niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jestem za UE

Kaufland chyba jest w tej marce co Auchan Tesco itp......
ich stronka http://www.kaufland.pl/ nie jest zbyt rozbudowana, ale.... przynajmniej jest (Auchan nie znalazłem) .....a że Kaufland jest podobny do tesco świadczy chyba 9choć nie mogę byc tego pewien) taka mała ankietka zrobiona w stargardzie szczecińskim.....
http://oferta.stargard.com.pl/modules.php?name=Surveys&op=results&pollID=27&mode=&order=&thold=

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Czyli ci panowie będą deweloperami.Nie wiem co o tym myśleć.W Polsce było wiele spraw w których firma oszukiwała deweloperów.Wiele firm Polskich,które zartudnialy deweloperów,kiedyś miały Polski kapitał,a dziś to już firmy zagraniczne np.Biedronka itd.

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

zbych ??? ....a gdzie tu polityczne ględzenie...? .....do tej pory nie było..... tylko wrony, guano i czubki drzew.....!!! ??????????

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Zdzichu!!!


Moim zdaniem nie bylo obrazanie twojej matki,pokazalem tylko twoja krotkowzrocznosc.
Natomiast to ty mnie obrazasz,ale ja mam to w d....
W przeciwienstwie do ciebie mam dobra prace godziwe zarobki i zyje mi sie dobrze.
Tobie pyskaczu zostaje tylko palic zeleowki i prosic o wszystko....

Smaroj g....!

mieciu kozłowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Zdzichu!!!


Moim zdaniem nie bylo obrazanie twojej matki,pokazalem tylko twoja krotkowzrocznosc.
Natomiast to ty mnie obrazasz,ale ja mam to w d....
W przeciwienstwie do ciebie mam dobra prace godziwe zarobki i zyje mi sie dobrze.
Tobie pyskaczu zostaje tylko palic zeleowki i prosic o wszystko....

Smaroj g....!

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Panie Jarota!!


Czy pan też używa pampersa.
Moim zdaniem lepiej używać pampersa i mieć pracę niż szlifować ulicę.
Polskie czy zachodnie wszędzie trzeba pracować.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Roberts!

Z tym pampersem to troche przesadzasz.............dorosła kobieta w .......Pampersie?

Nie wyobrazam sobie takiej pracy :(

mieciu kozłowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Dlaczego piszecie to imię przez "rz"?
Czyżbym przespał jakieś zmiany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Kefas:
Sam napisałeś "...guano i czubki..." i jeszcze pytasz gdzie tu polityka?
A poza tym było kilka głosów o krakaniu... Jeśli to nie polityka, to co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Wiecie co ? To jakaś plaga.
Dlaczego ktokolwiek ma decydować gdzie mogę a gdzie nie robić zakupy.
Panie Jarota jest Pan aż tak mądry że może Pan decydować za każdego jak mu bedzie lepiej???
Jeśli tak to gratuluję ilorazu inteligencji.
Ja zgadzam się z tezą "mam gdzieś sklepikarzy" ponieważ oni także mają nas gdzieś. Nikt z nich nie martwi się, że mnie może brakować na chleb i tak samo ja nie mam zamiaru dokładać do ich biznesu z tej prostej przyczyny że mam mniej pieniędzy od nich, więc niech nikt mi nie wciska pierdoł o ich trudnej doli bo każdy z nich ma porządny samochód, dom lub mieszkanie itp. , więc wcale nie jest z nimi tak źle.
Zasada przyjęta przez niektórych obrońców ucieśnionych:
"Biedni robią zakupy u bogatszych aby bogatsi mieli na chleb"
Ludzie co to jest ?? Paranoja.
Martwcie się również troszkę o plebs. jeśli ceny w małych sklepikach będą niższe to będziemy tam kupować. Ale nie zmuszajcie nas do dotowania interesów sklepikarzy.

Jestem za , ale jestem przekonany że znowu kołtuństwo i prywata weźmie górę i nikt nie zapyta o zdanie większości.
Dopuki do rady będziemy wybierać znajomych z biznesu to nie ma szans na taką inwestycję.

Pozdrowienia i życzę troszkę umiaru ludziom wszechwiedzącym co dla kogo najlepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

robzet

Masz prenensje go garbatego , ze ma proste dzieci?
Przemawia przez ciebie zwyczajna zazdrosc.
Ile ty masz lat ,ze chcialbys miec wszystko?
Najlepiej Fura skora i komora.............i bujac sie po miescie?
Popracuj troche to zobaczysz jak pachna ciezko zarobine pieniadze ,a powiem ci, ze te domy samochody itd.nie przez wszystkich sa zarobione w kraju.


Ps.Jezeli masz gdzies sklepikarzy to zacznij zakupy robic w Leader P.Tam jest bardzo tanio.polecam:)

andrzej jarota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Dzisiaj po kolejny raz "Gazeta Wyborcza" dopuściła się publikacji oszczerstw pod adresem Młodzieży Wszechpolskiej. W wydaniu ogólnopolskim dzisiejszej "GW" na stronie 8, w artykule autorstwa Ewy Siedleckiej pt. "Tolerowanie rasizmu" czytamy, między innymi: "...w Polsce działają organizacje jawnie rasistowskie, a władza nie uruchamia procedury ich delegalizacji.
- Chodzi o takie organizacje jak Narodowe Odrodzenie Polski czy Młodzież Wszechpolska - mówi Rafał Pankowski ze stowarzyszenia (Nigdy Więcej - przyp. bs). - Rasizm jest elementem ich ideologii i działalności, ich działacze i sympatycy organizują napaści na cudzoziemców."
Również w internetowym wydaniu gazety, pod adresem http://www1.gazeta.pl/kraj/1,34317,1383147.html możemy przeczytać m.in. "Takie organizacje jak Narodowe Odrodzenie Polski, Front Narodowy, Polska Partia Narodowa czy Młodzież Wszechpolska są legalnie zarejestrowane, mimo że w swoich działaniach i programach odwołują się do nienawiści rasowej." - to również cytat z wypowiedzi Pankowskiego.

W związku z zaistniłą sytuacją Młodzież Wszechpolska kieruje pozwy sądowe przeciw "Gazecie Wyborczej" jak również przeciw autorowi oszczerczych wypowiedzi -Rafałowi Pankowskiemu ze stowarzyszenia "Nigdy Więcej". Domagamy się sprostowania nieprawdziwych informacji i odszkodowania.

Żródło:www.wszechpolacy.pl

Drodzy forumowicze zastanówcie się nad konsekwencjami, zanim wyzwiecie MW i LPR od faszystów itd.

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Panie Pawle.
Szkoda, że nie umieścił Pan tego wątku w temacie polityka tam więcej ludzi zagląda.
„Polityka samorządu wobec alkoholizmu?”
Mam wiele szacunku do Pana a wynika on tylko z tego co czytam i jakie wnioski własne wyciągam z Pana wypowiedzi. Tym postem /bez obrazy/ stawia mnie Pan w dwuznacznej sytuacji, ani Pana chwalić ani ganić. Jednak mała nagana się należy. Ale po kolei. Po 31.03.2003r. do mojego Radcy Prawnego zgłosili się przedstawiciele pewnej organizacji zajmującej się na co dzień problematyką alkoholizmu w naszym mieście. Mój Radca Prawny nie odpłatnie w godzinach pracy pomaga tym ludziom. W takiej sytuacji i ja poznałem to towarzystwo i mam swoje wyrobione zdanie na temat polityki wobec alkoholizmu w naszym mieści. Panie Pawle w Łomży w profilaktyce i rozwiązywaniu problemów alkoholowych nigdy nie było bardzo dobrze, ale było dobrze. To, co teraz skleciliście jest to gniot nad gnioty. Pod względem prawnym każdy Wojewoda taką uchwałę musi odrzucić /słowa mojego Radcy Prawnego/ Pod względem merytorycznym nie trzyma się kupy, jeden paragraf tak zdecydowanie tak, natomiast w kolejnym rozdziale treść niby ta sama a daje dowolność.
Ale do konkretów; po pierwsze program ma tylu autorów a wszyscy zapomnieli zapytać o zdanie organizacje społeczne zainteresowane tematem. /nie konieczne bo rada jest tak wspaniała i zna temat tylko dlaczego tyle błędów/. Po drugie, po trzecie itd. w Łomży jest jednostka wojskowa i tu Ustawodawca nie dla żartów nakazuje zasięgania opinii Dowódcy Garnizonu. Naruszeniem Ustawy jest przekazanie środków opiece społecznej na pomoc rzeczową i finansową. Opieka społeczna na te cele ma inne środki. Mam nadzieję, że popyta Pan w RIO. Ponad to Ustawa wyraźnie mówi; profilaktykę i rozwiązywanie problemów alkoholowych gmina finansuje ze środków własnych PLUS ŚRODKI UZYSKANE Z ZEZWOLEŃ NA SPRZEDAŻ NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH. Plus Panie Pawle a więc najpierw środki własne. Takiego zapisu nie ma. Dalej to te okropne odległości i tu jest błąd.
Obiekty chronione, brak zapisu Domy Kultury. Stadiony – bubel, i znów Ustawodawca wyraźnie mówi o imprezach masowych. Szkoły, czy w dni wolne od nauki tracą swój status i można podawać alkohol. /wesela i inne imprezy/ a Pan tyle o świetlicach i młodzieży.
Wreszcie kto jest Przewodniczącym MKRPA, Uchwała mówi o zastępcy Prezydenta a tym czasem jest kto?? Jest człowiek, który nie cieszy się dobrą opinią w ruchu abstynenckim czy trzeźwościowym. Łomżyński Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych jest gniotem.
Panie Pawle ma pan rację, że trzeba zająć się młodzieżą, ale nie te metody. Każda placówka oświatowa w swoich statutach ma wpisaną profilaktykę tylko trzeba ją prowadzić. Szkoły czekają, że ktoś za nich to zrobi. Te pieniądze nie mogą być przeznaczone na dofinansowanie nauczycieli. Sport tak, jak najbardziej, ale znowu pieniądze. Chodzi o stricte profilaktykę przeciwdziałanie i rozwiązywanie problemów alkoholowych. Nie hotel, a hostel, izba wytrzeźwień, noclegownie i świetlice socjoterapeutyczne i takie obozy i takie kolonie.
Z tego co powiedział mi Radca Prawny Program został oprotestowany i przesłany do Wojewody.
Panie Pawle widzę, że chce Pan coś w tej materii robić więc pozwolę sobie na małą radę /najlepsza rada nie radzić/ W Łomżyńskim Stowarzyszeniu „Zdrowie i Trzeźwość” ul. Rybaki 3 porozmawiaj Pan z Prezesem, może się Pan wiele nauczyć, może wiele Panu pomóc.
Michał ma rację, trzeba z tym coś zrobić, najlepiej zlikwidować, nie jest to trudne. Trzeba jedynie chcieć i musi komuś na tym zależeć.
Wyrazy szacunku i do roboty a jest co robić.

michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Pewnie była ona z LPR!

ola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

Panie Pawle skoro tak program sie panu nie podoba to dlaczego pan nie zglaszal swoich uwag gdy do glosowania mialo dojsc na forum rady ? , nie uwazam ze forum 4lomza to czas i miejsce na to , bo nic to nie da trzeba to sobie uświadomic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

He, he
Kontakty uziemione ? To takie z bolcem, czyli kołkiem ?

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

polecam:

Początek:
http://matkamojegodziecka.blog.pl/archiwum/?rok=2002&miesiac=7

Strona główna:
http://matkamojegodziecka.blog.pl/

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem za UE

....................a co potrafisz?Poważnie.

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org