wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bitwa o tecze

dobra, hu...k, przeczytalem. :]

takie tam jechanie po platformie oszustów w ironicznej formie.
z trescia sie zgadzam, ale ta forma mnie dobija.
tekst dziecinnie i malo profesjonalnie "zminusowany", czyli "ala ma kota" zmienil ktos na "ala kota nie ma".

tekst powiela schematy i przywary platformy.
nie ma sie co jarac - kazdy o nich wie.

"tekst niewygodny"?
moim tekst za dlugi. za dlugo autor (z glupia minia zapewne) wytykal wady platfusów. za dlugo "a to, a tamto, ojej...." i tak do konca w tej formie.

nuda i szarzyzna po prostu. zapewne dlatego ten tekst zostal olany na "polityce" i zostanie olany tutaj.
ja juz zaluje, ze go po prostu nie olalem, tylko napisalem post drugi... :/

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

i tak zapłaci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

a czy ktos moze jedzie w poniedzialek rano z Lomzy do Warszawy i mialby miejsce dla jednej osoby?

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

Kto nie lubi zwierząt ten nigdy nie będzie kochał ludzi. Psa przecie latem gdzieś kąpać trzeba A W RZECE WODA BRUDNA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

Kolejna kompromitacja MOSiR w Łomży, nie dość, że Orlik w zimie nie jest odśnieżany ( założeniem było całoroczne użytkowanie tego obiektu) to od momentu dodatnich temperatur i funkcjonowania lodowiska nadal 3 z 4 jupierów nadal skierowanych jest w tym kierunku . Pogoda ułatwiła i usprawiedliwiła zarządcę Orlika a raczej ich nieróbstwo bo po prostu śnieg stopniał... Osoba obsługująca obiekt służący powszechnemu sportowi i rekraacji siedzi w swoim kantorku i nie wysili się, żeby zawiesić siatki na bramce. Na stadionie też mosir (chyba będzie lepiej nazywać ten twór) nie skalał się przygotowania murawy, którą tak "pięlegnuje" że nie poddał jej zwałowaniu po roztopach....kolejna kompromitacja

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

A puls ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

mam go zaledwie pare dni,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

i tak śpi już pół roku? a nie śmierdzi padliną? bo jeśli tak to mam złe wieści...


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

Nie jest normalne, zrób tak jak radzi ci trackone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bitwa o tecze

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org