wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

Kolego czyt.ze zrozumieniem,nie ten poziom żeby sie zakładać(bez urazy).
Chcę tu uswiadomić co niektórym że w Łomży nie ma pracy(uczciwej pracy)jeżeli wiesz co mam na myśli.Jezeli jest to są to naprawdę sporadyczne wypadki nijak adekwatne do ilości bezrobotnych(tylko tych zarejestrowanych w PUP),wiec sie nie oszukujmy.
Za to sytuacje nie winie ani pracodawców ani tym bardziej potencjalnych pracowników,tylko fakty są takie ze pracodawcy maja większe"mozliwości wyboru"pracowników ,jednocześnie mogąc narzucac warunki jakie sobie tylko "wymyśla"i częst jest tak ze ludzie pracują poniżej jakichkolwiek norm i ludzkich i pracowniczych.

I jeszcze jedna rzecz po hu..nam Pup skoro on nic ludziom nie oferuje,chyba tylko po to by bezrobocie nie wzrosło z tyt.zwalniania pracowników zPUP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

Niema i śluz, a jak jest to proszę o choc jedną uczciwą ofertę,a co niby pracodawcy to inni ludzie że nie czytają forum?,Niedawno był podobny temat i jakos wielu z nich sie udzielalo,nie udzielaja sie gdyż wiedzą jakie są realia i gdyby musieli "zaproponować" komuś uczciwa pracę nie wyszli by na swoje i jak napisałem pow.nie winie ich za to tylko rząd,który to "komplikuje"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

Nie kłóćcie się. Moim zdaniem, najlepiej jeśli zlikwidowano by ZUS w obecnej formie i nie uszczęśliwiano ludzi na siłę. Jak chcę mieć emeryturę, to będę odkładał, jak nie chcę mieć, to nie będę - a w obecnej chwili państwo nas na siłę przymusza, aby odkładać. A może ja wolę te pieniądze zainwestować?
Kasiu, ZUS nie padnie, póki rządzą politycy o mentalności socjalnej (czyli od SLD do PiS). Póki państwo nie uwolni obywatela prawdziwie od wszelkich zbędnych świadczeń i nie sprywatyzuje pewnych dziedzin, to zawsze będą potrzebne takie instytucje, żeby dawać pracę dla kolesi a zasiłki dla pijaków-nierobów. Bo nie mylmy rozdawnictwa z pomocą najuboższym. Najuboższy nie oznacza najbardziej leniwy czy najbardziej pijany.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

ps zadna praca nie hańbi lecz spora grupa szanownych mądralińskich to sami dyrektorzy w firmach z ich marzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

Panowie madralinscy napiszcie konkretnie ze wam tylko o to chodzi żeby miec tania siłę robocza!
Czekam na 1 UCZCIWĄ OFERTĘ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

Jestem jak najbardziej za :)
W małych miastach, a nawet wioskach są świetlice przy Gminnych i Miejskich Domach Kultury, w Łomży niestety nic takiego nie spotkałam.
Pomysł bardzo dobry, ale chyba zapytanie bardziej na forum polityka niż ogólne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

dziury były, są i będą, niestety taka prawda i taka polska rzeczywistość. dzisiaj jadąc w okolicach grajewa usłyszałem na cb radiu taki komentarz: "po co oni łatają te dziury jak i tak jutro powstanie większa." to ja już nie wiem, inni narzekają że są dziury i się jeżdzić nie da a inni narzekają że te dziury drogowcy łatają. ludziom to niedogodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zobowiazania finansowe miasta wobec Edukatora

Oczywiscie mialo byc "podsylac oferty".


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org