środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polsce grozi katastrofa ...

Jest tak jak pisze Andre695 kokosow napewno nie zarobisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

Grzymała nie widzial i koniec tematu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

hehe buraka to w domu przed lustrem poszukaj ..

przyszedles w laske ....

heheh
lekarz pozwolil przestac brac leki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

w laske to ty przyjdziesz buraku jeszcze raz powtorze bo nim jestes i nie chodzi o wyglad cioto, inteligencja nie grzeszysz heheheh a po leki to sam sie ustaw bo ci smietana wykupi twoj kumpel z piaskownicy heheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

ja mam czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

Powiem szczerze, że takie gadki mogą trwać w nieskończoność. martius może lepiej nie odzywać się do tych dziwnych ludzi bo jeszcze bardziej się ich podjudza a potem ty jestes jeszcze bardziej wkurzony. oni mają radochę a ty tracisz nerwy. lepiej skonczyć ten temat bo jak mówiłes przez neta to każdy jest figo fago a tak sie spotkać to juz nie łaska pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

masz racje skubi szacunek tylko ..............ja nie znosze chamstwa i nie moge stac cicho obok takich idiotow a niech pisza mi sie nie znudzi predzej im

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

Nie dziwię się,że Ty masz czas bo co taki kretyn może robić?Siedzisz przed kompem i grozisz wszystkim ile masz lat 12?Jesteś żałosny człowieczku,zajmij się czymś pożytecznym.Lepiej będzie jak mamusia da Ci szlaban na komputer i zaprowadzi do psychiatry.Mówię poważnie,moim zdaniem powinieneś się leczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

no gdzie byles ***ó gupi ? czekalem teras na jakiegos koksa a same patalajzy z pryszczami na ószah [pszehodzili :D
spalilem tyko lpg .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

Polecam firmę Armadio z Giełczyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

I luz!
Nie mają prawa narzucić rodzicom edukacji 6-latków w szkole. Podobnie jak nie mogą ograniczyć naboru w przedszkolach dla 6-latków. Do końca 2012 roku to TY albo ja decydujemy , gdzie nasze dziecko będzie się uczyło. To samo powiedziała dziś szefowa łomżyńskiego ZNP.
Postaram się na dniach przygotować jakieś pismo i je tu wrzucę. Spróbujemy zmusić magistrat do głębszego zaangażowania się i wypowiedzenia się na piśmie ;)
Może uda im się jakąś decyzję wydać- będzie co skarżyć ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

Witam ma może ktoś nr tel. na orlik ten przy kościele miłosierdzia by sobie zaklepać boisko na wiosne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

frajeżyk pomykal za blokami ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

heheheheheheh

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsce grozi katastrofa ...

w sumie mogą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org