sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy to jest normalny kraj?

podaj gg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

w lewo do ronda mozna jechac ucz sie lepiej rozumienia znakuw i zasad ruchu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Ale ja wcale nikomu nie odradzam wizyty w tym gabinecie. Informuje tylko o innych mozliwosciach,bardziej nowoczesnych i bezpiecznych. A Ty chodz gdzie chcesz i korzystaj. Ja dosc czesto odwiedzam kosmetyczke i jestem na biezaco z roznymi nowosciami. Kiedys tez chodzilam na zwykle czyszczenie i zaluje do dzis. Ale odkad trafilam w koncu we wlasciwe rece w zyciu bym nie wrocila.To tyle.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

A ja za to bardzo się cieszę że trafiłam na ten temat, choć kiedyś już wypowiadałam się w tej sprawie. Z tego co tu czytam widzę że ktoś wybiera się do gabinetu w Polonezie i mam nadzieję że zdążyłam. Otóż ja kiedyś trafiłam do tej pani i przez nią właśnie zraziłam się do kosmetyczek. Moja twarz po czyszczeniu przez nią wykonanym była fioletowa przez tydzień a potem jeszcze przez dłuższy czas nosiłam sinawe ślady.Jednak najgorsze było to że musiałam oprzeć się u dermatologa żeby wygoić wszystko do końca bo samo jakoś się nie chciało. Tak więc nie dość że poniosłam koszty u tej pani chyba z 50zł to jeszcze potem zabuliłam za antybiotyk i motałam się ze śladami. Tak więc Nero-powodzenia!!!a co do tych pozytywów to też mam wrażenie że pisze je jedna i ta sama osoba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Wielki szacunek dla Adama jako sportowca i człowieka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Nie należę do ludzi którzy zaczynając coś od razu zakładają że nie wyjdzie. Wiem natomiast jedno, że nie wyjdzie jak nie zaczniemy. Grałem kiedyś w takich ligach. Obecnie tamte rozgrywki liczą sobie około 60 drużyn. Przed trzema laty po turnieju zorganizowanym zimą przez TKKF , wyszedłem z propozycją do TKKFu zorganizowania ligi FUTSALu (halowej piłki nożnej). Niestety, problemem była sala, która jest w Łomży tylko jedna na tego typu rozgrywki. Oczywiście z tych rozgrywek mógł powstać jeden silny zespół który uczestniczył by w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim a może i krajowym. Marzenia !? Możliwe że tak, a może kiedyś coś się uda. Dobra!!! Wracając do tematu. Boiska są!! Sądząc po trudnościach wynajęcia w tamtym roku ORLIKA sądzę że drużyny też są. Oczywiście cały czas nawiązuję do ubiegłorocznego turnieju TKKF. Grało 10 drużyn i podobno chętnych było jeszcze więcej. Patrząc na tamte rozgrywki to poziom gry i organizacji drużyn był różny. Dlatego osobiście uważam że niezależnie od wsparcia finansowego miasta (MOSiRu) wpisowe powinno być. Zmobilizuje to drużyny do gry. Z mojej strony mogę podpowiedzieć że warto poszukać sponsora , który pokryje koszty wpisowego i zakupi stroje z logo i nazwą firmy( przykładem mogą być BALTICA i BTS). Oczywiście nazwa zespołu tak jak firma. Będzie to reklama dla jednych i zabawa dla drugich.Jak macie jakieś pytania to śmiało piszcie na forum lub na maila.pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

A dokładnie,jaki to podatek tzn.rozliczenie.Czy ma to byc rozliczenia na pit36.Czy moze jakas inna forma rozliczenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Jeśli oczekujesz instrukcji obs~ługi robi~ąc zdjęcia , to wsp~ó~łczuję potencjalnym klientom . Przede wszystkim to p~ójście do Szko~ły!!! Tak jak wspomnia~łeś wcześniej aby nauczyć się pisać idę do szko~ły i podobnie jest tutaj , a tam też nauczysz się zazwyczaj nie tego co w życiu ci się p~ó~źniej przydaje , musisz mieć pomys~ł i interpretację swojej fotografii a nie ści~ągać od innych bo tego w~łasnie nauczysz się na szkoleniu . Ja nie będ~ę się wym~ądrzać wiem tylko ile daj~ą kursy jak się zaczyna i chce rozpocz~ąć pracę w danej branży , najczęściej robi~ą "wodę z m~ózgu" wtedy cz~łowiek zaczyna się zastanawiać czy warto wog~óle by~ło wydawać te pieni~ądze zamiast zapisać się do szko~ły i mieć jak~ąś praktyke bo taka najczęściej jest , w profesjonalnych studiach , z profesjonaln~ą ekip~ą itp.

Nie wiem czemu ta czcionka mi tak szaleję ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

tylko do bloku

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Elen92 nie wypowiadałaś się wcześniej na ten temat.Nie ma żadnych starszych postów pisanych przez Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

http://ww6.tvp.pl/6287,937253,1.view
marcin135 wrzucil filmik ^.
1:45 min - jakiś dyletant wyjaśnia dosc lopatologicznie taka sytuacje. tak wiec uomrzan i instruktor moze sie do tego materialu odniosa? :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

a ja tego z wojska polskiego nie polecam,odda ci bez czesci ze srodka i powie ze nie da sie naprawic badz cene taka ci wystawi ze sam nie bedziesz chcial by ci go robil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

apel powinien byc do zarzadu drog wojewodzkich na poligonowej zeby raz a dobrze w koncu zrobili te swiatla a nie kombinuja jak konie pod gore



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Witam
Szukam transportu do Szczytna 6 marca na egzaminy do Policji. Może ma ktoś wolne miejsce? Jestem z Zambrowa, ale transport może być z Łomży.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Dobry, gram na garach. Szukam chetnych muzykow do cyklicznych spotkan. Jest salka w DŚT gdzie mozna probowac. Danke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Co manualnego kierowania ruchem, nie wiem jak jest z poziomem łomżyńskich służb ale jest to dyscyplina branżowa.

W Poznaniu widziałem parę razy takie konkursy, miedzy innymi na
rondzie Śródka. Po 5 pasów , 8 zjazdów i muszę powiedzieć że dawali radę.
Od razu widziałem że coś jest nie tak bo o godzinie 12 w południe nie było tam korka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

niemcewicza super...mam blisko,jakby nie bylo do stokrotki tez sie przejde..dzieki za odpowiedz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

A co chcesz grać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

znowu w życiu mi nie wyszło lala la la laaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

jakiś nowy fikoł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

To już na Allegro wleźli :) Wcześniej takie jaja bywały na e-bayu. Kasy nie dostaniesz, sprawy tego typu są znane. Potrafią jeszcze pomotać, że laptopa wyślij do syna w Nigerii, a zapłaci matka z UK. Kilku moich znajomych przerabiało temat, wiec nie licz na pozytywne zakończenie transakcji. A gdyby jakimś cudem była to prawdziwa oferta, dopóki nie masz kasy na koncie, niczego nie musisz wysyłać.
Podobna sytuacja:
http://answercenter.ebay.pl/thread.jspa?threadID=900000390&forumID=1&start=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy to jest normalny kraj?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org