czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Irak odpowiedział wystrzałem pocisków (rakiet?)...

Mało choruję wiec ze służbą zdrowia nie mam wiele wspólnego. Moja mama też jakoś nie narzeka. Mamy sympatycznego doktora tzw, rodzinnego. Ale do dentysty chodzimy prywatnie. Ma lepszy sprzęt i lepsze materiały do wypelniania zębów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Irak odpowiedział wystrzałem pocisków (rakiet?)...

Pan paweł Augustyniak poinformował na s w jednym z wątków, że będzie nas informował na bieżąco o pracach rady. Cieszę się z tego powodu, ale mam małą wątpliwość - takiego problemu chyba wogóle nie powinno być. Od jakiegoś czasu na stronie urzędu miasta widac link do BIP (biuletyn informacji publicznej?), a co tam jest? Niewiele....., a nic jeśli chodzi o pracę rady miasta!
Czy nie uważacie, że mimo wszystko tego typu informacje powinny pokazywac się najpierw tam? Przecież chyba po to ta strona została stworzona - jeśli nie po to, to proszę o wyjaśnienie po co? (bo jeśli tylko po to by stało się zadość ustawie - to juz nic mi tłumaczyc nie trzeba).

Panie Pawle - liczę na to, że mieszkańcy Łomży będą mieli dostęp do informacji o tym co się dzieje na sesjach rady miejskiej, jeśli nie tam, to proszę nas informowac o tym tutaj.

Ale jeśli może Pan podnieść temat BIPu wśród "kolegów" :) i dowiedzieć się czemu Rady Miasta tam nie ma, to proszę to zrobić.

http://www.um.lomza.pl/bip/index.php?wiad=115 - to jest na przykład sprawozdanie z pracy Prezydenta Miasta za miesiąc marzec.

http://www.um.lomza.pl/bip/index.php?wiad=105 - a to jest podobne sprawozdanie, tyle że od 26 listopada do 2 lutego.

niestety nigdzie nie ma informacji o tym co robił między 2 lutego - a 1 marca.... :) - czyżby tajemnica....? :D

Dobrze by było, żeby pojawiały się na tej stronce informacje nie tylko o tym co zostało zrobione, ale także to co Urząd Miasta, Zarząd i Rada mają zamiar robić w najbliższym czasie. Może ktos będzie chciał wyrazić swoją opinię!


I na koniec jedna rzecz. Problem z niewielka ilością informacji na BIPie może byc to, że wprowadza je tylko jedna osoba - do której informacji nie wejdę na dole widnieje podpis: Aldona Zientalska!
Czy nie lepiej byłoby żeby w każdej komórce organizacyjnej urzędu była osoba zobowiązana do udostępniania informacji w BIPie?

Pozdrawiam!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org