środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

Rumiński, to chyba też poligonowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

wiedzialem ze albo smietana albo ten patala.... sie odezwje i nie
mylilem sie heheheheh Chodz ty mnie poprowadzisz to mi sciagniesz hehehhehee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

ty mi go nie oddales wiec wara buraku i nikt cie nie zapraszal na ten temat tak jak na wiele innych na forum sam sie wpierdo....jak zwykle hu...wiec spier....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

Projekt do tkkf lub mosir i jezeli przyjmą to można zrobić stronę internetową.
Reszta informacji raczej ustalić będzie można po rozpatrzeniu projektu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

a wy sie tu wyzywacie?fajna akcja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

Strona internetowa jest w trakcie realizacji, w następnym tyg najprawdopodobniej odbędzie się spotkanie w MOSiR celem przedstawienia projektu. Temat został podany do dyskusji by każdy mógł i chciał w tej sprawie przedstawić swój punkt widzenia oraz propozycje co do jego funkcjonowania. dobrze by było by taki projekt udało się zrealizować. wstawiam link do poprzedniego tematu tam już kilka informacji oraz opinii znalazło się.
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=247159&t=247159

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

polecam cyfrowy polsat . ciekawe kanaly i jest co ogladac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

Do SOHO: jak chcesz pogadać z łomżyńską judykaturą „gdzie i dlaczego akurat tam” jada to wybierz się na Polową i złóż zapytania. Mnie to w ogóle nie interesuje.
Abstrahując nie wiem jak ty SOHO, ale jeżeli ja idę na browar, bez względu czy z kumplem, z kumpelą, z żoną, czy z kontrahentem z drugiego końca Polski, to wqrwia mnie, gdy dwa lub trzy stoliki dalej pakuje się kilku skwaszonych i sprutych lodziarzy z krokiem na wysokości kolan i bawełnianymi napletkami na głowach i piłuje ryje jak Kurpie jodły w puszczy, a zdarzają się takie obrazki. Nie wiem SOHO, może ty to lubisz, lecz skoro lodziarstwo nie lubi wykształciuchów, a wykształciuchy lodziarstwa, to po co mają siedzieć razem w knajpie? I jeszce raz abstrachując - SOHO to od tej dzielnicy w Londynie??? Toż to najbardziej snobskie miejsce na ziemi... I kto tu pisze debilizmy???

Do pana "jak coś tam" od PUB 9tka
Na renomę i markę pracuje się latami. Historia ekonomii nie zna przypadku by ktoś zmienił w jeden wieczór lodziarnię w perfumerię...

Piszecie sporo o ograniczeniu wieku. Pamiętam jak miałem lat naście, w Łomży była jedna knajpa gdzie można się było wybrać na browar z panną lub z kumplami- żeby nie było obciachu. Drelichy bawiły się w Bonie a my Łaziiliśmy do STUDENTA. Knajpa mieściła się z tyłu budynku KC (czy ktoś pamięta???). Muza nigdy tam nie hołdowała plastikowym guścikom i nabijanym cekinami bluzeczkom różowym- oryginalnym "GUCCI" z manahatanu. A mimo to często był komplet. W piątki i w soboty nie dało się nieraz wejść. Starszym nie przeszkadzali licealiści, bo wszyscy wiedzieli, ze jak gówniarze zrobią oborę to na drugi raz nikt ich nie wpuści. Pamiętajcie że jest porządna młodzież, która nie nosi na głowach bawełnianych napletków.
Lodziarstwo odstrasza muza i wyższa cena browca- bariera wieku jest chyba nie potrzebna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ferajna z PO spełnia obietnice?-Nie będzie niższego VAT-u

polecam HP, jest kilka lapków w rodzinie wszystkie HP i nigdy z żadnym nie było problemu, najstarszy ma siedem lat, niestety zaden z nich nie był tani, wszystkie modele to wyższa półka, niewiem jak spisują się tańsze modele tzn takie poniżej 3000 - 3500pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org