sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kołakowski czy Brzeziński?

pewnie, że tak będzie ptysiu !! Może się udać, raz, dwa, może rok. Nie więcej. I potem na mandat dreski trzeba bedzie sprzedać.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Ogólnie jako o mieście i o mieszkańcach

[L] jak Łomża - MIASTECZKO NAUKI RUCHU DROGOWEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Ja jestem człowiekiem niepalącym i niepijącym (prawie) i jakoś kozy nikt nie czuje :). Komuś się nie podoba ?!.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

ja od kilku lat chodze do adama. On teraz pracuje w trendy na sniadeckiego.
ma mnostwo pomyslow i robi fryzury, ktorych prawie nie trzeba ukladac. Potrafi tez doradzic, co czesto jest problemem u fryzjerow. Jedynym problemem jest to ze czasem trzeba sie do niego duzo wczesniej zapisywac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

ADALL mozna by było tak zrobić ale po co za 5 tyś. lat np. twój post znajdą zakopany gdzies pod ziemią i powiedzą że był kiedys król ADALL i ze w tym miejscu była kiedyś Łomża słąwne miasto bo mialo wykształconego bardzo króla ADALLA. Ale moze byc teztak ze nikt nie odkopie nigdy gazety w której wypowiadał się ADALL.

Jaro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

No tak pomysł napewno nie jest głupi i niedrogi mozna by było u nas w polsce wprowadzic takie metody. Ale jest problem np. w domu masz dywany nowe a tu wchodzisz i cale dywany pobrudzone w piachu i nawet klej sie moze odkleić a potem sa koszty do poniesienia ... trzeba bedzie kupic nowy dywan. I potem buty do wyżucenia a masz takie piękne buty firmy nike. Tak musisz papierem sciermym zetrzeć podeszwy a tak to buty by wytarczyły ci na 2 lata lub wiecej.

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

No włąśnie a kto wie za rok jakie beda cany mandacików i kto kupi te dresiki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

głupi pomysł! wystarcza normalne glany :) lub jeszcze lepiej... jak na kreskówkach :) przywiązmy sobie rakiety tenisowe do butów :)

todek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Gosieńko!
Ja tylko napisałem to co w radiu usłyszłem i trzeba ten pomysł traktować w formie żartu, a widzę że Ty wzięłaś go na poważnie. Nie denerwuj się, bo jeszcze nie jeden głupi pomysł w życiu poznasz .

Pozdrowienia.

Ps. Gosieńko, czy motto pod postem to też jest prywatna tajemnica?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Wiesz każy chce się wyspać do 10



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

na pytanie Marka czy cena - pozdrawiam Marka (markm) bo o cenach nie chce mi się pisać ;)

miłej soboty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Wiesz każy chce się wyspać do 10



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Białystok, to folwark Branickich. Są tam bardzo fajni ludzie, ale ci, którzy sprawują jakąś władzę, to po prostu żenada. Zresztą czuć, widać i słychać po ich działaniach. Kierują się czymś co ja określam jako syndrom konia dorożkarskiego (klapy na oczach, głuchota i złośliwość) - ogólnie rządzą głupcy. Brak im wyobraźni, wyczucia, rozsądku. Uwazają się za bardzo mądrych i nie przyjmują nic rozsądnego do wiadomości, a przede wszystkim żadnej krytyki. Dlatego ten twór zwany woj. podlaskie wlecze się w ogonie świata - to Polska D.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

JKK Jaga qrwa!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

j-j-jkk-jagielonia....q....a Łomża od zawsze nie lubi sie ze śledziami i tak pozostanie,nikt tego nie zmieni,i dobrze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

miasto bez wyrazu. Ludzie zawistni ,cierpiący na przerost ambicji nad treścia. Główna twierdza katolibów i ciemnogrodu w Polsce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Nikt tego nieprzestrzega. Na Bawełnie jest bardzo czyto ! Tutaj każdy dba o swojego pieska.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Tak teraz jest. A buty by sie przydały.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Chyba tylko wysokie kary by coś tu zmieniły, bo w edukację nie wierzę widząc jak p. magister analityki laboratoryjnej od lat wpuszcza dużego psa do podwórkowej (blokowej) piaskownicy jak do psiego wychodka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

sprawdze na Harcerskiej moze tam cos bedzie...dzieki chlopaki ze chcecie pomóc ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Ja nie krytykuje swojego miasta bo nie mam żadnego powodu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

ja należę do ludzi, którzy nie dają sobie wmówić, że tylko określony typ muzyki mnie kręci. Słucham wszystkiego co mi wpada w ucho i co swą linią melodyczną wprawia mnie w dobry humor czy też poprzez melancholijne brzmienie w zadumę ... Przekrój gatunkowy w moim przypadku jest zatem bardzo szeroki

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

Hip-hop, techno dwa rodzaje super myuzyczki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

heya! ludzie zdecydujmy sie w końcu! czy wszytskim pasuje data 2 kwietnia na flash moba i 21 marca na budzenie wiosny?? no i ofkors trza w końcu postanowić na czym ma ten nasz flash mob polegać, bo przyznacie że pomysłów było całkiem sporo :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski czy Brzeziński?

na szrot



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org