sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co tusk zrobił dla Polski?

fasola w zielonym markecie na spoldzielczej 10,99 zl/kg:))))w blaszku 6,50/kg.bez komentarza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

ehhehehehehhehehhehehhhehehhehehhhee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

te szczeniaki to chyba jeszcze nie powinny byc oddawane?
powinny miec do tego 6-8 tygodni, @ona@.
daj se na wstrzymanie, poki suka je karmi i zeby nie wyrosly.

polecam artykul dla kupujacych psa.
http://artykuly.hodowca.pl/art.php?ide=45

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

chyba z Toba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

mysi wiorze zamknij dupe i sie tak nie cisnieniuj zgadzam sie z funky002 powinni zmniejszyc budzet na tych partaczy kapiacych pilke bo sa najwiecej dofinansowani zaznaczam w POLSCE idioto a nie wyskakujesz z zachodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

Co za naród... zawsze możecie otworzyć własne biuro pośrednictwa pracy tj. "Manpower" czy " Stegmann". Mało tergo, możecie dostać dofinansowanie z UP na otwarcie takiej działalności. Będziecie ludziom szukać pracy, siedzieć za biurkiem, przyjmować od ludzi CV i popijać kawunie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

Ja też bym się chciała zapisać ale nie wiem czy mogę ?

mam 7lat możę ktoremu z braci rożańcowej będę pasowała??
chętnie usiądę na kolana i pozwolę się dotykać po główce i nie tylko a nawet nikomu nie powiem bo już to lubię.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

mysi wór, rzeczywiście FrEsHpOwEr przesadził, ale ja też nie rozumiem porównania do zachodu. To że u nas inwestuje się we wszystko mniej niż na zachodzie, to przecież normalne, więc piłka nożna nie jest odosobniona. ale już porównując tylko wewnętrznie w Polsce nie mogę zrozumieć czemu piłka nożna dostaje tak dużo w porównaniu do innych DYSCYPLIN (nie państw). Zrozumiałbym to, gdybyśmy odnosili jakiekolwiek sukcesy, a pozostałe dyscypliny kuleją, wtedy byłoby ok, ale jest sytuacja zupełnie odwrotna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

Kofi wiesz że nie zabronisz mi pisania zbędnych komentarzy.

Sądzę że kowalczyk powinna być na 1 miejscu ponieważ inne zawodniczki które stały na podium obok kowalczyk jadą na sterydach a justyna nie.

Adam małysz to moim zdaniem bardzo dobry skoczek. Aman jest od niego lepszy ale chodzą plotki że wiązadła amana są inaczej zawiązane i są inne niż powinny być dzięki czemu nogi ustawiają mu się szybciej w odpowiedniej pozycji i automatycznie jest kilka metrów do przodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

hehe Bin Laden z Prusa 8 - dać mu megafon na plecy,niech w ramach pokuty dźwiga krzyż :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

oprócz 4lomza oczywiście :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

Autor: instruktor2010 (212.45.121.---)
Data: 21-02-10 08:42

panie rysio spora kase to zarabia moja sasiadka ma 10 na godzine i sprzata biura na lomzy




to idz razem z nia do pracy.. bedziesz pracowal za stawke ktora ci odpowiada ... wolny rynek mozesz robic co chcesz gdzie chcesz i za ile chcesz.... nikt nie zmusi cie do podjecia okreslonej pracy ... sam sie na nia decydujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

W jakim slowniku mozna zobaczyc ta odmiane? Bo to, ze jakis blad jest powszechny nie zmienia faktu, ze jest bledem. Teraz polowa mlodziezy pisze "bedo", "znajdo" itd. a chyba nikt nie twierdzi, ze to naturalny rozwoj jezyka. Brzmi lepiej? Nie dla mnie.

A co do cen, to mamy wolny rynek... Czy roznice cenowe to zjawisko spotykane tylko w naszym miescie? Jednolite ceny to byly w gospodarce sterowanej centralnie, za komuny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

oni maja w dupie bo maja AC a z tego tez idzie zarobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tusk zrobił dla Polski?

Przyjacielu Jerry to właśnie ta elka, o której się tak miło rozpisujesz miała w tym momencie pierwszeństwo na drodze. Jesteś takim wspaniałym kierowcą a nie rozumiesz zasady prawej strony? Proponuję przeprosić na łamach tego forum instruktora i kursanta z Wysokiego Maz. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org