środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PYTANIE RETORYCZNE

Właściwie to wszedłem na temat z powodu jego treści :-)) myślałem, że to autorka i szuka kogoś do sypialnie i to musi być stolarz ale skoro nie, to przepraszam :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

do diabła z nimi, po nich zaszłam w ciążę....nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Witam.

http://www.allegro.pl/27784_core.html?a_enum[44]=1&a_enum[134]=all&a_enum[1234]=all&a_enum[1235]=all&a_enum[1236]=all&a_text_f[82][0]=&a_text_f[82][1]=&a_text_i[135][0]=&a_text_i[135][1]=&a_text_i[521][0]=&a_text_i[521][1]=&buy=1&clear_cookie=0&distance=1&id=27784&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&p=1&postcode_enabled=0&state=0&city=&order=p&postcode=&price_from=&price_to=1800&view=gtext&change_view=Poka%C5%BC

Trochę tego jest do wyboru i koloru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

ja mam ge force 2 dajesz dychalka i jest Twoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

jak chcesz to ja mam toshibe za 1800 zł do sprzedania mail: gress19@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

ML JAK TAKI CWANIAK JESTES TO CO HU... WCZORAJ NIE WYSZEDLES Z SAMOCHODU TYLKO SIE UKRYWALES A POZA TYM JA BYLEM FRAJERZE I NIE KLAM TU JAK ZAWSZE PATAŁA... JA SIE SPINAM WY WSZYSCY CO NAJWYZEJ TO MOZECIE MI NASKOCZYC FRAJE....A TY ZENIT FAJNIE ZE DOLACZYLES DO NICH-KOLEJNY FRA.....TY MASZ CZEKAC ZARTUJESZ I TAK NIKOGO NIE BEDZIE BO BOJA SIE NAWET POROZMAWIAC ....WSZYSCY JESTESCIE TAK POJEB..... ZE AZ ZAWSZE SIE SMIEJE JAK ODPISUJE I MAM NADZIEJE ZE DLUGO TO POTRFA JA SIE NIGDY NIE ZDUDZE ODPISUJAC FRAJE....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Jak nam pieniążków wystarczy ,to kupimy dużo książek,jest komu rozdawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Hej! Wiecie może na co zwraca szczególną uwagę chirurg??? Dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

juz pekam czesiu fraje......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

dzieki, ale nie slucham hardtechna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Wczoraj dzwoniłam do niejakiego Towarzystwa przyjaciół zwierząt, zgłaszajac iż za Marianowem, przy głównej drodze pod drzewem siedzą dwa szczeniaki. Szkoda psiaków, niestety ja nie mogłam ich zabrać :(, myślałam że jak zadzwonię do Towarzystwa Przyjaciół zwierzat pomoga biedakom. Pani która odebrała telefon powiedziała że psy nie sa na terenie Łomży więc oni nie mogą się nimi zając po za tym mają już tyle psów ze nie mają miejsca na jeszcze dwa małe szczeniaki.
Dziś przejeżdzając obok tego miejsca widziałam jak jacyś dobrzy ludzie zabierali jednego żywego szczeniaka, drugiego zabił samochód.
Dziekuje Pani za pomoc, przez Pani "dobre serce" zginął jeden szczeniak. MASAKRA!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Otrzymałam taka odpowiedx z UM

Ustawa z dnia 27 czerwca 2003 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 137, poz. 1304) wprowadziła uregulowanie, zgodnie z którym dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu albo w oddziale przedszkolnym zorganizowanym w szkole podstawowej. Obowiązek przygotowania przedszkolnego rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego, w którym dziecko kończy 6 lat. Przepis ten wszedł w życie 1 września 2004 r.
Zgodnie z art. 14b ust. 2 ustawy o systemie oświaty kontrolowanie spełniania obowiązku przygotowania przedszkolnego należy do zadań dyrektora szkoły podstawowej, w obwodzie której dziecko mieszka.
Do obowiązków rodziców należy natomiast zgłoszenie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego oraz zapewnienie regularnego uczęszczania dziecka na zajęcia.
Na podstawie art. 19 ust. 2 ustawy o systemie oświaty, organ gminy prowadzący ewidencję ludności jest obowiązany w ramach zadań własnych przesyłać właściwym dyrektorom szkół informacje o aktualnym stanie i zmianach w ewidencji dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat.
Zgodnie z art. 20 ustawy o systemie oświaty niespełnianie obowiązku, o którym mowa w art. 14 ust. 3, obowiązku szkolnego lub obowiązku nauki podlega egzekucji w trybie przepisów o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Organem egzekucyjnym w zakresie egzekucji administracyjnej obowiązków o charakterze niepieniężnym jest w tym przypadku właściwy organ jednostki samorządu terytorialnego. Na podstawie bowiem art. 20 § 1 pkt 2 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2005 r. Nr 229, poz. 1954, z późn. zm.) - właściwy organ samorządu terytorialnego w zakresie zadań własnych (a takim zadaniem jest prowadzenie szkół) jest organem egzekucyjnym w zakresie egzekucji administracyjnej.


Zgodnie z art. 14 ust. 3 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty, dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu albo w oddziale przedszkolnym zorganizowanym w szkole podstawowej.

3. Dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu albo w oddziale przedszkolnym zorganizowanym w szkole podstawowej.

3a. Obowiązek, o którym mowa w ust. 3, rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w tym roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat. W przypadku dziecka, o którym mowa w ust. 1a, obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego poprzedzającego rok szkolny, w którym dziecko rozpocznie spełnianie obowiązku szkolnego.

4. Zapewnienie warunków do spełniania obowiązku, o którym mowa w ust. 3, jest zadaniem własnym gminy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

tez podlegam pod KWP B-stok i czekam na wynik ABO powiedzieli mi ze 2 miesiace trzeba czekac,
Tytano tez z B-stok jestes? wydaja juz skierowania na KL? kiedy miales MS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

dobrze napisałeś kolego o tym
mercedesie aż sie dziwie że ktos takie pytania zadaje
A tak szczerze jak nie wiesz to tak wygląda kiedyś byłem w tym
Zarobisz ok 4000 brutto jezdząc przez ok 28 dni w miesacu
odejmij ok1000 na paliwo ZUS 900 250 do radia i400 koszty eksploatacji auta ok zależy jakie to zostanie ok 1500zl za 12 godzin dziennie i prawie cały miesiąc to już gorzej chyba nie może być a auto robi w sumie 50 tys km rocznie to 5 lat i zmiana raczej potrzebna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

No tak ,,niestety ja nie mogłam ich zabrać :(" dlaczego? nie masz miejsca, kasy? A takie towarzystwo myślisz ze ma od h** gotówki i pomieszczeń?. Tobie też serdecznie dziękujemy za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Polecam Asusa!

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Szkoda psa to też żywe stworzenie ,ale niestety to jest wina nasza czyli ludzi bierzemy psy zazwyczaj dla dzieci a jak nam się znudzą to wywozimy do lasu albo pozostawiamy przy drodze i kłopot z głowy taka jest prawda a w schronisku wiadomo jest przepełnienie a będzie jeszcze większe jak suki zaczną się szczenić i niestety jeszcze naród polski nie dorósł do tego żeby być odpowiedzialnym również za każde żyjące zwierze, dla niektórych pies to tylko pies który nic nie czuje bo to tylko zwierzę. Tylko niech taki ktoś przed wywiezieniem psa lub kota spojrzy temu zwierzakowi w oczy i powie do niego nie chce cię i dlatego wiozę ciebie na pewno śmierć i jeśli taka osoba nie ma wyrzutów sumienia to niech się zastanowi czy jest w ogóle osobą rozumną

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

W stanach też pełno chińskiego badziewia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

W tej kategorii to omijać należy acera pozostałe marki toshiba, asus, hp, lenovo to dobry wybór. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup to najlepiej zapytać fachowców w sklepie. Polecam sklep na dwornej(simtech) i na bema(ekspert).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Włąśnie, tak jak ktos napisał. Utrzymałby się na rynku o ile nie było by ludzi młodszych niż hmm....25 lat. Wtedy chętnie się wybiorę :)

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Na allegro sobie sprawdź, tam jest tego pełno.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

Przejdz się po wszystkich łomżyńskich komputerowych sklepach i zapytaj o laptopy ww. cenie. Poproś żeby Ci wydrukowali dostępne w tym przedziale modele wraz z ceną i parametrami. A poźniej porównaj oferty...oszczędzisz na tym od kilku do nawet 100-150 zl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE RETORYCZNE

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100219/REG20/625942571
A propos wysokich zarobkow...

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org