niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Powiedzial, co wiedzial.
Chyba Ci sie myli kuchnia arabska z azjatycka.
A jak ktos pieska nie trzyma na smyczy, to trudno... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Kefas,

No to dzisiok jak przyde do dom, to sie biere za te smołe...:D

Frotuś,

Pojencia ni mom!!! Wczora ino Krecika puszczali u mnie w tv...:)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

:)

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Bartek, "bawełna" przestała istnieć, bo nikt nie chciał kupować ich produktów za cenę, jaka byłaby korzystna dla zakładów.
Gdyby powstała jeszcze raz, to znowu szybko by upadła :(
Chińczycy pracują za wiele mniejszą pensję, i dlatego stamtąd pochodzi wikszość produktów włokienniczych, a jak pewnie wiesz, na "bawełnie" produkowali materiały na firanki, pościele itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Napewno coś sie zrobi.

MONIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Tak teraz kto z was pojechal by 150 km. żeby zjeść kebab za 7 zł ?

krowalaciata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Jasne, że nie jest łatwo. A kto powiedział, że ma być łatwo? Życie jest trudne i wyboiste... Chociaż zdarza się, że nieliczni mają też bajkowe życie i takimi przyziemnymi rzeczami jak szukanie pracy sie nie przejmują, bo po prostu nie musza:). Ale ja pisze o znakomitej większości ludzi, która musi się cokolwiek wysilić by coś osiągnąć, a przynajmniej po to by nie żyć w biedzie... Ptysiu nic w życiu nie przychodzi łatwo. Znalezienie pracy też może być olbrzymim problemem. Tyle, że ja piszę, iż z góry nie można zakładać najgorszego i twierdzić, że nic mi się w życiu nie uda. Najgorsze jest, gdy ktoś nawet nie próbuje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Tiger wiedzie prym i basta
Tiger jest dziś tu liderem
Już tłum ludzi biegnie z miasta
Zdobić pierś mą chcą orderem

:)

Dobranoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Na tym forum można ostatnimi czasy zaobserwować ciekawy schemat: wpada ptysiu napiszę jakiś komentarz ni w pięć ni w dziesięć, potem wpada pani ryskago (wogóle wielka figura, bo uwaga jest z Krakowa, nie to co my i chyba musi często to podkreślać skoro ja zdążyłem to zapiętać przeglądając to forum tylko od czasu do czasu..) i dodaje swoje "hahahaha" - chociaż czasem się wysili i napiszę coś ambitniejszego, generalnie stara się jednak za bardzo nie wyróżniać - trzyma solidnie poziom, szkoda tylko, że poziom ptysia.
Następnie pojawia się pan Tiger i dodaje swoje "celne" uwagi, nie zapomina przy tym skomentować postów ryskago, zachwycić się tym co napisała, tudzież skrobnie jakiś komplement dla niej...
Może do jakiegoś kółka różańcowego się zapiszcie? co? Bo normalnie, że ptysiu piszę, takie rzeczy to nie dziwne (wiek ma swoje prawa), ale żeby wy?

PS. A co najlepsze taki styl co niektórym odpowiada, możecie sobie pogratulować, wylansowaliście nową modę: "otwórz pierwszy temat z brzegu i napisz jakiś komentarz, tylko nie za długi (góra jedno, dwa zdania) i najlepiej nie na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

a kto jest żonką Twą?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

ptysiu i co kupujesz to książke ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Co będzie jak ŁKS wejdzie do II ligi, gdzie będzie rozgrywał mecze ligowe, przecież na naszym boisku PZPN nie pozwoli rozgrywać spotkań ligowych.

Kibic ŁKS-u z czasów gdy grali w nim Pilawa, Bogusz, Kierażynski, Kaczyński, Perzanowski, Szyc, Biarda, Szwejkowski, Lichomski, Korotkiewicz, Haponiuk Sawko. To były dobre czasy, w tym czasie to nawet juniorzy ŁKS-u grali w finale o mistrzostwo Polski.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

mBank nie ma siedziby. Jest "odnogą" BRE BANKU z siedzibą tylko i wyłącznie w Warszawie.

t.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

oprócz mBanku.... polecam jeszcze volkswagenbank
..przeszedłem do tego drugiego, kiedy mBank wprowadził częściowe opłaty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

felix, ty i wygladasz na desperata i to co robisz. ten post jest pierwszym krokiem do buraka miesiaca ziemi lomzynskie, sorry wolnego miasta lomzy hehhehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Nadopiekuńczość pastwa jest mitem.

RÓWNI I RÓWNIEJSI
Artykuł Pani Stanisławy Golinowskiej " Tygodnik Powszechny" na temat prawdziwej opieki państwa nad bezrobotnymi, rencistami i emerytami.P

http://www.tygodnik.com.pl/numer/275214/golinowska.html

t.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Ja tam jadę swoim samochodem.


--------------------------------------------------------------------------------
Wina zawsze leży po dwóch stronach , żony .......i teściowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

no właśnie ptysiu ja sam nie wiem oco ci chodzi :(

Autor: ptysiu91 (---.lomza.rtb161c.4lan.pl)
Data: 21-03-05 15:11

Tak a jak ci Polak najazd na chałupe zrobią ?

PTYSIU_BAWEŁNA

Ciekawe kto niby ma mi zrobić ten wjazd na chate ?

Jeśli ktoś szuka se domu to jest Zajazd Fadom i nie musi robić zjazdów !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

ja wygrałem koniec kropka.

t.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

wiadomość nieaktualna, prosze admina o usunięcie

cena jest jedna 7zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Z tekstu "nie mam takiej komórki więc się nie wypowiem" gniłam z 10 minut.
Też jestem zdania, że nic nie znaczące posty nie powinny być umieszczane, ale z drugiej strony posty Ptysia dostarczają mi niezwykłej dawki humoru.

Przepraszam, że odbiegłam od tematu Metra :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Nieweim wy jestes cie normalni ? a zeby was tak sie czepiali ???????????? co ? zatyka ?

t.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

No ptysiu... jak się chciałeś zamaskować to trzeba było chociaż przy grzybku litery pozamieniać... Nie ma co, przebiegłością nie grzeszysz;) A że rozumkiem też nie to czy to ważne...
Pozdrawiam...

k_T

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

na chleb pep ? a skąd Zdzisiu wiesz czy nie jestem starszy od Ciebie ?
Internet jest dla wszystkich drogi Zdzisławie vel Maćku. Pisz zatem ile tylko sił w kończynach :)

Pozdrowionka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

JAK TO CO Z NIM ZROBIĆ???KULA W ŁEB I DO ZIEMI:p BUHAHHAAAHAHAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Mrs, nie jesteś taki święty jak udajesz. Więcej tolerancji dla Ptysia, byłeś nastolatkiem i wiesz jak to jest w takim wieku, chyba że urodziłeś się od razu z rozumem dorosłego człowieka, ale sądząc po ostatniej wypowiedzi to chyba nie. Madaman nie bądź wrogiem Ptysia.

Pozdrowienia.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Masz rację MrS, zgadzam się w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

ŁKS-może i masz rację z tą moją tolerancją ale łudzę się że Ptyśqu naprawdę coś zrozumie, mimo że dziecko z niego jeszcze. A bany wiadomo jak działają, są sposoby żeby je ominąć... Ptyśqu sprawia wrażenie człowieka uzależnionego od forum więc "dobrzy ludzie" mu podpowiedzą co zrobić, w końcu jego fanclub jest liczny.
A propozycja zastosowania środków przymusu bezpośredniego ciekawa, czyżbyśmy zaczynali montować jakąś ekipę która odwiedziłaby Bawełnę i złożyła Ptyśqu "an offer he can't refuse"? :)
Ale w 100% zgadzam się z Tobą w jednym-Ptyśqowych postów nie da się ignorować bo są dosłownie wszędzie. To był właśnie jeden z powodów dla których sam zacząłem swoje petycje do Ptyśqu kierować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

lolomza.risp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Ptysiu jest jednak na swój sposób oryginalną atrakcją tego forum.

t.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Witam, czy ktoś może polecić dobrego tłumikarza w Łomży lub najbliższej okolicy?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Hauzer wiesz co ... brak słów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

witam,
pewnie temat bedzie bardzo odwazny no moze nie tyle temat a pytanie ktore jest ponizej :

jak wam sie forumowicze wydaje czy w naszym ciemnogrodzie jest jakis "ZORRO" co lubi dzieci ? z tego co pamietam to kiedys w szkole podstawowej numer 5 byl co lubil dawac klapsy :] mysle ze niektorzy z was wiedz o kim mowa

pozdrowienia dla mocherowych beretow .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

szosa zambrowska, jadac sikorskiego na rondzie w prawo
drugi za skladem kolejowym na sikorskiego(piękny Zdzisiu)


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo


Markus piszesz, że za komuny budowano i chołubiono giganty nikomu nie przydatne, produkowano rzeczy których nikt nie chciał kupować. Ale czy coś zmieniło się w nowym ustroju. W szczególności chodzi o kopalnie, które były oczkie w głowie za komuny, nie inaczej jest i teraz


Po 1989 roku wpompowano w kopalnie 40mld zlotych. Padaly firmy elektroniczne, zaklady lotnicze, zbrojeniowe itp ale kopalń nikt nie ruszyl bo działacze zawsze mogli zwieźć autobusami drużynę chamów. Nawet niedawno widzialem w TV górnika gardłującego, ze nie pozwoli zabrac sobie czternastki! To mnie sie krew burzy bo skądinąd wiem, ze masa ludzi potrafi nie dostać dwunastki na czas.

CIEKAWOSTKA:
Co mozna miec za 40mld zł? Oto propozycje:
1) Lotniskowiec z 50 samolotami, niszczycielem, kilkoma korwetami i klasycznym OP.
2) 10 elektrowni atomowych.
3) splata znacznej czesci zadluzenia zagranicznego (20-40%)
4) wypasione metro w kilku miastach (po kilka dlugich linii w jednym)
5) 2000km autostrady
6) kupno złóż ropy za granicą.

Są to jak widać ogromne pieniądze. Ale spoko. Ślaskie kopalnie to worek bez dna w ktorym Polska utopi swoja przyszłość. A niektórzy nadal bedą kopać w Warszawe.

U Ciebie co komunistyczne to złe i niepotrzebne, ale co się dzieje teraz. Skąd w tym naszym dobrobycie tyle nieujawnionych afer białych kołnierzyków na miliony dolarów. To są ludzie którzy swoimi pomysłami w/g tz, a w/g Markusa praktycznym zastosowaniem czytania i pisania dorabiają się na oszustwach. Takich ludzi też wykształciła komuna. Nie jestem za komuną, , głosowałem za demokracją , ale nie w takiej postaci gdzie przepaść między bogatym a biednym rośnie coraz bardziej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

o sporo sie dowiedziałem :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

ptysiu, znów piszesz głupoty ;-)

t.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak to widze - WYBORY Śniadowo

Ale podajcie przynajmiej jakąs nazwę jego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org