sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obywatelu, jeśli niechcesz byc prześloadowany za internetowe wpisy tudziez za

W górę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelu, jeśli niechcesz byc prześloadowany za internetowe wpisy tudziez za

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelu, jeśli niechcesz byc prześloadowany za internetowe wpisy tudziez za

Brak słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelu, jeśli niechcesz byc prześloadowany za internetowe wpisy tudziez za

boimy wychodzić się z domów hehe myslalem ze padne ja osobiscie czuje sie bezpieczny w tym miasteczku i przechodzilem kilkakrotnie obok grupy uchodzcow i jakos nic mi sie nie stalo nawet zadnego pogardliwego spojrzenia w moja strone i odwrotnie

broń, noże pokaz udowodnij zrob zdjecie z ukrycia :) wtedy bedziesz mogl sobie pisac juz fakty a nie opisujesz tu jakies brednie i plotki


a także posiadają telefony o których nam się nawet nie śniło no tym to juz mnie naprawde rozje.les posiadaja telefony z przyszlosci czy jak bo nie bardzo wiem ocb, skad wiesz ze posiadaja super wypasione bajeranckie telefony na wypasie jesli nawet ich nie widziles bo przeciez boisz sie podejsc do w/w grupy ludzi, kuwa zal mi was

Mi osobiscie uchodzcy nie przeszkadzaja bo nie jestem zazdrosnikiem i rasista jak wiekszosc z was na tym forum PEACE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelu, jeśli niechcesz byc prześloadowany za internetowe wpisy tudziez za

podkreślam-asista jak wiekszosc z was na tym forum-kto tu kogo nazywa rasistą /?I daj mi tu przykład rasizmu na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org