sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Platforma wybiera ...

u mnie się chrzani gg

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

co za burdel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=217606&t=217606

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

nie wiem jak w tak krótkim czasie udało się przejść komuś:P na pamiec trzeba sie nauczyc pewnie gdzie skoczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

racja że na pamięć ale kot rusza się strasznie powoli albo za szybko a minuty szybko lecą i własnie też nie wiem w jaki sposób można zmieścić się przed 0.30 sekundami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

A jakim psem jest ich ojciec tez owczarkiem niemieckim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

FrEsHpOwEr czytając twoją wypowiedź bez wahania można stwierdzić iż twoją inteligencję da radę policzyć na palcach jednej ręki. Bezmózgi człowieku sądzę, że jesteś ograniczony umysłowo. Kibicujesz tylko tym co wygrywają. Mogę się założyć, że jeśli Polacy będą odnosić sukcesy w piłce nożnej ty jako pierwszy wyskoczysz w reprezentacyjnej koszulce krzycząc że zawsze wierzyłeś w naszych. Ogarnij się !!

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

Ty instruktor z tego co jerry opisuje to on mial pierszenstwo, on juz byl na drodze glownej wiec chyba on ma pierszenstwo (regula prawej strony obowiazuje na skrzyzowaniu roznozednym), proponuje sie podszkolic bo potem wynikaja takie sytuacje na drodze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

heheheh szuka idioty który wyzwoli go od problemu i to jeszcze trzeba zapłacic :D
.....napal nimi w piecu to ostatnie trendy w łomzy i wsadz mieso w komin to od razu uwedzisz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

a czy Wroński przyjmuje w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

na skrzyzowaniu rownozednym:) literowka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

zasada prawej reki:
ruch w gore sikorskiego zablokowany, bo jerry wjezdza z prawej z zawadzkiej.
ale nie moze przejechac, bo dalej po prawej musi puscic eLke (ma ja przeciez z prawej). pusza wiec eLke, ale ta nie moze przejechac, bo sikorskiego jest zblokowana, gdyz z zawadzkiej za jerrym jechaly jeszcze samochody.
no i wszyscy tak stoja wesolo w korku bez wyjscia i smieja sie z "instruktora" i jego prawej reki.
;D

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

trackone - po pierwsze to nie możesz w tamtym miejscu zawracać ponieważ tam jest nakaz jazdy prosto, jednak jeśli by go nie było to masz pieszenstwo ponieważ jesteś na drodze z pierwszenstwem! Czyli wyjeżdzając z Zawadzkiej od strony stokrotek masz taką samą sytuację jak Ci wyjeżdżający od strony Zawadzkiej brukowanej! Sam w tej sytuacji udowadniasz, że nie masz racji lecz szkoda, że nieświadomie...

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

Czego oczekujecie od kursu fotograficznego ?? Osobiście uważam że sam kurs nie wystarczy teraz jest bardzo dużo pstrykaczy , którzy występują pod pseudonimem" fotograf ", ogłasza się i sprzedaje usługi , dla mnie to nie jest dobre rozwiązanie . To jest bardzo obszerna tematyka i zwykły kurs to tylko zalążek całej wiedzy . Jestem przecina kursom w każdej branży , można iść na taki pod warunkiem ze zna się podstawy , ma się pojęcie . Widzę ze bardzo modne zrobiło się robienie zdjęć i każdy kto posiada aparat chciałby od razu zarabiać na tym , nie tędy droga panowie !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

http://www.zespolcool.pl/

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

I NIEPIEPRZCIE SWOICH TEORI STOSUJCIE SIE DO PRZEPISÓW WYPOWIADAC SIE WTEDY JK WIECIE COS NAPEWNO A NAJWIECEJ PISZA CI CO NIEWIELE WIEDZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma wybiera ...

sami sobie zaprzeczacie jesli z brukowanej nie mozna w lewo bo nakaz jazdy przez skrzyzowanie jest prosto to w koncu jest to skrzyżowanie czy nie czym sie rużni skrzyżowanie z jednej strony od skrzyzowania z drugiej strony
a dlaczego jadąc od dworca najpierw jest nakaz prosto lub w prawo a po przejechanu wysepki nakaz jazdy prosto???? dlatego zebys tam nie skrecil w lewo i nie zawrucil a z brukowanej mozesz prosto lub w prawo przez jezdnie a z wysepki prosto lub w lewo bo tam niema nakzu powtużonego nakaz na wprost jazdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org