środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Polska to piękny kraj......! - Aż dziwne że nikt nas na świecie nie lubi.........?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

To jest łomża nie śląsk to po pierwsze , po drugie nikt na podstawowe czesci ,filtr klocki itp nie bedzie czekał na drugi dzień ,po trzecie trzeba miec duzooo kasy na start hmmm a czesci ze slaska woził n ie bedziesz wiec tak jak wiekszosc malych sklepików bedzies bral z lomzynskich hurtowni jc auto land itp. albo od tych samych dostawców . wiec jak ty sie utrzymasz jak zalokal nie bedziesz placil to moze na chleb i maslo zarobisz. sory pisalem lewa reka w pracy :] wiec z blady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Do SD, przede wszystkim normalny człowiek posprzaąta po swoim psie, ciekawe jak ja Ci nasram pod Twoją klatką, co powiesz, a co do zatrudnienia do sprzątania po pieskach to myśle, że byś się nadawał. Dodatkowo dowiedz się kto to konfident.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Dostajesz 700 zl podstawy bo nic wiecej nie sprzedaz

Co czlowiek ma doplacac komus czy co innego swiadczy o wielkim staranu sie??
Jezeli czlowiek mow ze nie chce to nawet z nim wiecej sie nie rozmawia tylk odziekuje.

Zadzwonic do ciebie z oferta netii?? Bedziesz chcial wogole rozmawiac??

Ja nie potrzebuej rzadnych doradcow doskonale orientuje sie w ofertach tych ktore mi sa potrzebne

Netia jest kiepska i tyle - idz popracuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

albo formata strzelić :P format to lek na całe zło ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Ale po co te nerwy ? Olej napinaczy, naprawdę nie ma sensu z nimi dyskutować.

Fajnie, że portfel się odnalazł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

zastanawia mnie jakie zainteresowanie w Łomży by miał taki sklep ogólnie to w miarę droge hobby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Witam
Jakie paliwo ci potrzebne?
Mam w zapasach.
Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

ja odradzam komis w Łyskach pod Białymstokiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

oglądałem go nie jest taki zły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

czy zostawialiście już ciuchu w tym komisie,bo słyszałam że pobierają tam marże, nawet wtedy gdy nic nie sprzedadzą.paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

gdzie na wyszynskiego ?

bo to pare blokow jest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Cała ta sytuacja była pięknie ukazana w filmie "Dzień Świra". Gdzie sie nie obejrzał widział tylko wielkie stolce (ciut nie pole minowe).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

dobrze ,wiec biorac na logike w blokach nie ma warunkow do trzymania psow.nie jestem przeciwnikiem tych zwierzat ale jezeli nie ma warunkow to darujmy sobie tego typu przyjemnosci i nie zatruwajmy sasiadom zycia.jest duzo rzeczy ktorych nie robimy mieszkajac w bloku poniewaz nie mamy do tego odpowiednich warunkow.np.chodowla golebi,koni,gril,itd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Acha, ok. Też tak pomyślałam że nie będe tu nikomu miejsca blokować bo pierszeństwo mają ci z okolic Prusa. Ale jakby miejsce było to dajcie znać. A przedział wiekowy nie istotny..? Żeby tam samych dziadków nie było..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Od 14 do 33 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

saumma sumarumm!!!! ____________ to gdzie psy moga sie wreszcie inteligentnie piszac oproznic a po chamsku wysrac???!!!!dobrze ,ze nie kazecie strzelac do ptakow a takze sraja :))))))

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Cieszyć sie napewno ktoś sie zgłosi po kupno do ciebie bo właśnie wycofują ją z aptek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Tylko że żaden kierowca taxi nie powie prawdy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

ok, zrob proste doswiadczenie - polacz sie z kims innym (najlepiej uzywajaczym innej kamerki) i zobacz czy problem ciagle wystepuje.
w ten sposob wyeliminujesz konflikt wersji.

inni uzytkownicy pisali, ze nowsze wersje skypa uzywaja kodeka video ktory na sztarszych komputerach tak obciaza procesor, ze trzeba bylo zmienic zasilacz na mocniejszy, niektorym wystarczalo zwykle wyczyszczenie wentylatora i co za tym idzie lepsze chlodzenie procesora (starszego typu procesory zwykle sie resetuja gdy sa za gorace, nowsze spowalniaja zeby obnizyc temperature) - moze zwykle wyczyszczenie wnetrza pc wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

Rejestracja w PUP nie jest obowiązkowa. Po co się zatem rejestrujesz skoro chodzisz tam z takim nastawienie. Ubezpieczyć można się prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

halllllloooooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 300tyś za 28 foteli--"Awantura o meble w MSZ"

no rzeczywiście....bardzo wiarygodne są te opinie....hahahaha...wszystkie takie same.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org