czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy referendum w Łomży ??

Atak napewno nastąpi.Bush poniósł nakłady i teraz się nie wycofa.
Na prawdę nie chodzi w tej całej chucpie o Saddama.Tu chodzi o ropę,którą Irak posiada,a USA chce ją przejąć.Teraz społeczaństwo USA ruchów Busha nie popiera,ale kiedy załatwi im ropę to wszystko złe i wojnę wbrew ich woli mu zapomną.Wybiorą go na drugą kadencję.Bush nie ma nic do zaproponowania amerykanom więc wybiera wojnę i grabież ropy Irackiej.Jest on odzwierciedleniem swego ojca,który też nie miał programu dla USA,prócz wojny.On nie został wybrany na drugą kadencje,bo nie załatwił USA ropy.Bush junior załatwi i go wybiorą.
To co USA zrobi to rozbój w biały dzień.USA zaatakuje bez zgody Rady Bezpieczeństwa ONZ,a to znaczy,że atakując złamie prawo międzynarodowe.Ale Busha to nie obchodzi.On się nikogo nie boi,bo wie,że mimio,że rada go nie poprze to jednak ONZ i inne państwa nie zorganizują samoopomocy militarnej Irakowi.Formalnie taka samopomoc jest możliwa i jeśli państwa by chciały to mogły by wystąpić zbrojnie przeciw USA.Takie uprawinienia dają konwencje ONZ,wobec państw,które łamą prawo międzynarodowe.Inne państwa (takie jak Rosja,Chiny) nie wesprza Iraku i jak USA zaatakuje Irak ,one nie zaatakują USA,bo Bush już pewnie coś im w zamian da lub dał.Może przyzwolił Rosji na mordy Czeczenów,Chinom przyzwolił na coś innego,nie wiem.Może coś innego im dał ja tego nie wiem i wy też tego nie wiecie.Może dopiero coś da.Zobaczymy.Myślę,że musi coś dać w zamian Rosji,Chinom,by te przymknęły oczy na zachowania Busha.To straszny handel,ale co zrobić,taka jest polityka zagraniczna.Tylko w niej wielkie mocarstwa się liczą.
Jakby Rosja i Chiny chciały to mogły,by utrzeć nosa USA i zaatakować USA.USA myślę,że z tej konfrontacji mogło,by nie wyjść dobrze.Ale żadnemu państwu na świecie ,nikomu się nie zechce się atakowć USA,a jak się zechce to jest zasłabe,a wielkie mocarstwa zostaną przez USA kupione,coś im dadzą,na coś przyzwolą.
Tak było w Afganistanie,tak będzie i w sprawie Iraku.To jest straszne,a Bush to drugi Hitler.Dla niego ważniejsza jest ropa i kasa nie zaś drugi człowiek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy referendum w Łomży ??

Panie Jarota.
Stawianie Busha razem z Hitlerem to tak samo jak stawianie LPR razem z Łukaszenką.

michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy referendum w Łomży ??

DROGI PANIE OBIEKTYWIZM Z URWANYM WACHACZEM NIE MA NIC WSPÓLNEGO I TO GDZIE I CO KTO ZAŁATWIŁ CHODZI O TO ŻE JUZ OD DAWNA W CENIE PALIWA PŁACE DROGOWE I NIE MA CO SIE PORÓWNYWAĆ Z WARSZAWĄSZLAG MNIE BIERZE JAK WIDZE DLACZEGO POLAK JEST BIEDNY I INNYMI MJASTAMI POLSKI NIE ROBI SIE PRAKTYCZNIE NIC ANI TAM ANI TU A JA TO PISZE DOKŁADNIE 9 MARCA I WŁASNIE WIDZE Z MEGO OKNA JAK PIEKNIE I POWOLUTKU ZNIKA SNIEG I JESTEM CIEKAWY JAK PANOWIE TAK PEŁNI OPTYMIZMU I ZACHWYCENI STANEM DRÓG W ŁOMZY ZAREAGUJA NA POWSTAŁE ZNISZCZENIA NAWIERZCHNI PO ZIMIE . NIE FACHOWOŚ I ZWYKŁE LEPACTWO , DARMO WYRZUCANE PINIĄDZENA NA LEPIENIE DZIÓR . SZLAG MNIE BIERZE JAK WIDZE DLA CZEGO POLAK JEST BIEDNY. ALE TAK NAWIASEM MÓWIAC JA MAM DOBRY SPOSÓB NA ŁOMZYŃSKIE DROGI W JAGRZE OPŁAKANYM STANIE , JEST ON PRZECIESZ JUŻ OD DAWNA STOSOWANY ,TRZEBA POPROSTU WYSTAWIC WIĘCEJ ZNAKÓW INFORMUJACYCH O NIEBEZPIECZNEJ NAWIERZCHNI , WTEDY NIKT NIE MOZE SIE JUZ CZEPNĄĆ DO TEGO ŻE TAK JAK JA URWAŁ SOBIE WACHACZ BO PRZECIESZ WIEDZIAŁ PO CZYM JEDZIE. ACH BYŁ BYM ZAPOMNIAŁ O PANACH KTÓRZY TAK POZYTYWNIE SIE ODNOSZĄ DO ŁOMZYNSKICH NAWIERZNI . MOZE BYŚCIE SIE PANOWIE PRZESIEDLI ZE SŁUŻBOWYCH SAMOCHODÓW NA SWOJE I KIEDYŚ SKONSULTOWALI CENĘ WACHACZA ZSPRZEDAWCĄ . NO TO DO SPOTKANIA NA DRODZE VOLF



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy referendum w Łomży ??

Podobno Panowie takze maja swoje swieto...
czyzby nie dbali o jego promocje?:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy referendum w Łomży ??

Zresztą nie są to reklamy jakichkolwiek partii, a są to informacje , wiadomości do dyskusji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy referendum w Łomży ??

Ja też



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy referendum w Łomży ??

To lepiej niech uważa, bo sie może pobrudzić. Jakiej oni używają farby drukarskiej ? Czy to z oszczędności ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy referendum w Łomży ??

A kamery nie pomagają ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org