niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TROLL qwertyp:)

To się do telewizji nadaje. Ale tej ogólnpolskiej. Napisz do TVN24. ciekawe jakie byłyby miny tych ze spółdzielni, gdyby tv się zainteresowała;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROLL qwertyp:)

Bimbo, rozbawiłeś mnie tym tekstem, za komuny Polska pod skrzydłami związku radzieckiego też była stabilnie rozwijającym się krajem, tylko jakoś większości to się nie podobało, a separatyści Polscy na emigracji słali terrorystom z solidarności dolary...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROLL qwertyp:)

Nie wiedziałem że zbierają podpisy....

775



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROLL qwertyp:)

aby ktoś nie zarzucił , ze zmyślam podaje fakty za serwisem emiratów kaukaskich:

bojownicy islamscy którzy wspierają działania islamskich seperatystów czeczeńskich przykład:

W górskim regionie Dagestanu został zabity komendant Seyf-Islam. Amir zginął w trakcie strzelaniny w rejonie botlichskim. Oprócz niego zginął również jeden z mudżahedinów. Bojownicy podczas obrony zabili jednego z atakujących milicjantów.
Egipcjanin Seyf-Islam przybył do Czeczenii w 1992 roku, od tego czasu nieprzerwanie pomagał kaukaskim mudżahedinom. W partyzanckich strukturach pełnił wiele znaczących funkcji, był między innymi Szefem Sztabu Generalnego partyzantów. Jesienią 2009 roku na polecenie amira Doku Umarowa przeniósł się do Dagestanu, aby pomóc w walce z rosyjskim okupantem Dagestańczykom, którzy coraz gwałtowniej występują przeciwko dyktaturze Kremla.







Seyf-Islam (szahid insza Allah!) pozostanie w pamięci tych, którzy go znali. Swoją wierną służbą, ofiarnością i pomocą cywilnym mieszkańcom Kaukazu na zawsze zdobył ich serca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROLL qwertyp:)

Donald synuś ograniczony to ty jestes i to dość mocno . A to ograniczenie jest dośc powszechnie znane i nazywa się zwyczajnie rusofobia. Popracuj nad sobą intelektualnie a pózniej synuś się wypyszczaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROLL qwertyp:)

ja nie dałem tego dowodu. Napisałem to co jest obiektywnie wszystkim znane. NATOMIAST TY AŻ KIPISZ RUSOFOBIĄ CO W KONSEKWENCJI PRZESŁANIA CI OBIEKTYWIZM I CZYNI Z CIEBIE NIEWOLNIKA STEREOTYPÓW. Ale do kogo ja to piszę ? Czy ty to zrozumiesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROLL qwertyp:)

i żeby gwałcić nie zaczęli, bo kolejka się zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TROLL qwertyp:)

Tu się sączy jad, a nie w działaniach pana posła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org