poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

szacunek dla naszych strażków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

Szacunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

słucham hip-hopu jakieś 12 lat i jestem w tym zaraził mnie adek ale panowie 5 płyt a ile na legalu??do puki niebędzie na legalu to niema w łomży hip-hopu rapeży z you tube.litości pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

czy dobry jest salon fryzjerski sonatta na ul. Broniewskiego6 ,tam pracujo dwie panie ,czy so dobre,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

ANTY_BLM ubóstwiam cię za twoje tematy ;D

A dziękuję, dziękuję ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

office 2007 pozwala na zapis dokumentu w formacie pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

od terapii uzależnień to jest "klinika" w Łomży przy ulicy Rybaki, choć oni tam tylko udają że leczą, bo taki delikwent po jakimś czasie znowu chleje. A jak tam swoje odsiedzą to mają papiery i dalej kółko się zamyka. Państwo i my płacimy na takich "chorych".

A pomoc na prawdę potrzebującym zepchnięta jest na margines tzn ochłap na zamknij się i nie rób awantur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

Spox,zgadzam sie w 100% z Toba,oni i nie tylko oni zawsze duzo chca,ale malo robia,oczywiscie nie dosrywajac i nic im nie ujmujac.Poprostu jak zawsze i wszedzie musisz byc konsekwetny w tym co mowisz i robisz.To klucz do wszystkiego moim zdaniem.Ja przylecialem tu bez nikogo,bez jezyka,znajomosci,ukladow sam jak palec z pasja i miloscia do muzyki.
I widzisz dzis nagralem 5 plyt,zagralem ponad 30 koncertow w tym supporty przed wszystkimi polskimi raperami(oprocz TEDE I ELDO),MAM ZAJAWKE NA KLIP BUM MAM KLIP CHCE KOSZULKI JEST ROBIE KOSZULKI,wywiady,artykuly do gazet jestem widoczny bo nie krece palcem w nosie tylko zapierdalam.....robie to bo to kocham od zawsze na zawsze muzyka jest byla i bedzie czescia mnie bez niej umarlbym w minute!!!(w przenosni oczywiscie)

Dlatego ta konsekwencja przechodzi w czyn i sprawia ze ludzie to doceniaja,a ci ktorzy pierdola duzo a gowno robia sie wpieniaja,ale EJ wszystkich niezadowolisz chocbys chcial.

RADA OD DZIKA "ZAWSZE IDZ ZA GLOSEM SERCA,TO JEDYNA DROGA KTORA PROWADZI DO ZWYCIESTWA'

Z FARTEM LUDZISKA.ELO.DO NASTEPNEGO TEMATU.TRZYMAJCIE SIE!!!

wszystkiego najjjjj!!!!elo.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

POMOC SOCJALNA dla najuboższych(wykluczam pijakówi i naciągaczy wszelakiej maści)jest po prostu w tym kraju za niska!!!
Pragnę dodać również że w Polsce zamiast pomagać wielodzietnym rodzinom,dając im pracę,dając im konkretną pomoc socjalną ,zabiera się dzieci!W Polsce dzieci z roku na rok nie przybywa ,dlaczego?Dlatego że ludziom Polakom żyje się coraz gorzej i nie stać jest na utrzymanie "dziecka",jednocześnie Polska przyjmuję najwięcej uchodzców ,którzy niejednokrotnie mają wyższy dochód na jednego członka rodziny(zasiłki,pomoc fundacji itp)niż nawet pracujący Polacy.

Jednym zdaniem RZĄDZĄCY mają nas w d....e.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

Dla wszystkich zainteresowanych mecz który miał się odbyć w piątek 26.02 po miedzy Technikem a Klimartem został przełożony o tydzień 05.03. Zapraszamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

Chce Was sie coś poradzić : w którym banku najlepiej ulokować parę "złotych" na procent ? Nie jest to dużo bo raptem 5 - 6 tyś., ale zawsze to coś.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Czuję się spadkobiercą prześladowanych za prawdę katyńską"

Gdyby to przeczytał Pan Tusk to może by udzielił odpowiedzi.
On to zapewniał że wszystkim da pracę i młodych polskich poszukiwaczy chleba z wysp sprowadzi do kraju.
Jak widać cuda mogą być tylko boskie a nie tuskowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org