wtorek, 25 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Nie antyczeczeński - durne dziennikarzyny zaraz zrobiłyby nagonkę na nas. Tefałen w programie UWAGA grzmiałby - "biedne czeczeny są gnębione przez złych, brudnych polskich rasistów - pomóżmy im. Przekaż 1% podatku na Czeczena."
To tak jak z pobitymi Czeczenkami - pewnie jakiś Czeczen im przywalił a pozwoliło im to zrobić z siebie ofiary.

Ruch przeciw agresywnym pasożytom - nikt nas o rasizm nie oskarży i wiadomo przeciw komu jest skierowany.
Ruch na rzecz przywrócenia bezpieczeństwa w okolicach ulicy Wesołej.
Ruch na rzecz zlikwidowania wyzysku społeczeństwa polskiego przez agresywnych imigrantów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Cóż za wysublimowanie sarkastyczna ksenofobia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Tak se to tłumacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

No widzisz - o ksenofobii nie ma mowy. Czeczeni w Łomży są od 7 lat , już nie są obcy. Gdyby takie nastroje byłyby 7 lat temu - owszem mógłbyś bredzic o ksenofobii i stereotypach etnicznych.
Obecnie prawie każdy łómżyniak miał jakieś przeżycia z Czeczenami i ma własne zdanie na ich temat. Nie ma mowy o stereotypach.

Dlaczego nikt nie narzeka na Wietnamczyków, Chińczyków - oni są obcy, ich w łómży nie znamy. Czeczenów znamy i dlatego ich nie lubimy. To żadna ksenofobia a strach o naszych bliskich, którym na drodze może stanąć Czeczen z nożem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Oczywiście masz prawo odbierać jak chcesz moją wypowiedź - nie ma zakazu bycia nierozumnym.
Możesz sobie twierdzić, że Czeczeni są sympatyczni, możesz myśleć, że białe to czarne a 2+2=8. Takie Twoje prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

realista ty to jak coś palniesz to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Mnie możecie również nazwać rasistą tylko dlatego że chcę być traktowany na równi,otrzymywać takie same zasiłki i pomoc jak uchodzcy.Ale zastanówcie się panowie rządzący jak was mamy nazwać gorzej niż rasiści bo to wy doprowadziliście do takiego stanu jaki jest obecnie i to wy jesteście temu WINNI nikt inny,nie odwracajcie kota ogonem najlepiej pozamykajcie nas do pierdla bo dla was odpowiedniej kary na tym swiecie niema za ten cały syf jaki zrobiliście.......................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Teraz piszesz jak prawdziwy, niezakłamany jak parafianie, których dotykasz, realista.

2late2sql :

Głupotą graniczącą z chorobą umysłową jest życie w naiwności z powodu braku chęci spojrzenia prawdzie w oczy. Pół biedy, jeśli ta naiwność wynika z innych, niż dewocja, religijne zaślepienie, powodów np. ze zwykłego lenistwa: być członkiem kościoła nie jest trudno, jest zgodne ze społecznym stereotypem "poprawności" mało kosztuje i można w realu żyć inaczej niż to się odgrywa przed ołtarzem...po co więc wysilać się na jakieś rozstrzygnięcia we własnym sumieniu i narażać się otoczeniu?
W życiu najważniejsze jest...właśnie życie. Dlatego okrucieństwem jest zmuszanie ludzi do życia wbrew naturze i potrzebom np. do samotności. Stąd celibat jest anachronizmem sprzyjającym powstawaniu wielu dewiacji, który ze zdrowych chłopców może uczynić brutalnych gwałcicieli i poszukujących łatwych sposobów zaspokojenia potrzeb seksualnych np. wśród bezbronnych i zależnych dzieci albo z kolegami po fachu.
Nie bądżcie naiwni w wierze. Jest wiele faktów zarówno w dwutysięcznej historii kościoła jak i dziejących się na naszych oczach przeczących lansowanemu mitowi o świętości kościoła i "sług bożych".

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Niemoze tak być żeby człowiek we własnym kraju nie czuł sie bezpiecznie i byl dyskryminowany przez władzę którą sam wybral na mój głos juz nie liczcie...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

na polskie dziecko dostaje sie nie 70 tylko az 46 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Popieram !!!!!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Zwykła biała koszulka cena ok 15-20zł (na allegro są nawet po 5zł ,a nawet tak słabej jakości uważam,że wystarczy na jeden turniej) Spodenki z Umbro albo z Diadory można na allegro kupić za 20zł, ale załóżmy,że zakup w naszej drogiej Łomży czyli na spodenki słabsze niż te wyżej wymienione od 20 do 30zł. Przy najdroższyn wariancie mamy za ten komplet 50zł + wydrukowanie logo firmy na białych koszulkach (tutaj się nie orientuję jak ceny w naszym mieście, więc załóżmy że za spore logo na samych plecach ok 10zł) Więc sumując najdroższy wariant ,który zawiera koszulkę i spodenki z logiem =
60 zł :) Przy najtańszym 35zł :)

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

UWAGA DO Volumee !!!!
Jestem oficjalnym przedstawicielem tej drużyny, wobec Pańskiej chęci chciałbym się spotkać w Łomży jutro w godzinach popołudniowych, najlepiej gdzieś w centrum. Odzew proszę wysłać na dowolny email : pito29@o2.pl lub pitman4@o2.pl. Serdecznie pozdrawiam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Artykuły;Wojewoda Żywno „nie zamierza ograniczać wolności słowa”Pozwólcie nam wyjechać...”itp itd
Ale ani słowa jak tu pomóc najbiedniejszym ,władze w ogóle nie dostrzegają tego problemu..........................ale oni kombinują.Problemem jest nierówne dzielenie pomocy czy ktoś sie z władz,prasy tv tym zainteresuję?Przenieśienie ich do innych miast nie zmniejszy problemu bo w każdym miescie jest bieda.Jak już pisałem wcześniej najlepszym rozwiązaniem jest podział pomocy po równo miedzy lud.Czeczeńską i Polską ,to w znacznym stopniu poprawiło by sytuacje.Czy to władzom tak trudno pojąc.???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

czy ktoś z was orientuje się ile kosztuje wypożyczenie grizzly 700 na 1 dobę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Dlaczego jednemu dziecku dajecie bułkę z szynką a drugiemu ze chleb ze smalcem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

nawet ksiądz poparł....

Tzw. "problem Czeczeński" wynika z tego, że dzisiejsze władze Polski, uprawiając konsekwentnie rusofobię, traktują Czeczenię jako kraj walczący o wolność i nie uznają prawa ruskich do wojskowego sposobu rozwiązywania swych problemów w relacji z Czeczeńskim Narodem. A rzeczywistość tam nie jest czarno-biała, bo jest tam problem terroryzmu, za który świat, poza ruskimi, Czeczenii nie gani jak np. Afganistan., jest też problem gangstersko-mafijny. Jednak prawdą jest, że Czeczenia objęta jest wojennym konfliktem i to nie tylko z ruskimi ale tłuka się oni i mordują we własnym gronie. Dlatego trudno ocenić, czy Polska przyjmując tak dużą liczbę uchodżców chce więcej dokuczyć ruskim, czy też czynić humanitarne dobro ratując ludzi przed okrucieństwami wojennych walk i terrorystycznych zamachów.

Kierowanie zaś nienawiści do Czeczenów i nawoływania do ich siłowej eliminacji jest zwykłym, prymitywnym rasizmem, albo sk...em, no i dowodem głupoty wynikającej z niewiedzy.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Może czas nauczyć się kożystać z internetu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

http://www.3fun.pl/adventure/index.php?id=828

tam za dobę wypożyczenia polarisa 300 płacisz 250 zł

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

dorzucam się na bilet oby jak najdalej od Polski i jak najdalej na wschód!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Gdzie ktos ma fotki i filmy.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Ale macie problem he he. Lepiej zajmijcie się tym, żeby dystrybucja paliw była tańsza. Dzięki temu częściej będziecie jeździć swoimi furami, a widok policjantki wpisze się wam na stałe do tych mużdżków. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Sam się troszeczkę zapętlasz w tym wszystkim co piszesz...

W tym oto poście opisujesz jaki jest zajebisty wyjazd:

"Może interesują Cię obozy przetrwania? Uczniowie jadą na dzień lub kilka do puszczy - tam uczą się sztuki przetrwania - leśnicy opowiadają o przyrodzie, zwyczajach zwierząt, gatunkach roślin. Jest trening walki wręcz, rozpalanie ogniska, pieczenie mięsa. Nocleg w namiotach.
I to wszystko bezpłatnie."

I nagle dowiaduje się z drugiego postu, że to tylko dla Czeczenów to jak mam to odebrać?

"- niechęć, wrogość,-przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców"

z tych dwóch postów można to odebrać tylko w ten sposób...

Nic wcześniej nie napisałeś, że powodem Twojego niezadowolenia jest finansowanie tych wycieczek z Twojej kieszeni. W ogóle odbiegłeś od tematu, chłopak spytał na forum o jakieś wyprawy a Ty celowo w tym poście ubliżyłeś Czeczenom...

" przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców".

Twoje posty były niesprecyzowane, mało przejrzyste, na tym poziomie wręcz nieczytelne!

Załóż temat o treści " Koniec finansowania Czeczeńców" napisz w pierwszym poście to wszystko co do tej pory napisałeś tutaj a ja wtedy tak tego nie określę.

Więc proszę Cie skończymy już ta bezsensowną polemikę i nie zaczynaj mnie obrażać...troszkę kultury wobec kogoś kto jest kulturalny wobec Ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

sam zacząłeś smęcić o ksenofobii. Ja nic o tym nie wspominałem. Bum (elant) zapytał o zajęcia - odpowiedziałem, że są organizowane wyjazdy. Z jego poprzednich wypowiedzi można wysnuć wniosek, że jest Czeczenem.lub po prostu ich lubi, więc może akurat mu się przyda informacja, że nie będzie musiał tam znosić towarzystwa znienawidzonych Polaków.
Sam zacząłeś bajki pisać o ksenofobiach i nic na temat zajęć nie napisałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Witam. Może ktoś dysponuje takim autem rok min. 2000? Potrzebuję sprawdzić prawidłowość oprogramowania komputera w moim aucie. Za uprzejmość gratyfikacja.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Zasiłki rodzą patologię - dlaczego mam pracować na ósemkę dzieci Czeczena, któremu nie chce się pracować tylko woli zapładniać żonę? Niech szuka pracy i sam utrzymuje rodzinę a jak go nie stać na 8 dzieci to niech ma 1.
Pomoc powinna się ograniczyć do zapewnienia dachu nad głową - np w pokoju 30 osobowym - tak, żeby miał motywaćję do szukania pracy.
A każdy zasiłek powinien odpracować - chociażby przeprowadzając dzieci przez ulicę lub zamiatając chodniki, byleby nie dawać pieniędzy za darmo.
Trzeba uczyć patologię, że jedynie pracując poprawi swój los.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

migracja zarobkowa to co innego, my mamy prawo nie tylko poruszania się bez wiz, ale też prawo do legalnej pracy. Jednak w stanie wojennym tysiące, jesli nie setki tysięcy Polaków również poprzez różne obozy, ośrodki dla politycznych uchodżców, po długich oczekiwaniach uzyskiwało mozliwość wyjazdu do Kanady, Stanów czy innej Europy...
zapomniał wół jak cielęciem był?

P.S.
Wyzywanie ze względu na narodowość, lżące i poniżające epitety, nawoływania do agresji, wyjazdu, usunięcia,..i wreszcie fizyczna, czynna napaść...to nie jest "obrona waszych dzieci", bo jeśli dzieci to widzą, słyszą i czytają...to biada jeśli sprawdzi się przysłowie: "czym skorupka za młodu nasiąknie..." , nowy "Hitlerjugend".

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Zaginal pies rasy cocer spaniel. pies wabi sie Billy,umaszczenie koloru rudego,ma7lat i posiada chip za uchem.Zwierze zaginelo w okolicach Bud Czarnockich.Zalazce prosze bardzo o kontakt pod nr tel.668320592 Z gory dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Mam propozycję - każdy kto miał jakieś przeżycia z tymi sympatycznymi ludźmi niech napisze swoją historię. Dzięki temu wyzbędziemy się stereotypów i dowiemy się dlaczego mamy o nich takie a nie inne zdanie.
Przyznam, że bardzo ciekawie się, czy ktoś może napisać o nich coś pozytywnego.
Sam pochodzę z Ostrołęki, oto moja historyjka:

Dostałem w spadku mieszkanie w Białymstoku. Mieszkanie było w kiepskim stanie - okna do wymiany, podłogi do wymiany, ściany do malowania, meble do wyrzucenia, łazienka do kompleksowego remontu. Postanowiłem je wynająć, ale mimo, że wiele osób było zainteresowanych wszyscy kręcili nosem widząc w jakim jest ono stanie. Zadzwoniła do mnie kobieta, mówiąc, że jest zainteresowana, powiedziała, że jest z fundacji pomagającej Czeczenom . Zaoferowała dosyć wysoką kwotę, więc zgodziłem się, żeby przyszli obejrzeć. Wtedy jeszcze nie miałem uprzedzeń do tych ludzi – dawniej pracowałem za granicą z różnymi narodowościami (ale nigdy z Czeczenami). W żadnym razie nie byłem i nie jestem rasistą, czy narodowym szowinistą. Myślałem, że skoro u nich była wojna to będą to ludzie pragnący spokojnie żyć i zasymilować się Polakami.
Na pierwsze spotkanie, pani z fundacji przyszła z ową rodziną – Czeczen, z wyglądu nieco ponad 30 lat, brodaty, szczupły, ubrany w czarną skórzaną kurtkę, ciemne dżinsy, i buty z czubem, nieco zaskoczył mnie wygląd „uchodźcy” – spodziewałem się zagubionego, wystraszonego człowieka a nie kogoś wyglądającego jak diler narkotyków i do tego ta komórka – najnowszy model. Kobieta – dosyć otyła, ubrana znacznie gorzej – zniszczona spódnica, chustka na głowie, jakby wystraszona, zmęczona życiem – wyglądała na ok 26 lat, ale pewnie miała mniej (ubiór, brak makijażu ją postarzał). Była z nimi trójka dzieci – najmłodszy wyglądał na 7 , najstarszy na ok 10 lat. Były dosyć pewne siebie – chodziły po całym mieszkaniu, zaglądały do szafek, głośno coś krzyczały. Trochę zaskoczyło mnie, że takie młode małżeństwo ma już tak duże dzieci. Pani z fundacji kilka razy je upomniała, ale rodzice jakby się w ogóle dziećmi nie interesowali. No ale – myślę sobie – inna kultura, inaczej podchodzą do pewnych spraw. Kobieta nie odzywała się, natomiast mężczyzna był nadzwyczaj miły – częstował papierosami, opowiadał jak ciężko żyje się w obcym kraju itp.
To pierwsze zetknięcie z Czeczenami trochę mnie zaniepokoiło, ale fundacja gwarantowała, że nie będzie problemów z ewentualnym pozbyciem się lokatorów, więc się zgodziłem na podpisanie umowy.
Pierwszy miesiąc minął bez problemów – kilka razy dzwoniłem do sąsiadów (od których wziąłem w tym celu numery) zapytać się co i jak – skarżyli się na dzieci, że głośno bawią się na klatce, a gdy próbują zwrócić rodzicom uwagę na zachowanie ich dzieci, ci odpowiadają „Bawią się no to hałasują”, przy okazji dowiedziałem się, że rodzina ma jeszcze dwójkę malutkich dzieci. Miałem coraz większe wrażenie, że wynajęcie im mieszkania było błędem. Pomyślałem, że wśród Polaków też różni ludzie są i nie ma sensu ulegać stereotypom, ważne, że płacili. Po jakimś czasie opłata za kolejny miesiąc nie wpłynęła na moje konto. Czeczen telefonu nie odbierał, pani z fundacji poradziła, żebym poczekał kilka dni (z opłatą spóźniali się dopiero 3 dni) i jak dalej pieniądze nie wpłyną to sama postara się wyjaśnić sprawę. międzyczasie Czeczeni dali się już we znaki sąsiadom, którzy całkowicie zmienili nastawienie do nich. Początkowo wyrażali się o rodzinie uchodźców ze współczuciem, nikt nie wypowiadał się o nich negatywnie (było to już kilka lat temu i problemy z Czeczenami jeszcze nie były szeroko znane). Z upływem kolejnych tygodni w rozmowach telefonicznych z sąsiadami (dzwoniłem co jakiś czas, bo osobiście nie mogłem monitorować sytuacji) słyszałem coraz to nowe przeboje z Czeczenami (głównie z ich dziećmi – rodzice raczej nie nawiązywali kontaktów z sąsiadami). Starsza sąsiadka skarżyła się, że owe dzieci szydzą z niej i coś wykrzykują w swoim języku, opowiadała, że boi się wychodzić z wnukami na plac zabaw, gdy bawią się tam czeczeńskie dzieci, gdyż były bardzo agresywne w stosunku do polskich dzieci. Mówiła, że na sam widok tych zabaw odechciewało jej się towarzystwa Czeczenów – dzieci czeczeńskie najchętniej brały kawałek patyka i udając, że to nóż bawiły się w podrzynanie gardeł, we wbijanie noża w brzuch (nie widziały one wojny, więc tych zabaw musiały się nauczyć od innych uchodźców, albo po prostu – takie zachowania mają we krwi) oprócz podrzynania gardeł lubiły bawić się w strzelanie w tył głowy oraz uwielbiały się bić.
Spóźniony czynsz wpłynął, ale sąsiedzi zaczęli skarżyć się czeczeńskich lokatorów – w mieszkaniu zamieszkało dwóch innych Czeczenów i teraz całymi dniami (dosłownie) wysiadywali na ławeczce pod blokiem, paląc papierosy i dłubiąc pestki.
Któregoś dnia przy okazji zajechałem do mieszkania. Czeczen był miły do momentu, gdy naprawdę delikatnie wspomniałem, żeby trochę większą uwagę, zwracali na swoje dzieci (sąsiedzi narzekali, że cała klatka schodowa jest zapluta, że jedząc cukierki Czeczeni papierki rzucają tam gdzie akurat stoją). Powiedziałem, też że nie podoba mi się, że w mieszkani mieszkają często dodatkowi lokatorzy. Czeczen silnie się wzburzył, powiedział, że on płaci za to mieszkanie i chyba jest u siebie – widać było, że chciałby powiedzieć dużo więcej, że jego honor i duma zostały poważnie urażone. Z trudem ale powstrzymał się przed zrobieniem mi awantury – obiecał, że „porozmawia o tym”.
Jak można się było spodziewać – moja rozmowa nic nie dała – dzieci tak samo butne jak były, dodatkowi lokatorzy nadal pomieszkiwali. W mieszkaniu raz ktoś słyszał odgłosy awantury – prawdopodobnie mąż bił żonę. Dzieci coraz odważniejsze biegały po okolicach i robiły się coraz bardziej bezczelne – bez skrępowania podchodziły do samochodów i szarpały za klamki, żeby sprawdzić, czy są otwarte – ojciec siedzący na ławce oczywiście nie reagował a sąsiedzi już wtedy bali się zwracać im uwagę – zamiast tego dzwonili do mnie i sugerowali pozbycie się uciążliwych lokatorów. Wobec tych skarg i tego, że znowu już od ponad tygodnia zalegali z opłatą postanowiłem wymówić im umowę. Rozmawiałem z panią z fundacji, która prosiła o wyrozumiałość i cierpliwość - tłumaczyła zachowanie Czeczenów odmiennością kultury, innymi tradycjami, gdy wspomniałem o skargach sąsiadów i zakłócaniem ciszy nocnej pani z fundacji oskarżyła ich o brak innego zajęcia, i ksenofobię „ludzie zawsze będą obawiać się tego co obce”. Na moją odpowiedź, że ta sąsiadka jest byłą nauczycielką, z natury cierpliwa i wyrozumiała a o ksenofobii nie ma mowy, bo początkowo sąsiedzi nie protestowali, pani sugerowała „że w Polakach tkwi nienawiść, której uczą nawet księża w kościele”. Nie chciałem słuchać dalej tego bełkotu, powiedziałem, że nic mnie nie obchodzi jej rasizm, ksenofobia i tolerancja – jeśli Czeczeni nie potrafią zachowywać się tak, żeby ludzie się ich nie bali to nie ma dla nich miejsca w moim mieszkaniu.
Sam udałem się do mieszkania, żeby zobaczyć jak wygląda sytuacja. W mieszkaniu tak jak poprzednio syf – sterty brudnych naczyń i zapach jak w chlewie. Spokojnie powiedziałem, że sytuacja się zmieniła i muszę poprosić ich o wyprowadzenie się – musieli czuć się jak u siebie, bo ta informacja naprawdę wzbudziła w nich agresję – jakby się przełączyli z trybu „CALM” na „AGRESSIVE” – jak roboty – wzrok pełen nienawiści, i słowa cedzone przez ledwo poruszające się usta – że oni mają prawo, tu mieszkać, bo podpisałem umowę, że się nie wyprowadzą, że my Polacy to ich nienawidzimy. Nie interesował ich punkt mówiący o możliwości powrotu Czeczenów do ośrodka, powoływali się na umowę tylko tam gdzie było to korzystne dla nich. Mimo, że jestem dosyć dobrze zbudowany to naprawdę obawiałem się czy któryś nie wyciągnie noża. Może właśnie dlatego, że mam taką posturę nie próbowali rękoczynów.
Całe szczęście nie było problemów z zerwaniem umowy – Czeczeni wrócili do ośrodka, pani z fundacji znowu szukała naiwniaka z mieszkaniem do wynajęcia a ja wziąłem się za remont mieszkania.

To, że ludzie czują – delikatnie mówiąc – niechęć do Czeczenów to nie jest rasizm, czy ksenofobia. Gdyby tak było od samego początku Czeczeni byliby szykanowani, a tak nie jest. W każdym mieście gdzie lokowano ośrodki dla uchodźców okoliczni mieszkańcy początkowo nie mieli uprzedzeń – na swoją opinię Czeczeni ciężko pracują swoją butą, agresją nieokrzesaniem, brakiem poszanowania dla polskich praw i obyczajów, niechęcią do podejmowania pracy. Po prostu wzbudzają uzasadniony strach w Polakach. Do tego dochodzą media, które zamiatają problem pod dywan, wycierają sobie mordy słowami „rasizm”, „nietolerancja”, „ksenofobia”. Fakt, że Czeczeni nie chcą i nie muszą pracować, bo dostają bardzo wysokie zasiłki (nawet po kilka tys zł miesięcznie) – wypłacane z podatków, na które pracują w pocie czoła Polacy - również nie sprzyja integracji. Dlaczego ludzie nie protestują przeciw Chińczykom, Wietnamczykom, których w Polsce również jest wielu? Azjaci są przecież równie obcy dla nas jak Czeczeni, są innej rasy, dlaczego w ich przypadku nie ma rasizmu i ksenofobii? Ano dlatego, że Polacy nie są rasistami i są otwarci na inne kultury. Azjaci są kulturalni, bezkonfliktowi, pracowici.
Wysokie zasiłki nie sprzyjają integracji – w Polakach wzbudzają uzasadnioną zawiść, w Czeczenach lenistwo, demotywują do szukania pracy, do nauki języka, do szanowania Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

100% poparcia dla realisty nie bez powodu taki nick nosi lunatyk w sumie też zasługuje na swój nick (bez urazy) ale twoja obrona czeczenów to jakies senne urojenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

ja przechodzilam obok i tak co przez dzrzwi widzialam to jakos mnie nie zacheca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

taaa... jak ktos go zje to mozesz sobie poszukac... zastanowcie sie o czym wy mowicie!!

albo pieerdolnie samochodem i zakopie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

W Łomży są Azjaci,kolo dworca maja sklep z odzieżą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

mikula - każdy incydent zgłaszać należy Policji. Debilne hasła w stylu hwdp i jp schowajcie do kieszeni, bo Policja jest po naszej stronie - oni też nienawidzą agresywnych pasożytów.

Na komisariaci 30 minut - i zgłoszenie incydentu załatwione. I nikt nie będzie bzdur podawał, że nie ma z nimi problemów.

Policja jest od tego, żeby takie zgłozenia przyjmować. Czeczeni często mówią "pierdolona Polsza, wasza polsza to bladź" - to już będzie napaść na tle rasistowskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Moja siostrę zaczepili,chcieli zadzwonić z jej tel.odmówiła im no i usłyszala kilka przykrych słow łamaną Polszczyzną............Ciekawe czy tylko chcieli zadzwonić czy buchnąć jej komórkę...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

cytat:

"Autor: Protagoras (---.elpos.net)
Data: 05-10-09 21:37

W Łomży Azjatów nie ma,"

Oj byś się zdziwił. W Łomży jest kolonia chińska [około 50 osób] z tym, że pracują od rana do wieczora i raczej nie zabawiają się chadzają po ulicy i zaczepiając ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

CyberMass- uwazaj bo znowu wyrwą kilka wątków i napiszą że ich Polacy nienawidzą za sam ich wygląd i posądzą Cię o rasizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

czy jest ktoś kto tak jak ja czeka teraz na termin MS?

"Keep it"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

mieszkam niedaleko ośrodka dla uchodźców na wesołej i naprawdę nie miałam uprzedzeń do czeczenów ale do czasu... wiem że po zachowaniu pewnej ilości osób nie można oceniać całej społeczności ale niestety obecność czeczenów cieżko jest znieść, zachowują się agresywnie, zaczepiają ludzi, często zdarzają się w tej okolicy kradzieże i bójki z udziałem czeczenów, doszło do tego że wiele osób już wieczorem boi się przechodzić przy ośrodku, bo jak przekonałam się osobiście czeczeni potrafią zajść drogę i nawet iść za kimś, wydzierają się przy tym w swoim języku. Wiem że przeżyli oni piekło w swoim kraju, ale czy to znaczy że mogą w Polsce siedzieć nie robić nic, być na utzrymaniu państwa i do tego panoszyć się w co raz to nowszych modelach bmw z super komorami w reku. Z tego co się orientuję oni nie za bardzo się za pracą rozglądają... Jest im tak wygodnie bo dostają od państwa duże kwoty... a Polacy niech klepią biedę za marne zasiłki... Naprawde nie zaluje czeczenom miejsca w Polsce ale niech zachowuja sie jak nalezy, niech uszanuja nas- to i my bedziemy ich szanowac, bo poki co to nie okazuja zadnej wdziecznosci ze moga tu byc, a przeciez nie mamy przymusu ich przyjmowac w naszym kraju.
Podobna sytuacja jest w Białymstoku, tutaj czeczeni są jak mafia- gangsterka i rozboj w bialy dzien, chodza z nozami, napadaja na ludzi, dewastuja przystanki... Az sie wierzyc nie chce jak sie patrzy co oni potrafia zrobic.
Wiem tez ze kazde spoleczenstwo ma swoja kulture przyzwyczajenia, ale juz to ze ktos nie potrafi zachowac czystosci chyba nie ma z kultura wiele wspolnego... to co czeczeni zostawiaja po sobie to po prostu brod i smrod...
i na koniec otwarcie mowie ze gdyby byla mozliwosc zaglosowania za przeniesieniem czeczenow z Łomży to jestem jak najbardziej za tym- dla dobra nas wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Tak,tak masz rację ale pokaż mi choc jednego uczciwie pracującego Czeczena.Ja też chciałbym leżec bykiem i mieć 900 za friko, niestety leże ale nie bykiem tylko mam taką chorobę ze często z koja wstac nie mogę i dostaję za moje lata pracy niecałe 600 Szukasz sprawiedliwości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

To wytłumacz mi bo ja nierozumiem..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

a ja raz jechałem autobusem i nie zatrzymał się kierowca na przystanku na którym dwóch czeczeniaków chciało wysiąść: wpadli do kabiny kierowcy wyjęli z plecaka kałacha i powiedzieli: stój sku*****ynu bo strzelam! hehe nie żartowałem to było głupie krzyknęli tylko stój bo ja wysiadam ale może dlatego że słabo znają polski:P i nie wiedzą jak jest proszę... a to że matka idzie z dziećmi do sklepu i kradną że masakra to jest niestety prawda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Najprostsze rozwiązanie - ci co uważają, że Czeczen powinien dostawać kasę - niech dają ją z własnej kieszeni.

Dlaczego nasze podatki wydawane są niezgodnie z naszą wolą? Mamy przecież demokrację.

Znieść zasiłki dla nich. A ci którzy chcą im pomagać niech sami dają kase na te śmieszne fundacyjki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A nie tak dawno każdy wołał o pomstę do nieba, kiedy Putin stwierdził przed kamerami, że "dopadnie tą czeczeńską gadzinę choćby w kiblu". Ileż to osób kibicowało, gdy Kaczor doprowadził do nazwania ronda w Wa-wie im. Dżochara Dudajewa. Jak to się poglądy potrafią zmienić, co? Jak teraz dzieci Łomżyniaków boją się w szkole czeczeńskich "kolegów" to co drugi rodzic do ruskiej armii chętnie by wstąpił. Prawda jest taka, że jak z tym coś nie zrobimy, to będzie jeszcze gorzej. Miałem okazję rozmawiać z kolegą z St. Petersburga i nie powiem, żebym był zbudowany tą rozmową. Pomimo wielu lat, każde pokolenie jest takie samo i nie zmienia się nic - to po prostu dziki ród z Kaukazu, który nie powinien być z niego wypuszczany. Z żadną nacją nigdy nie było problemów, a z nimi zawsze są.
Dla wszystkich chętnych plakat:
http://www.adme.ru/social/2007/01/31/14730/
Mój ulubiony to ten drugi od góry. Dla tych, co w szkole nie mieli rosyjskiego: "Terroryzm to choroba. Przywitajcie doktora"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

no z ta praca na wyjezdzie za marne grosze to nie przesadzaj ale reszta popieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

morał jest prosty :)) jakby czeczenom zabrali pieniadze i kazali isc do pracy to byloby jak z kotkami- sru.

zachod wykopie uchodzcow bo po co im brudny problem-lepiej dac kase a Polacy juz jak to zwykle "kozly ofiarne" posprzataja... czy my nie mozemy tez chociaz raz powiedziec nie? u nas i tak jest bieda to jak mamy jeszcze utrzymywac czeczenow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

ateizm pochwalony,mądrze piszesz o Polakach w ośrodkach dla uchodźców politycznych.Popytaj może lepiej tych, co tam byli,czy chodzili całymi nocami po miescie bez celu,czy pokupowali sobie wtedy samochody w Niemczech czy Austrii,czy mogli bez problemu kontaktować się z rodzinami w kraju.Gdy się tego dowiesz,odezwij się.Może to będzie wreszcie coś mądrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Dać im takie same zasiłki jak Polakom sami wyjadą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

sama nosiłam aparat u bardzo dobrej ortodontki w Białymstoku- doktor Szarmach, ma ona pacjentow z calej Polski, wizyty co miesiac wiec nie powinno byc problemu z dojazdem koszt max 100zl, ja bylam i jestem bardzo zadowolona bo kobieta naprawde zna sie na rzeczy i usmiech wyglada po prostu pieknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Podejrzewam, że w referendum które dotyczyłoby problemu czeczeńskiego odnotowano by niespotykanie wysoką jak na Łomżę frekwencję a wynik byłby raczej przesądzony.

Oczywiście referendum takowe nigdy się nie odbędzie bo władze miejskie czy wojewódzkie nie dopuściłyby aby szarzy obywatele naszego miasta mieliby możliwość swojego zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

czy w tym hotelu nie ma już prądu,że tak ciemno na korytarzach,czy może Czeczeńcy ukradli wszystkie żarówki? A może specjalnie zrobiono zdjęcie po ciemku,żeby nie pokazywać tego syfu?Jaki był cel tego działania?Odpowie mi ktoś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Haha. Jak widzę wypowiedz pana Ży... costam została skorygowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

w Czerwonym Borze jest jakis osrodek, niech przeniosa tam ciapatych z Łomży przynajmniej spokoj bedzie... bo juz naprawde mam dosyc ich chamskiego zachowania, zaczepiek, kradzieży i widoku tego brudu, beda mieli gdzie jezdzic swoimi bmkami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Przesiedlenie,przesiedleniem ja domagam się równego podziału zasiłków między najbiedniejszymi obywatelami Łomży a uchodzcami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Kiedyś to był bardzo ładny przytulny motel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

uwaga zbiorka na bilety w jedna strone dla czeczenow!!! mam dosyc ich chamstwa kradzieży nieróbstwa brudu i smrodu, za lezenie dostaja takie pieniadze o jakich niejeden Polak marzy! gdzie tu sprwiedliwosc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 06-10-09 00:10
niesamowita solidarność - mogą siebie nawzajem nienawidzieć, ale jeśli zadrą z Polakami to zapominają o wewnętrznych konfliktach
----------------------------------------------------------------------------------------------------Tylko będzie gorzej jak Polacy zapomną o swoich wew.konfliktach i zrobią porządek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Do masakra: gosciu.. nie oceniaj ludzi których nie znasz, pokaż co Ty robisz?? po za męczeniem flaka przed klawiaturą po której za chwile piszesz jakieś głupoty na ludzi którym bys mogł myć stopy za to ze wogóle coś robią ! Mysle ze wszyscy dobrze wiedzą, ze w tym miescie jest mało ludzi ktorzy mogą przyjsc na taki koncert, ale na szczescie sa ludzie ktorzy starają sie to zmienić i robią coś w tym kierunku !! lepsze to niż siedzenie przed kompem i rżniecie debila.. zamiast pie***lic ze nie wypali ze nikt nie przyjdzie, wezdzie sie wezdzie i sami idzcie.. ..
apropo każdy zawodowiec kiedyś był amatorem ;) zawsze trzeba od czegos zacząc , a Ci ludzie pną sie w góre i na szczescie nie wpłyniesz na ich zycie, pasje, checi i styl bycia.. jesli lubia nosic słuchawki i bujac sie do bitu ktory w nich leci niech tak robią.. boli Cie to ?? nie musisz tam byc i udzielac sie skoro nie interesuje Cie to wszystko.. a za te 5 zł kup sobie wiecej husteczek pod klawiature.. Kiedy już miejmy nadzieje ktoremus z nich sie uda bedziesz dalej siedział na forum łomża i jeczał ze cos znow CI nie pasuje;) zajmij sie sobą .. dla mnie jesteś typie ograniczony (po wypowiedzi;]), nie wiem po co piszesz tu to cos.. :| na koniec powiem Ci ze nie oceniam Cie bo Cie nie znam.. mowie jak wypadles po swojej inteligentnej wypowiedzi.. miejmy nadzieje ze udzielisz sie pozytywnie na forum miasta i zrobisz coś dla ludzi.. ;) zeby zmienic to, zeby to miasto ożyło i ludzie chetnie chodzili na koncerty.. albo przynajmniej dla siebie cos zrob..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

polecam jak najbardziej Pana Leszka Cwaline,nosilam aparacik stały i jestem bardzo zadowolona,nie jest drogi i naprawde profesjonalnie podchodzi do klienta,przede wszystkim nie owija w bawelne tak jak inni ortodonci(a byłam u kilku)przyjmuje w Łomży na ulicy Korczaka oraz w Białymstoku.polecam w 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Do Protagoras (---.elpos.net0
Ja widziałem jak Czeczeni kradli w sklepie to zwróciłem uwagę, postraszyłem policją i nie pisałem na forum jacy to przestępcy. Tacy sami są Polacy, też kradną, co niektórzy to nawet siatkami i wózkami wynoszą ze sklepów.
Piszesz o zasiłkach, a gdzie jest największa liczba rencistów, gdzie są najmłodsi emeryci w europie, gdzie jest największa liczba nierobów w wieku produkcyjnym. U nas. A im dają, to biorą, Ty też byś brał, i ja bym wziął.
W dupie mam czeczenów, nie wchodzą mi w drogę to i ja ich się nie czepiam.
Ja jestem trollem a ty jesteś taka mała menda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

rownież polecam dr Cwalinę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Pełna olewka. To chory człowiek...

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A co z samą siłownią ? Gdzie przenieśli ?

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Sama silownia jest na tej samej ulicy tylko ze jak silownia byla na rogu to jest przeniesiona dalej.. chyba numer 10 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Brykiet najczęściej robią z drzew iglastych które wydzielają dużo sadzy dlatego nie polecam do kominka. W kominku najlepiej palić dębem, brzozą, koniecznie przeschniętym wtedy estetyczniej wygląda kominek i mniej roboty ze zdzieraniem sadzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

kobiety w policji-skoro tam pracują to muszą byc dobre, ktos je do tej pracy przyjął
a wzrost nie ma żadnego znaczenia- małe jest piękne:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Zgadzam sie z Tobą..
chodzi mi najbardziej o to, że ocenia sie ludzi nie znając ich.. każdy ma prawo do opinnii i nikt sie nie obraża za to.. nie podoba sie komuś to, jak i co ktoś robi - tak jest od zawsze i tak bedzie.. nie widze wpisów typu: " oo.. zajeb**cie jakas imprezka sie szykuje.." przynajmniej: "dobrze ze coś sie dzieje, ale nie pojde tam bo mnie to nie interesuje" tylko jechanie po ludziach ktorzy staraja sie cos zrobic .. forum to najlepsza okazja na to aby moc skrytykować kogos bez skropulow, druga sprawa to powiedziec tej osobie to w oczy.. dla goscia Tłoku spiewa jak by miał plakac.. niech podejdzie i mu to powie.. wiadomo.. jesli nie podoba sie komus to niech nie przychodzi.. ludzie zachowują sie tak jak by ich na siłe ktoś ciągnął..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

słaby lans.))

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

a sami nie możecie sie złożyć na te stroje wystarczy trochę chęci a jak będziecie dobrze grali to i sponsor się znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Znowu dzis idąc po miescie napotkałam trzecz czeczenów który jak to zwykle zaczeli gwizdac i sie gapic. Kurde czy nie wystarczą im czeczenki na nie niech sobie pogwizdują!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091003/REG20/518386217 - pierwsze oznaki, że i dziennikarze przejrzeli na oczy - WRESZCIE PISZĄ PRAWDĘ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

BRAWO!!!!!Swietnie ze chlopaki cos robia,faktem jest ze malo ludzi to obchodzi i ludzie odrazu krytykuja,ale taka jest juz nasza polska mentalnosc.Zbluzgac,podciac nogi i nawet jak wygra taki jeden w totolotka 1ml zl to gdy zapytasz sie czy sie cieszy i jest szczesliwy to uslyszymy odpowiedz SZCZESLIWY?***** BYLO 20 DO WYGRANIA!!!

Co do koncertu to widze ze wciaz te same osoby chca cos robic i WIELKIE BRAWA DLA NICH tak trzymac.Nierozumiem dlaczego ludzie niezwiazani z rapem jada po Tloku i reszcie.

Mysle ze ta garstka ludzi to zakompleksieni niespelnieni w zyciu osrance,ktorych jedyna sytuacja i rzecza ktora udalo sie osiagnac jest odpalenie komputera i smarowanie na kogo popadnie,a juz napewno tych ktorzy sie staraja i co najgorsze wychodzi im cos w zyciu....

Taka prawda.


PS Chlopaki robcie swoje,nie ograniczajcie swojej pasii i nie traccie wiary w to co robicie.Bo im glosniej bedzie tym wiecej wron bedzie krakac!!!

Bo to Polska nie elegancja Francja....a tak na marginesie to radio,tv,plakaty na miescie,maile gg moga byc bardzo pomocne!!!!DACIE RADE!!!PIONA

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

"na start dostaja 10 tys zlotych po 2,5 tys zlotych na kazdego czlonka rodziny na miesiac wyzywienie srodki chemiczne i miejsce zamieszkania..."

Jakies zrodlo tych rewelacji? Bo niedlugo to juz w ogole sie dowiemy, ze dostaja po 10 tys. miesiecznie na glowe... Jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby dostawali po 2.5 tys. zl miesiecznie na osobe + utrzymanie...

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Sponsor na koszulki znalazł się, a co do jestes elo? to niech się zamknie bo tylko gadać umie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

"Fundacja proponuje powołanie grupy roboczej, która miałaby zająć się integracją obu narodowości. W jej skład mieliby wejść przedstawiciele policji, urzędu pracy, MOPS, urzędu miasta, uchodźcy i sami pracownicy fundacji." No tak będą się integrowac z urzędnikami natomiast my zwykli mieszkańcy nadal jestesmy pomijani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

strażak możesz podać jakieś żródło co do tego śledztwa ,dziekuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

podaj jakies nazwy tych dobrych składów, chętnie bym posłuchał

mówie powaznie, nikogo nie bronie, tez nie jestem jakims wielkim fanem czesci raperów z naszego miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

masakra co Ty wahaż , ja hce to samo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Pani Diano ja uważam że taki list jest bardzo potrzebny(tylko troszkę w innej formie)ja już nie wierzę żadnym politykom ,pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Autor: dziku (---.hsd1.mi.comcast.net)
Data: 06-10-09 14:18

BRAWO!!!!!Swietnie ze chlopaki cos robia,faktem jest ze malo ludzi to obchodzi i ludzie odrazu krytykuja,ale taka jest juz nasza polska mentalnosc.Zbluzgac,podciac nogi i nawet jak wygra taki jeden w totolotka 1ml zl to gdy zapytasz sie czy sie cieszy i jest szczesliwy to uslyszymy odpowiedz SZCZESLIWY?***** BYLO 20 DO WYGRANIA!!!

Co do koncertu to widze ze wciaz te same osoby chca cos robic i WIELKIE BRAWA DLA NICH tak trzymac.Nierozumiem dlaczego ludzie niezwiazani z rapem jada po Tloku i reszcie.

Mysle ze ta garstka ludzi to zakompleksieni niespelnieni w zyciu osrance,ktorych jedyna sytuacja i rzecza ktora udalo sie osiagnac jest odpalenie komputera i smarowanie na kogo popadnie,a juz napewno tych ktorzy sie staraja i co najgorsze wychodzi im cos w zyciu....

Taka prawda.



Brawo dla przedmówcy święte słowa...
Jestem za....
Aby coś osiągnąć trzeba od czegoś zacząć to prawda najszczersza prawda jesteś leszczem potem chwastem a na koniec pięknym kaktusem heh :)

Ja z kolei iż jestem człowiekiem którego nazywacie metalem metalowcem pancurem co nie tylko nie każdy jest przeciwko twórczości rapu czy hip hopu jak to wywnioskował:

Autor: Bohater_Wojtek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 04-10-09 22:02


"jedynie jak pancury przylaza to jest duzo osob..."


Nie lubisz pancurów to omijaj ich szerokim łukiem strzałka --->


APROPO !!! BRAWO!!!!

Chłopaki róbcie muzykę podziemią czy jawnie aby rozbujać tą łomże czy to rap czy hip hop czy metal aby coś się dział nawet di polo niech się rozwija zawsze impreza urozmaicona...
ABy COś SIę DZiało !!!! TO NAJWAŻNIEJSZE !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Przejdz sie do Polmaru na polowej kiedysniejsza restauracja ,,Pod Łosiem"
Sklep elektroniczny, tam moze ci naprawia zalezy jeszcze o jaka naprawe chodzi, przewinecie glosnikow czy poszedl ci uklad scalony
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Tak się skłąda, że znam Tatarów. Prawdziwi muzułmanie ich nie uznają i z pewnością obcieliby im głowy zaraz po ateistach i Chrześcijanach.

Dla prawdziwego Muzułmańca ktoś, kto zasymilował się z Giaurami, kto nie wali czołem w glebę 5 razy dziennie to nie muslim.

Tatarzy to normalni ludzie w przeciwieństwie do agresywnych Muzułmańców.

Prawdziwy muzułmanin kobietę traktuje jak zwierza domowego - zainteresuj się jaka jest rola kobiet u Czeczenów, Afgańców itp (rodzenie i służenie mężowi).

Naczytałaś się Koranu i myślisz, że Muzułmanie się do niego stosują - Koran jest dla nich usprawiedliwieniem mordowania. Stosują się do wybranych (wygodnych dla siebie) przepisów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Nie znasz nie oceniaj.Od 2 lat nie oglądałem TV co najwyżej mecze.Więc nie pitol mi tu o produktach tełaenu.Wszystkie sytuacje które opisałeś w zupełności zgadzają się z moim wyobrażeniem Ciebie.Chociaż nie ,ty to pewnie widząc czeczenów przechodzisz na drugą stronę ulicy.
Chcieliście reklamy miasta to ją macie.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Cytat:

Autor: ateizm pochwalony (---.elomza.pl)
Data: 05-10-09 20:46

migracja zarobkowa to co innego, my mamy prawo nie tylko poruszania się bez wiz, ale też prawo do legalnej pracy. Jednak w stanie wojennym tysiące, jesli nie setki tysięcy Polaków również poprzez różne obozy, ośrodki dla politycznych uchodżców, po długich oczekiwaniach uzyskiwało mozliwość wyjazdu do Kanady, Stanów czy innej Europy...
zapomniał wół jak cielęciem był?

Wol pamieta bardzo dobrze jak to dzialalo. Obozy ktore wspominasz, np. w Austrii czy Wloszech. Przyjmowano bez zbednych ceregieli- wchodziles niczym do wiezienia. Kobiety, pary, rodziny byly obslugiwane w perwszej kolejnosci i wysylane z obozu do pensjonatow. Nie wszystkim udawalo sie to bez przezyc. Gangi Rumunow rabowaly, gwalcily kobiety na oczach wszystkich.
Mezczyzni pozostawali w obozie tygodniami, nawet miesiacami.
Tak na pensjonatach jak i w obozie zapomoga finansowa to byly pieniadze na papierosy. Jedzenie stolowkowe. W znanym mi osoboscie pensjonacie ciepla woda tylko dwa razy na dobe. Dzieci np. dostaly porcje miesa z robakami.
To w jednym z najbardziej luksusowych kurortow turystycznych tuz przy Alpach nad jeziorem Attersee. Pracy szukalo sie gdziekolwiek i jakiejkolwiek. Budowy, restauracje, tartaki. Piechota, nawet do sasiednich miejscowosci.
Ojca wyciagalem z obozu we Wloszech. Nawet biezacej wody tam nie mieli.
Szczesliwcy docierali do obranego panstwa w dwa do czterech miesiecy. Ja dotarlem sie do Stanow po 9 miesiacach. Mysle ze mam wiecej do powiedzenia na ten temat niz przecietny emigrant.
Jakiekolwiek przestepstwo podczas starania sie o wyjazd do panstwa docelowego przekreslalo wszelkie szanse takiej osoby.
Dzis w USA osoby emigrujace tam, po uzyskaniu pobytu stalego i tak nie maja prawa do zasilkow spolecznych (public aid).

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

zacznijmy od tego co to jest A1?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A może dlatego tak mówi bo rzucenie palenia po latach jest silnym wstrząsem dla organizmu który odczuje również dziecko...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

realista: Ten 1% podatku to było IRONIA. Szybko leć po słownik zobacz co to oznacza żeby wiedzieć co odpowiedzieć.
Wyobraź sobie że w Polsce wybucha wojna. Uciekasz z kraju przed tą wojną do innego państwa dostajesz status uchodźcy i kasę. Nie znasz języka bo nie chciałeś tam jechać. Była to siła wyższa i okoliczności cię do tego zmusiły. Dostajesz sporo kasy i stać cię i na komórkę i na samochód. Nie kupisz ich? Dlaczego skoro cię stać. Jako że nie znasz języka i w miesiąc nie jesteś w stanie się go nauczyć nie idziesz od razu do pracy. Czy uważasz się za darmozjada?

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

powiem tak mi nie przeszkadza żaden uchodziec, problemów nie robią jak narazie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Sólo Quédate En Silencio..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Co się dzieje z tym miastem,czemu tak utrudniacie życie najbiedniejszym .?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

http://www.mysl.pl/?m=69&art_id=1190&more=more&type=local

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Pozwolicie, że się wypowiem. Sam segreguje śmieci, ale jak widzę podjeżdżające śmieciarkę to nie zauważyłem by te zawartości kontenerów były segregowane. Zawsze widzę jak kontenery są pakowane do jednej śmieciarki, więc to chyba segregacja nie jest. No chyba, że ta śmieciarka jakoś sama segreguje... Jeśli się mylę proszę o kulturalne "wyprostowanie" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Autor: czekist (---.lom.netster.pl)
Data: 08-10-09 20:07

Ja nie chcę im odbierać zasiłków tylko chcę żeby każdy otrzymywał tyle samo,powiedz co w tym złego??Czym my zasłuzyliśmy żeby żyć gorzej od nich,nasze dzieci mają takie same żołądki.
Czekist...może nie żyjemy lepiej niż oni,ale my żyjemy u siebie i mamy prawo się domagać od naszych władz,które w końcu sami sobie wybraliśmy głosując na nie bądź nie głosując;aby władze te w końcu zajęły się problemami szarego obywatela a nie tylko napełnianiem własnych kieszeni i obsadzaniem lukratywnych stanowisk znajomkami i rodzinką.
Obywatel powinien mieć pracę za którą mógłby godnie żyć a nie użerać się o zasiłki z ludźmi,którzy stracili dom i ojczyznę.Każdy kto może pracować powinien mieć za pracę zapłatę a nie jałmużnę,która ledwo starcza na opłaty a później"fiukane",bo jak chcesz się najeść do syta to wcześniej czy później wylądujesz na ulicy za nieopłacone rachunki...błędne koło!
Każdy chory i emeryt powinien być otoczony opieką państwa,tak aby mógł godnie żyć w swojej ojczyźnie,to nam gwarantuje Konstytucja-szkoda,że tylko na papierze!
A co z polityką prorodzinną? Rozmnażajcie się a może Bóg wam pomoże,bo Państwo ma was gdzieś...co najwyżej przed wyborami znów wam coś naobiecują!
Masz rację Czekist,nasze dzieci mają te same żołądki,niczym nie zasłużyliśmy aby żyć gorzej niż inni ale też nic po za gadaniem nie robimy aby to zmienić.
Poseł Kołakowski rzucił "kiełbasę wyborczą" i ruszyła lawina,nagonka na Czeczenów,którzy to rzekomo odzierają naród polski (czytaj-łomżyński) z zasiłków,a tak naprawdę to tacy jak Pan poseł pracują nad ustawami i dzięki takim jak on (politykom) mamy w tym kraju to co mamy...bezprawie zgodne z prawem!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

trackone do kogo ty piszesz?
jak do mnie to zwroc uwage ze jak wierze to nie jestem ateista!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Chodzi o to zapewne, aby Caritas to wszystko przejął.

Zawsze jest co ukręcić :((((

Dziel i rządź- stara maksyma

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Niestety, nie ma etatów bynajmniej na Łomże :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A ja polecam Gaz Car. Naprzeciwko media expert, tam gdzie mają skutery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Bejbe wszystkiego dobrego w Anglii.Tylko nie wracaj do Polski.
Ciesze się ,że jakiś odsetek dziewczyn wyjechało z Polski.Nie mylcie z Kobietami.

"Keep it"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Z której strony ona jest ładna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

o srodowisko trzeba dbac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org