środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pendolino pędzi:):)

Brawo klemens. Juz w przeszkolu uczy się dzieci bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Zwłaszcza po pasach. trzeba się rozejrzeć, a nie wchodzić z klapkami na oczach. Zwłaszcza zza przeszkody organiczającej jaką jest w tej sytuacji snieg!!! Póki co nie ma u nas jeszcze przepisu który nakazuje kierowcom za każdym razem dojeżdżając do pasów zatrzymać się , nawet gdy piesi stoją obok na chodniku i rozmawiają. Dlatego to pieszy powinien szczególnie uważać wchodząc na jezdnię, aby nie znaleść się bezpośrednie przed pojazdem;



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pendolino pędzi:):)

nie kupuj w media expert!!! tam jest albo badziew albo drozyzna!!!

ponadto odradzam takie sklepy jak avans czy neonet bo tez maja raptem 3 modele - no chyba ze jest cos naprawde godnego uwagi

expert na bema lub speed na dwornej to dobre sklepy

choc i tak sam zapewne kupilbym w internecie - polecam toshibe choc one sa drozsze [i napewno nie bedzie w tej cenie karty graficznej]

w kazdym razie kup sobie laptop z matryca 15.6 cala i pelna klawiatura numeryczna - dla wygody!!!

ale uwazajj...

czasem chca wcisnac czlowiekowi to co maja na polce i wmawia ci ze czarny ci sie podoba a ty chcesz srebrny.. albo chcesz 15,6 cala a on ci wciska 17 cali wes ze soba kogos kto troche sie zna

moge byc ja he :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pendolino pędzi:):)

martius - az sie cwaniaczku przejade dzisiaj na wyszynskiego i zobaczymy czy taki madry jestes - pewnie nawet w ogole nie przyjdziesz hahaha mocny to ty jestes w gebie zryty berecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pendolino pędzi:):)

Ja mam Radeona 9100 za 25 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pendolino pędzi:):)

nie ma się od razu po oczyszczeniu efektów ponieważ skóra na twarzy jest bardzo czerwona...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pendolino pędzi:):)

odezwij sie na gg 660719

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pendolino pędzi:):)

U Kendziora koło Łosia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pendolino pędzi:):)

widze ze umiesz jedynie odpowiedziec chyba ty albo chyba cie ....


sie pytam czy lekarz pozwolil odstawic leki czy zrobiles to na wlasna odpowiedzilanosc ?

heh ja nic nie chce .. to ty szukasz portfeli

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org