sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

Jestem za referendum lokalnym w sprawie supermarketu.Jednak musi być ono przeprowadzone zgodnie z ustawą o referendum lokalnym i przeciwnicy supermarkeru jak i zwolennicy muszą mieć tyle samo czasu w mediach.
Referendum takie jest ważne i wiąże kiedy bierze w nim udział 30% mieszkańców miasta mających 18 lat.Są powołane komisje wyborcze i lokale otwarte tak ja w wyborach.Jeśli w takim referendum weżmie udział mniej niż 30% mieszkańców to jest ono nie ważne i nie wiąże.Znaczy to,że jeśli w nim wygrają zwolennicy supermarketu to i tak on nie powskanie ,bo w referendum nie weżmie udział 30% mieszkańców miasta.
Jeśli referendum będzie zgodne z ustawą o referendum lokalnym i będzie przebiegać tak jak ja tu piszę to jestem za takim referendum.
Jestem natomiast przeciw sondażom,które mają pokazać ile osób jest za supermarketem,a ile przeciw.Sondaże takie nie są obiektywne i nie mogą być podstawą decyzji o utworzeniu supermarketu.
Jeszcze jeden warunek musi być spełniony bym ja mógł te referendum poprzeć.W kampani nie mogą brać udziału,nie mogą występować w mediach,robić festynów,wieszać plakatów,agitować i rozdawać fantów ludzie związani z lobbym,które ma tem supermarket stawiać.W takim referendum w mediach i reklamować swój stosunek do tej sprawy mogą partie polityczne i stowarzyszeni.Nie mogą brać w nim udziału ludzie z lobby ,które ma stawiać supermarket.Ludzie z tego lobby nie mogą również finansować kampani przed referendalnej i wspierać partii i organizacji,które biorą udział w tym referendum.Partie i organizacji ze swych środków finansują tę kampanię referendalną.Nie może w niej uczestniczyć lobby,czyli ludzie,którzy chcą stawiać supermarket.
Jeśli te warunki zostaną spełnione to ja jestem za takim referendum.Za referendum w innej postaci jestem przeciw.
Pozdrawiam.

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

najpierw włączam Forum, potem klikam w prasę. Dzięki internetowi czytam wszystkie lokalne gazety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11918526
D-168 175/70R13



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

Jak poinformowało radio w Łomży w najbliższym czasie przyjadą do nas Pan Giertych i Wrzodak zaproszeni przez LPR.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

Apropo...ciekawe czy te nowe prawo jazdy, ktorego obowiazkowe wyrobienie jednak kilka zlotych kosztuje - bedzie obowiazujace w UE, czy znowu bedzie trzeba wymieniac i placic?? Jak sie okazuje w Polsce wszystko jest mozliwe i niczego nie mozna byc juz pewnym dlatego pytam...

Qufer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

u mnie też jest trochę dziwnie..... na zegarze w komputerze mam godz. 08:58, na koórce jest 09:03.
Wciskam WYŚLIJ!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

aha, w komputerze mam nieprzestawiony czas ok juz naprawiam...nie mniej jednak...godziny inne sie nie zgadzaja;))

Qufer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

Racja Krzysztofie!!!!! A tak między nami to może nowe forum "Pustosłowie" utworzyć??? :-)

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

A mnie Narwi po prostu żal........Już kiedyś pisałem, że bywam w Rawie Mazowieckiej, mała 18 tysięczna mieścina. Płynie tam mała rzeczka Rawka, ale oprocz niej jest chluba miasta - zalew. Piękne miejsce, las, elegancki hotel, plaża, wypożyczalnia sprzętu pływającego, kąpielisko strzezone, nawet toalety przy plaży ( z kanalizacją!) Słowem, jest gdzie posiedzieć. Miasto kiedyś zaiwestowalo w ten zalew. Dlaczego nikt nie inwestuje w Narew? A może chcemy tak zapuścić rzekę i jej okolice, aby powstał dziewiczy teren śmieci i odpadów jako kolejny skansen na naszym terenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osobnik podający się jako andrzejek to nie ta sama osoba co Andrzej Jarota.

"kontaktów" nie trzeba już ośmieszać....

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org