poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

po czym? Prezydent Mniasta mówili, że ma dwa kilometry szyn i po tym ma jeżdzić? No nie. Jak powiat, Śniadowo, Ostrołęka, Łapy i Sokoły wybudujom tory to może jego mać wstęgę przetnie. Ale póki co to 2 km torów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

Po pierwsze w Łomży nie ma żadnego,powtarzam-żadnego, przynajmniej poprawnego kebaba - są buły z mięsem, małe i duże, z majonezem lub ketchupem, drobiem lub świniną. Smakoszom mogę podpowiedzieć - jest strona z rankingiem restauracji i budek kebab w Wawie, sto kilka punktów opisanych i spunktowanych przez klientów... poczytałem i mają ludzie rację, w Wawie można zjeść smacznie i dużo za taką samą kasę jak u nas.
Natomiast szczyt ambrozji kebabowej to tylko na tureckiej dzielnicy Kreuzberg w Berlinie, na 200metrów czuć,że zbliżasz się do budki z kebabem. A u nas wiedza w temacie kebaba jeszcze daleko w lesie...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

na Hotel, to trzeba zasłuzyć.)))

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

to hyba rowerem bedzie ten dowuz ,klijent bedzie zadowolony

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

Ja wpadnę w ten dzień poprzedni xD przecież to jak tacy ludzie otwierają biznesy jak zdania po polsku nie potrafią zlepić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

Fakt, powinni zrobic cos z tym przejazdem...
Zjazd ze skrzyzowania i nagle robi sie sztuczny korek, bo wszyscy zwalniaja do 10-20 km/h na torach... W godzinach szczytu robi sie to mocno upierdliwe.

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

Chodzi mi o to ze do jakiego tematu nie zajrzysz to jest w nim mowa o czeczenach.Kazdy nawoluje do czeczenow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

rodziłam tam rok temu i polecam. opieka super, ja akurat sama na oddziale byłam jeden dzień więc marzenie. później jeszcze dwie panie doszły, tak więc sama na sali bez dodatkowych opłat byłam, mąż mógł do 22 ze mną siedzieć. panie pielęgniarki (z jednym wyjątkiem) miłe i pomocne:) wiadomo jak się ma trzy osoby na oddziale a nie trzydzieści to i opieka inna. na oddziale spędziłam 3 dni i do domku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opolanka nie zapłaciła urzędowi skarbowemu 2,3 tys poszła siedzieś, a Kiszczaka

Ja mam pieska z naszego schroniska i niezamieniła bym go na zadnego rasowca. A ludzi którzy pozbywają sie psów powinno sie nadziewać na pal na starym rynku! heh:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org