niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Panie Jarota
A co by Pan na pomysł referendum w sprawie supermarketu?
Ja jestem za i ... uszanuję wolę większości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Jestem przeciw Realizacja tych markietów generuje nowych bezrobotnych. Na każzde 1000 m powierzchni upadnie 50- 70 skłepów. A to znaczy ze straci miejsce pracy ponad 100 osób a conajmniej 300 i tak podejrzewam niewielki obecnie dochód Władze miasta powinny policzyć koszty i zyski . Czy stać nas będzie będzie na nowe zapomogi , bo podatków od tych marketów długo nie nalezy sie spodziewać / mozna to przecież sprawdzic na przykładzie innych miast/ A za zapomogi niewiele kupimy. Niech Ci Panowie lepiej uruchomia na tak duzej powierzchni produkcje. O tyle zmniejszy sie bezrobocie
A pytanie źle postawione Nie "jaki supermarket?" lecz "czy ?"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Właśnie w sobotę zakończyły się podobne warsztaty szkoleniowe w Nowogrodzie. Tematem było tworzenie lokalnych partnerstw na rzecz zatrudnienienia. W zajęciach, prowadzonych przez trenerów z Wrocławia uczestniczyli przedstawiciele urzedów, organizacji pozarządowych i pracodawców oraz banków z powiatów: łomżyńskiego, zambrowskiego i kolneńskiego, a także miasta Łomży. Niestety - nie uczestniczyłi w tej pracy przedstawiciele radnych oraz ścisłych kierownictw jst (w odróżnieniu od urzedów pracy, które przysłały bardzo silna reprezentację). Trudno z góry przewidywać, ale samo zintegrowanie i uświadomienie wspólnych celów, a także trening współdziałania bardzo różnorodnej reprezentacji lokalnej może oznaczać początek przełomu w sposobie myślenia o zatrudnieniu. Zgodnie z założeniami projektu - sprawa będzie miała ciąg dalszy. Jedno jest pewne - w pojedynkę nikt nie rozwiąże żadnego problemu, a uczestnicy wyjechali z poczuciem więzi i wzajemnego zrozumienia. To skromny, ale dobry poczatek. Jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych. Na Ciebie Tolku też.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Gdzie i w jakiej strefie czasowej jest umiejscowiony serwer na ktorym jest umiejscowiony ten serwis jezeli ja wpisuje post o godz. 22.10 a on mi zapisuje go z godzina 18.25 Dobrze, ze data jest ta sama, bo juz bym pomyslal, ze w innej galaktyce.
Z gory zastrzegam, ze zadnych nagrod nie bedzie. Reklamacje tez nie beda uwzgledniane.

calisto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Popieram :D nie ma jak zalac robaka i nie wazne czym ... wazne by sponiewierało..

Pozdroofka 4 @ll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Evaa, kto wie czy LPR nie wprowadzi obowiązkowego umieszczania swego loga na prawie jazdy, jeśli wejdziemy do UE? Wszystko się może zdarzyć.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

ja tam też bym i poszedł na takie spotkanie. Zawsze to jakiś przerywnik, pośmiać się można, czasami popłakać........A wiosna zrobiła sietaka nieprzyjemna.......Więc kiedy przyjeźdżają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

mam nadzieję, ze spotkanie odbędzie się w jakimś pomieszczeniu medycznym, bo chcę przynieść transparent "Precz z wrzodami! Żadamy dostępu do higieny!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

A kto był w sklepie typu Galeria (np. we Wroclawiu)? Moze ten typ sklepu odpowiadałby naszym kupcom? Jesli chodzi o klientów to już dyskusyjna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Narazie nie wiem, niestety. Jednak jakiś czas temu udało mi się namówić jednego gościa ma rozmowę. Handlował on kiedyś alkoholem na rynku. Jak powiedziałem, że mnie to oburza, to zaczął się śmiać i powiedział mniej więcej, że: "zarabiają tam poważni ludzie, którzy potrafią dbać o swoje interesy". Ja jednak myślę, że prezydent wcześniej czy później zrobi z tym porządek. Zwłaszcza, że chyba na dobrą sprawę należy się nie bać i zacząć głosno o tym mówić. Jak ma Pan jakieś głębsze informacje to czekam - najlepiej na Forum.
Pozdrawiam Pana również !

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska przeciw promocji homoseksualizmu.

Drogi kolego nie bylo moim celem namawianie kogokolwiek do nauki w WSA - a jedynie subiektywne przedstawienie sytuacji na PB:))) Nie mnie oceniac czy WSA jest dobra czy zla szkola - nie podejmowalam w niej nauki.
I jeszcze jedno... jesli czlowiek chce sie czegos nauczyc, to i z WSA wyniesie dla siebie potrzebna widze...
I nie zawsze jest tak, ze na prywatnej uczelni placisz, wiec masz...bo trzeba miec z czego placic. A jak widzisz w regionie nie ma wielkiego wyboru uczelni panstwowych, gdzie tylko pozornie sie nie placi ( bo akademik i wyzywienie takze kosztuje- i to calkiem nie malo, o osrodkach takich jak warszawskie juz nie wspomne)...pozostaja prywatne, i zapewniam Cie ze sa takie do ktorych nie mam zastrzezen.

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org