piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolejny przytomny polityk

Dziś rano zajrzałam na swój profil na NK i w skrzynce odbiorczej miałam wiadomość od jakiegoś pseudoużytkownika ( zero zdjęć, zero znajomych, jakieś pierwsze z brzegu wymyślone imię i nazwisko..) . Był podany link do strony i wiadomość o treści że na niej znajduje się wiadomość dla mnie... (?), chciałam ją otworzyć ale bardzo powoli się otwierała więc szybko wyszłam....
Co to może być..? Wirusa ktoś wysłał..? Czy może jakaś płatna str co za każde wejście ten ktoś zgarnia kasę...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

Siemka!

Zna ktoś jakieś fajne strony internetowe gdzie można coś wygrać albo poprostu na nich posiedzieć?
Bardzo was proszę o odpowiedzi!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

www.4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

.. a już myślałam że to tylko na mnie ktoś się uwziął...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

No dobra, to kiedy pierwsze spotkanie..? Wezmę książeczkę od I Komunii bo tam dużo modlitw, a różaniec pożyczę od babci...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

A czy na karcie bezprzewodowej masz włączone DHCP?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

Witam
Nie potrzeba może komuś starych zużytych opon. Robie porządki w garażu i nie mam co z nimi zrobić:) Rozmiar chyba 14x155, jedna ma nawet niezły bieżnik:) Oddam za grosze:) 694202068

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przytomny polityk

Sprawdź czy masz automatyczne/manualne przypisywanie IP na routerze i takie samo musi być w Viście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org