nie radza moze potrzebny gastrolog sama nie wiem poradzcie cos i kogos.Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Szkoda że Kononowicz nie startuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

dzienki fajnie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

wynagrodzenie PODOBNO 1800 zł na rękę. słyszałem że nie warto tam starać się o prace. jest to jeden z najgorszych pracodawców. charujesz na targach cały od rana do nocy a on ci zapłaci albo i nie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

nie no raczej nie upadł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

anty blm na *** sie napinasz nic nie zrobili autu to po co ten temat mogles wysiasc albo podjechac wczesniej ale pewnie byles osrany podleciales dopiero jak juz nikogo nie bylo z puchy tez nie wysiadles sprawdzic czy autko cale i w razie czego zadzwonic po "milicje" a teraz sie wyzalasz na forum jacy to czeczency nie dobrzy bo przy BMW stalo ojo jojojoj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Dzieci chciały se zobaczyć ile fura ma na liczniku i jak różni się bardzo od fury jego ojca i tyle lub zobaczyć czy opłaca się jeszcze jednego brata do kolekcji żeby dostać zasiłek i kupić taki furman ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

bigi2004, jezeli jechal legionow w strone statoilu, na skrzyzowaniu z sikorskiego mozna spokojnie w lewo skrecic, tak zrobil Anty, podjechal troche dalej... do miejsca gdzie mozna zawrocic ;) I tak dokladnie napisal Anty, moze nie zrozumiales do konca jego wypowiedzi:)
Mysle ze ze zlej strony spojrzales na te skrzyzowanie?
Swoja droga... nie raz juz widzialem przypadki zawracania na tych skrzyzowaniach

A co do tematu, coz... mogles sie zatrzymac, sprawdzic... a teraz tylko wyrzuty sumienia:) Takie zycie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Kolejny raz Łomża pokazuje jakich to mądrych ludzi ma... Każdy tylko chowa się za monitorem i pisze bzdury. Nie chcę namawiać nikogo do głosowania na konkretnego kandydata, ale Pan, który robi tyle gaf będąc tak wysoko w polityce jest dla mnie przegranym człowiekiem, Pan, który wyśmiewa innych kandydatów nie ma co liczyć na mój głos. Dlaczego ludzie nie widzą jak się ich karmi tylko tym co politycy chcą pokazać. Pan Kaczyński przynajmniejwie o czym mówi, jest przygotowany merytorycznie do kampani i przez to do rządzenia krajem. Życzę mu powodzenia i oddam głos na niego. Nie znoszę kłamliwego PO. Posłuchajcietylko wypowiedzi dotyczących wydobycia polskiego gazu. Coś mi się wydaje, że Pan Komorowski jest na etacie GAZPROMU. Uciekamy z Afganistanu? To dlacego Po wysłało kolejnych żołnierzy. Mądrzy zrozumieją. Nie uważam, że Kaczyński wszystko zmieni ale przynajmniej jemu zależy na Polsce. W tych wyborach nawet SLD jest lepsze od PO. Jeśli ktoś uważa inaczej to niech pomysli o tym przy tankowaniu... Chya więcej nie trzeba pisać. A z kolegą od kebaba chętnie się spotkam na ringu... Niby istota myśląca a broni ludziom posiadania własnego zdania. Cóż może i on zrozumie niektóre sprawy. Posumowując wszyscy tylko nie PO. Wybierzmy mniejsze zło.
Polska ma być naszym domem i dumą a nie wstydem i biedą.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

nikt nie zmusza ....
ja tam sobie chwale i wole na obczyznie niz w PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

najgarsze ze ten oszołom bronek najpierw kłamie a pozniej do sądu biega jakim to trzeba byc dnem a wstydu i godnosci nie miec i on ma byc prezydentem , bo najpierw wypowiada sie za prywatyzacja szpitali a jak Jarek mu to wypomina bo teraz tamta wypowiedz jest mu nie na reke przy wyborach to sady troche godnosci i szacunku do polakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

hmm popatrz na stronkach łomżyńskich salonów kosmetycznych, bo wiem ze tam się robi takie zabiegi.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

pod swiatlem lepiej widac, wez lampke, strumien swiatla pokieruj na paluszek, na pewno cos zobaczysz ,

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Widzę, że kilka tematów powstało wokół tego wątku, tak więc jeśli pracowaliście przy zbiorze truskawek w Łomży to podzielcie się informacją u kogo pracowało wam się najlepiej, jakie warunki były itp. kogo moglibyście polecić. Widzę że kilka osób się ogłasza proponując pracę, a wiadomo każdy chciałby iść do dobrego pracodawcy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Najpierw niektóre głąby co się wypowiadają na tym forum powinny trochę lektury poczytać a i tak nie powinni was dopuścić do głosu. Nie dziwne, że nasz kraj jest jaki jest jeśli mieszkają w nim tacy osobnicy.
O ile mi wiadomo pierwsza dama to nie obowiązek, poza tym Pan Kaczyński jako kawaler poświęci więcej czasu polityce i nie będzie chciał się nachapać kasy ile wlezie aby swoją liczną rodzinkę utrzymać w przeciwieństwie do jego głównego przeciwnika, byt się według POlepszy ale komu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

lepiej zajzyj do lekarz. tyle roznosci jest w podlozu. od czasu gdy laserowo musialem miec jakiegos rodzaju g...no usuniete z duzego palca u stopy, przestalem chodzic boso.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

do lekarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

jest jeszcze sci-fi 'suche majtki na dnie morza'



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

nie radze -facet , ten niby doktor to wielka d;upa,

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: proszę o usunięcie z forum tematu polityka

Nie marnuj stażu na byle gów**.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org