czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...blisko, coraz bliżej...

Dla założyciela tematu chodziło pewnie o podgrzewanie wody, a nie jak sugeruje przedmówca D wytwarzać prąd. Powiem szczerze, że z miłą chęcią bym poeksperymentował nowinkami ale niestety nie jestem aż taki bogaty :(
Gdyby tak ratusz wprowadził jakieś ulgi, np: w podatkach od nieruchomości - To kto wie, może by było to opłacalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

green: popieram. Przed przyjmowaniem tak silnych leków powinno przejść się badania lub zasięgnąć porady osoby kompetentnej czyli lekarza który móże wypisać receptę jeśli nie wykryje żadnych przeciwskazań. Inaczej może skończyć się to naprawde źle.
l0tka, co Ci zależy przejść się do lekarza? Jeśli potrzebujesz tych tabletek, lekarz napewno Ci je przepisze, a jeśli zelixe rzeczywiście wycofują, to jest pełno leków o działaniu bardzo podobnym. Nie ryzykuj swoim zdrowiem, nie warto.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

moi rodzice kupowali na przykoszarowej, meble po 3 latach wygladaja jak nowe,nic nie skrzypi ,widac ze solidnie wykonane... mysle zebys sie tam udala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

Opłata tylko w litach, bez problemu po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

to nie jest o zadnych klubach ani galeriach. Nie umiecie czytac to poproscie kogos o przetłumaczenie i dopiero sie wypowiadajcie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

Nie zgodzę się z tym, że świeżo upieczony instruktor nie znajdzie pracy dlatego, że nie ma renomy, stażu. Jak już wspomniałem, pracowałem w tym fachu. Szefa obchodzi tylko tyle, żebyś miał uprawnienia i jeździł (najlepiej jak najmniej to oszczędności w paliwie będą). Jak są kursanci to i jest robota. Pieniądz jest pieniądz a o jakość w tym fachu (przynajmniej w Łomży) nie dba chyba nikt a już na pewno nie właściciele OSK. Teraz wiem, że bryndza nastała na rynku i zapewne niejeden "stary" też może mieć problem ze znalezieniem/utrzymaniem tej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

mały coś ci powiem !!! Jesteś wielki ;D

A propo kółka różańcowego . chyba tam nie będzie masowego :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

przyjmę małego szczeniaczka czy ma ktoś z czytających na oddanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

mozna płacić w euro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

Na miejscu jest kantor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...blisko, coraz bliżej...

x-anonim, masz rację.
Warszawiacy tak mówią i w okolicach Olsztyna też, Ochyda. Nie rozumiem - to jest forma polska, a nie "nie rozumię". Najgorzej jak się w mediach politycy, np Kalisz wypowiada z takim babolem! To raczej wynika chyba z przekazywania w domu i środowisku, bo w szkole chyba inaczej uczą.....

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org