sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oto słowa prawdy...

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto słowa prawdy...

jasiu smietana chyba strasznie sie nudzisz, ile ty masz lat?? 14?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto słowa prawdy...

perelki swiata :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto słowa prawdy...

a kto jezdzi w soboty i niedziele tak na 8 do wawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto słowa prawdy...

Ptaszki s-ją bo d-pcie mają ,nie tak jak człowiek do porcelany to jest natura ,wara od gawronów i kawek to jedyne miejsce gdzie mają w mieście schronienie i nawet najczystsze, najdroższe samochody nie dadzą nam takich wrażeń jak kraczusie ,przyroda sama umie sobie poradzić z takimi problemami,a człowiek tylko niszczyć umie w imię estetyki i wygody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto słowa prawdy...

Może i 2,5 tys. nie dostają ale na 5 osób mają nawet 6 tys. + dormowe jedzenie itd. z pomocy którą i tak sprzedają na ryneczku więc co zle ? Pokażcie mi rodzice Polską która dostaje 6tys. za nic ? A jak oni tak roboty nie mają to niech się zbija na interes i coś własnego utworzą tyle kasy mają by starczyło na interes i by mogli se pracować i wszystko legalnie i żeby w Łomży nie siedzieli ci co nie robią tylko co prowadzą właśnie interes lub pracują a reszta do Czerwonego boru tam siedzieli nikomu nie przeszkadzało teraz to tragedia ,tak jak ktoś wspomniał że na plaży ja raz też widziałem jak stali i małolaty podrywali a później się boją wyjść na ulice jak tu grasują . A nic nie ma rasistowskiego że pokazujemy innym co się dzieje u nas w mieście a panowie na stołkach chcą z nas zrobić bandytów . Puknijta się w łeb POLAK POLAKOWI na hója zawsze narobi ;]

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto słowa prawdy...

kompleks panowie mają, może boją się poprosi ć o numer telefonu hehehe;)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto słowa prawdy...

Akasha-ty jesteś Polką,Polakiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org