sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ostrołęka a Łomża

przez pachołków zginął

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

Właśnie najpierw trzeba zacząć od siebie a nie przedstawiać oskarżenia w stosunku do organizatora oraz właściciela w/w lokalu.Z resztą nie do końca rozumiem(i nie tylko ja) motyw Twego postępowania.Jesteś przekonana ,że nieletni pili tam alkohol, działy się nie wiadomo jakie rzeczy to po co dochodzisz.Jak poprzednicy wyżej pisali ciesz się że za te marne 50 zł żadne przykre konsekwencje ciebie i twego syna nie spotkały.Jeśli wolisz drążyć temat dalej proszę bardzo.Ale co się wydarzy dalej nie jestem w stanie przewidzieć....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

a ptem my kobiety wkurzamy sie jak smieja sie z bab za kolkiem, chlopaki zgadzam sie z Wami i wiecie co mozecie sie smiac ale kiedys czesto ogladalam tvn turbo ''uwaga pirat'' i za kazdym razem policja zatrzymywala pojazd w sposob jaki opisuje dina, jechali za takim piratem bedac z tylu wlaczali sygnalizatory swietlne i dzwiekowe, mysle ze na lamach programu telewizyjnego nie lamali prawa wiec dina nie wyskakuj z kodeksem na ktorym prawdopodobnie sie nie znasz, na pewno sa paragrafy ktore zaprzecza Twojej teori. Ja kodeksu nie znam, prawa nie studiuje ale pewnych rzeczy ucze sie ze zwyklego zycia, z doswiadczen znajomych, swoich itp, Nawet jesli gosciu jechal z odpowiednia predkoscia policjanci mogli szukac kogos kto poruszal sie podobnym pojazdem, moze zauwazyli cos co wzbudzilo jakies podejzenia, powodow kontroli moze byc wiele i w tym przypadku nawet jesli zatrzymanie bylo bezpodstawne to policja raport sporzadza po zdarzeniu i moga tam napisac co tylko chca ale na pewno jesli bylalby to ich wina nie przyznaliby sie do tego!!! mogliby napisac ze po drodze zatrzymal ich mezczyzna lub kobieta skarzac sie na szalenca jadacego z duza predkoscia peugotem 306 ktory np nie zatrzymal sie na przejsciu, potracil kota itp wiec policjanci pojechali w kierunku wskazanym przez skarzacego sie czlowieka, zobaczyli auto i natychmiast zareagowali, moze to taki smieszny przyklad ale no kto wygral z policja???? znam przyklad ze pijany policjant jadac prywatnym autem zabil dziecko ktore jechalo rowerkiem po chodniku i sie z tego wymigal, wiec kierowca tego peugota nie ma szans!!!!! i nie mowi mi to kodeks a myslenie na ''chlopski rozum''. Moim zdaniem spoanikowal i mam nadzieje ze go to cos nauczylo i wsiadajac za kolko bedzie bardziej uwazny albo tak sie zrazil ze na drogach juz go nie spotkamy. Dodam jeszcze ze jak prowadze to czesto zerkam w lusterka bo chce wiedziec co sie za mna dzieje wiec nie wydaje mi sie ze ten czlowiek pomylil radiowoz z karetka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

kochani gdzie wyżyjecie w trzecim świecie - jakie ma znaczenie czy to radiowóz nieoznakowany czy nie . Nie ma problemu co więcej wszystkie radiowozy ruchu drogowego oznakowane czy nie wienny być w takie urzadzenia wyposazone bo tego obowiązujące przepisy wymagają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

A wlasciwie to o co tu chodzi o te dwie tony z zeszlego tygodnia ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

Nie chodzi mi o pomysły na biznes tylko o to, że w Polsce wszystko jest dorsze a mamy niższe zarobki.

Rożnica w cenie to nie koszty przesyłki i pakowania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

http://www.firmy.net/uslugi-kurierskie,lomza.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

W galeri w EMPIKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

w dupie to mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

zakończenie jest takie, że się zasypia po 40 minutach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

ło lovelas hehehehehehehehe

witamm co dobregooooooo???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrołęka a Łomża

mmmm lovelas ;))

Pikna kolacja, czy aby nie nazbyt wykwintna ?;))))

To co ja tu będę pisać, co będę przyrządzać :(

Podaje adres do przesyłki
Ciemna 2/46
;)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org