czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"CBA u ministra Sikorskiego"

bo lidl jest tani,mało dają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "CBA u ministra Sikorskiego"

Instruktor 2010 .Najpierw rozpocznij pracę instruktora a póżniej oceniaj innych.To nie jast chop siup trzeba mieć oczy w głowie i w du.Życze Ci samych prawidłowo jeżdżących kursantów a Ty chłopie abyś zdążył reagować na ich błędy.Jeśli masz takie rozumowanie że nienależy wytłumaczyć błędu na luzaka i z uśmiechem to nie zaczynaj tego zawodu.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "CBA u ministra Sikorskiego"

Autor: smok24 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-02-10 14:56

ktoś-coś jakbyś chwilę pomyślał to nie pisałbyś takich głupot i zaśmiecał forum. Jaki wpływ ma poszkodowany na ubezpieczenie OC innego uczestnika ruchu i gdzie je wykupił sprawca wypadku bo o takie tu chodzi.
Jak nie wiesz to się zapytaj i nie rób komuś wyrzutów.


Kibic z dala, niech się nie wpier...la.

Może i nie pomyślałem i napisalem głupotę .Ale z tego co wiem OC jest kilka rodzajów o różnym zakresie odpowiedzialności . A poza tym naprawę zleca się w warsztacie i niema problemu, chyba że ktoś liczy na to że mu kilka stówek zostanie.


Więc może nie aż taką głupotę napisałem ??????



Jak się nie zapłaci to się i nie dostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "CBA u ministra Sikorskiego"

panie ryszardzie z calym szacunkiem jak najbardziej mysle ze mam prawo do oceniania..co prawda krotko jeszcze ale juz zaczalem prace w zawodzie(i nie za 8,50 jak to u was proponujecie) a poza tym jestem jak kazdy uzytkownikiem drog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "CBA u ministra Sikorskiego"

bo gupi jestes i gufno wiesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "CBA u ministra Sikorskiego"

tak nie udało się w życiu , nie dostało się dożadnej porządnej uczelni a cierpi się na przerost ambicji nad treścią więc idą do policji. Tam ich przyjmą z otwartymi rekoma a potem mamy to na ulicach - ni pies ni wydra. A panienki w policji to kupa śmiechu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "CBA u ministra Sikorskiego"

Brawo dla niego. Ale kur.a! Nie piszcie: mistrz, najlepszy itp (jak to juz podaje nam telewizja i portale internetowe) bo jednak jest ktoś jest lepszy. To samo z Kowalczyk, jest dobra ale nie najlepsza. Tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org