sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DROGI NARODZIE!!!

coś czuję, że dzisiaj na sali to była dopiero kupa śmiechu.)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Przerost formy nad trescia... To sie nazywa desperacja :P:P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

bym zapomniał za 150 oddam :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Potrzebuje kafli na postawienie niewielkiej kuchni w domku na wsi(takiej 1x1.20m)Wolalabym,aby byly nowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!


wczoraj po 17godz zgubiono Nokię 5610 czerwoną w okolicach ul. Żeromskiego, Prusa.
Uczciwego znalazcę proszę o kontakt NAGRODA ze względu na kartę SIM i jej zawartość.
Nagroda będzie zaj....

telefon kontaktowy: 798544168

może ktoś uczciwy znalazł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Jest to nasz łomżyński browar , który zatrudnia Łomżan i rozsławia Łomżę. Przez wiele lat wpompował w Ł.K.S. furę pieniędzy i za to im chwała. W tej chwili po wycofaniu się Miasta , bezcelowym staje się przekazywanie pieniędzy , które by poszły na przepadzisty dług klubu ( można domniemywać , że ok. 1,5 mln. zł.). Należy rozliczyć byłych zarządców , którzy wydawali więcej , niż mieli do dyspozycji. A wypowiedzi chłopaczków co będą pili białostockiego Żubra uważam za śmieszne i wręcz obraźliwe dla nas tu żyjących. Jednym słowem dziecinada!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Kibol i inni zagorzali kibice LKS tyle chyba wiedza o pilce co i o piwie. Owszem, browar lokalny i jako taki, dopoki ich produkt daje sie pic, powinien byc w jakims stopniu wspierany zakupami.
Ale nie czarujmy sie. Czasy kiedy "Lomza" byla "lokalnym" browarem o unikalnym smaku piwa dawno minely i juz sie nie wroca. Wlasciciel zagraniczny, smak i jakosc piwa regulowana do masowego standartu- slod nie wyrabiany na miejscu a kupowany hurtowo, kadzie nie kipiace unikalnymi drozdzami zadomowionymi tam od lat a automatycznie dozowanym produktem...
To juz napoj piwopodobny a nie prawdziwe piwo.
Mimo tego to potezny biznes i przez durni prowadzonym nie jest. To, ze przestali wtapiac pieniadze w bagno finansowe LKSu tylko dobrze o nich swiadczy. Byc kibicem na slepo, nie widzac ze klub nie istnieje i ze od srodka jest wysysany do sucha to zaden powod do dumy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

setny raz ten sam temat...a wyszukiwarka tematow pod reka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Dziewczyny takie przesliczne :) ze pewnie trodno sie zdecydowac do ktorej startowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

ŁKS - Sandecja 0-1
8.min. Chlipała

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Wszelką odzież z napisami reklamowymi (nie tylko sportową), inne rzeczy z nadrukami oraz najtańsze gadżety w Łomży (różne rewelacyjne bajery) ma w swojej palecie firma PROGRESS, Aleja Legionów 62A (w głębi za hurtownią elektryczną ASAJ). Znajomi się tam stale zaopatrują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Wygrałam ponad 5 tysięcy !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

masakra specjalnie to napisalem... i jeszcze wzialem w "..." xf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

ile do końca i jaki wynik ?

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

w sumie zadzwoniłam pare razy ... aż pewnego dnia dostałam się do studia :) fajne uczucie ...;) POLECAM SPRÓBOWAĆ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

A przepraszam Czeczen to nie człowiek??! Annamaria- taki piekny nick, a tak bluźni w okresie wielkanocnym! Wstydź się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

jak ci nie pasuje zaden salon fryzjerski to kup sobie peruke,a włosy gol na łyso! ANNAMARIO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Kebabowa ********* z sosem czosnkowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

WYDAJE MI SIĘ ZE WIDZIAŁAM W BUDYNKU NA PILSUDZKIEGO GABINETY LEKARSKIE OBOK OKRUSZKA ( NAD ELDOMEM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

A znasz model? I co masz na myśli? Odłączyć i samochód ma jeździć, czy odłączyć i nie jeździć? Wymieniasz alarm, czy chcesz po prostu się go pozbyć? Masz pewnie odcięcie pompy, cewki zapłonowej itp, więc uważaj z odłączeniem bo możesz nie ruszyć. Najlepiej rozbierz centralkę i poznaj model. Bez problemu zdobędziesz schemat elektryczny i wtedy możesz działać.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Łomża to małe miasto i większość gimnazjalistów wie kto jest kim. Teraz wszyscy niewinni.
A gdzie podziała się cywilna odwaga?
Niewiniątka strzelają z dupy jedni na drugich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

podalem mu link, moze sie ujawni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Szanelko, ja zawsze serwisuję w "Korsa". Przegląd, tzn smarowanie, regulacja wynosi 30 zł
oczywiście jeśli trzeba będzie wymienić klocki czy linkę to bedzie dodatkowy koszt. Max 50 zł i wszystko chodzi jak należy. Polecam ten serwis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Odnośnie dwóch wspomnianych wyżej zbieraczy (braci), nazywani również Bolek i Lolek. Ich rodziców na pewno też większość z Was pamięta. Otóż oni sami jak i ich rodzice to prawdopodobnie byli tatarscy potomkowie. Co nie powinno być oczywiście dziwne, gdyż na Podlasiu ta mniejszość narodowa była i jest. Czy pamiętacie pewien głośny temat jak to znaleźli w jednym ze śmietników plik banknotów 100-dolarowych? Głośno o tym było swego czasu. Poszli wówczas do Pewex-u z tymi dolarami i płacąc setką chcieli kupić czekoladę, a że znali byli większości mieszkańców Łomży co za tym idzie sprzedawczyni Pewex-u, wzbudziło to w niej podejrzenia i wezwała policję, co było dalej to już wiadomo - łatwo przyszło - łatwo poszło. :)
A pamiętacie, starowinkę, którą nazywano Andzia oddaj gary? Zawsze kupa psów wokoło niej się kręciła. Gdy tak za nią krzyknięto to można było blaszanym wiadrem po łbie oberwać. jeśli się było oczywiście w zasięgu.:)
A pamiętacie strzelnicę sportową "Łazana"? Mieściła się początkowo ( przełom lat 70-80-tych, mniej więcej w miejscu jednego z obecnych komisów samochodowych przy dawnym Waltera, na przeciwko dzisiejszej targowicy. Był to taki barakowóz, jakich to wówczas wiele do tego celu. Potem przeniósł
się "Łazan" na Pl. Niepodległości i tam dość długo funkcjonował. Tam też się działo. Jeszcze będąc przy Sikorskiego to zapamiętałem jak wytargał mnie za uszy gdy załadowaną wiatrówę trzymałem i wymierzyłem w niego miast w tarczę...heh dziś miło to wspominam, ale ból ten pamiętam również do dziś...hahah.
Pozdro Łomżyniacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

ale wtedy nie wyrejestrujesz auta ale w sumie papiery do kibla i po sprawie jak jest coś wart to lepiej na graty sprzedać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Poszukuje doświadczonego Dj`a na 18-stke 17 kwietnia. Koniecznie ze sprzętem.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

ja byłem w yam i było spokojnie.chyba

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

nie patrzcie na żałobę, bo ona powinna trwać tyle ile kaczka jest prezydentem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

szanelka, klubowiczko od siedmiu boleści, powiedz mi teraz w jaki sposób sobie ręke dasz uciąć, bo chętnie to zrobię. a ty adamoss wracaj do siania swojej chorej, prawicowej propagandy i nie szukaj sensacji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

tak zabili w jeziorku chłopaka to prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Z tym ze ten chłopak jest z moich stron i juz na naszej klasie pisza mu kondolecje czyli nie zyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

a chciałbyś w świeta pracować w sklepie???? dzieki takim pojebom jak ty niektórzy muszą !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

MUSZĄ?????
Z tego co mi wiadomo od jakiegoś czasu w Święta NIE WOLNO postawić w sklepie pracownika. Może stać sam właściciel...a skoro mu się nudzi niech sobie stoi. Jego biznes. Dla niektórych pieniądz jest ważniejszy niz rodzina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

ja pracuję w sklepie i niechciałbym pracować w święta i nie pracuję, ale prawo nie zakazuje otwarcia sklepu zatrudniającego poniżej 5 pracowników pod warunkiem, że w dni wolne od pracy właściciel sam w nim sprzedaje. i o takie właśnie sklepy mi chodziło.

ps dzięki takim poj... jak ja, którzy nie zaopatrzyli się dostatnio przed dniem wolnym od pracy, bo np pracowali i nie mogli tego zrobić, właściciele sklepów korzystają, otwierając sklep w święta, a to z jakich pobudek to robią nie powinno nas interesować.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GW&Date=20090320&Category=REG20&ArtNo=225418281&Ref=AR&MaxW=580&border=0&title=1


TO TEN koleś jest tam managerem ??? - ja pierniczę ale fakt jaki club taki management ;) ...powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

pracujesz w sklepje i zakupuw nie zrobiles?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Mysle ze na rysiu(SHELL) w stacji kupisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

żałoba jest ogłoszona i obowiązuje od północy z poniedziałku na wtorek, a więc imprezy napewno się odbędą.


Jeśli chodzi o stronę prawną to jest dowolność.
Odwołanie imprez to kwestia tradycji i uszanowania żałoby. Jedyny
obowiązek to opuszczenie flagi państwowej do połowy masztu.


Osobiście uważam że ta tradycja powściągliwości w czasie żałoby
narodowej jest niszczona przez wydawanie decyzji o żałobie z takich
powodów jak to się dzieje od kilku ostatnich lat.

Ja rozumiem że wydarzyła się wielka tragedia tych ofiar i ich rodzin,
ale nie jest to tragedia narodowa.

Dlatego ogłaszanie żałoby narodowej po ludziach których trudno nam
opłakiwać dla mnie bardziej zakrawa na obłudę niż szacunek dla zmarłych.

Wystarczy zajrzeć do Wikipedii i porównać z jakich okazji kiedyś była
ogłaszana żałoba narodowa, a z jakich ogłaszana jest teraz (tak około od
2000r.). Po prostu deprecjacja instytucji żałoby narodowej.

Każdego dnia na drogach ginie tylu ludzi co w tym hotelu m.in. przez zły stan polskich dróg, w szpitalach przez niedofinansowanie służby zdrowia umierają ludzie którzy w innych warunkach mieliby dużo wieksze szanse na przeżycie, itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

znaleziono klucze w dniu 13,04,09 na ulicy Żabiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

malo Ci, te 55km/h powinno styknonc

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Moze po prostu nie ma miejsca na dysku C/ lub innym na który próbujesz zrzucić materiał.

Z 60 minut. filmu na taśmie miniDV na PC zajmuje on ok 15 GB nie wiem jak jest z zapisem DVDv na kamerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

ale o czym my tu piszemy???!!!
to sa zasady-albo ich brak -wyniesione z domu.niestety wieksza czesc rodzicow nie swieci przykladem dla swoich pociech!!!
to nie jest tak jak wszyscy mysla-ze oni w domach maja syf.... o nie w domu jest kosz!

a na podworku-obojetne czy to park czy tez las-wolno wszystko-przeciez jest
"ciec" ktory MUSI to sprzatnac!!!

rodzice bardzo czesto nie zwracaja uwagi na to co robia sami i na to ze ich pociechy robia dokladnie tak samo-idac rzuci papier na ziemie chociaz do KOSZA ma 2-3 metry a dziecko wszystko widzi a potem mamy torebki po chipsach,papierki po lodach, gumy ......... i wiele innych "ciekawych" rzeczy walajacych sie po chodnikach ,trawnikach ,lasach ,na Bonie........!!!!

niestety........ale mogloby byc duzo czysciej gdyby wszyscy rodzice wpajali swoim dzieciom ze te zielone badz tez zolte pojemniki to sa KOSZE NA SMIECI!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

....:) u mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

na al. legionow w tej zielonej szkole

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

koniec sezonu ale pewnie kurs robią w ZDZ -tach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

lepiej pracowac za 1000 niz nie pracowac, to co jak trzeba wyzywic rodzine i ktos daje 1000 to lepiej w domu siedziec? pracowalem kiedys za 600, 700, 800 pln i jakos stac mnie bylo i na oplacenie studiow i na rozne inne wydatki, oczywiscie tanczyc za co nie bylo ale od 1 do 1 przezyc sie dalo........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

a jakiego programu używasz do edycji i czy format w którym nagrywa kamera to mpeg 2 (DVD) czy jakiś swój podobny. Jest soft który dobrze sobie radzi z formatem DVD (mpeg 2) ale już lepiej mieć kamerę na kasety miniDV bo nagrywa bez kompresji a te "niby DVD" to kompresuje już w kamerze i to niej est 100 % format DVD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

w jakim sklepie w Łomży, mogę zakupić w/w towar ? Z gory dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

kiedyś widziałam w biedronce :) może lidl????

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Czy ktoś pamięta nauczycielkę przyrody z SP2 zwana -kaczką- z racji wady chodu. Miała ona fajne hobby: dbała o zieleń i naprawiała uszkodzone litery z łomżyńskich pomników. Fajna była z niej kobitka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

do pity w kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Ja sie zalalem w gardlo a mamie powiedzialem, ze mnie spirytusem oblali hahahhahaahhahahaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

W biedronce jest "gyros z kurczaka" i bułki pita ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Nieważne...zarób sobie 100 tysi na rozkręcenie firmy i plać przy tym ZUS.
Wkurza mnie to preferowanie od poczatku wejścia do Unii mieszkańców wsi.
Widać ten rozwoj z doplat? Rzadko...a jesli to tylko w ilości kupionych samochodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Do prowadzenia koparki potrzebne sa uprawnienia na koparke. Do prowadzenia koparko - ladowarki u prawnienia na koparkoladowarke. Taki kurs kosztuje ok 2000zl (w zaleznosci od ilosci osob chetnych im wieksza grupa tym taniej) i trwa ok 2 miesiecy (w tym godziny teoretyczne i praktyczne) Mam nadzieje ze rozwialem twoje watpliwosci a jesli mialbys jeszcze jakies nie jasnosci to pisz, chetnie odpowiem. Pozdrawiam

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

spóźniła się spóźniła...gwiazdu popu zawsze się spóźniają żeby pokazać ludziom że są ważni każąc im na siebie czekać chyba nie myślicie że to było nieumyślne spóźnienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

No to jak ktos nie ma doswiadczenia i chce sie urywac wczesniej z pracy, bo studia, a smierdzi mu praca za 1000zl to niech sie nie dziwi, ze go nigdzie nie chca.
I zgadzam sie z Ja jak Ja, tez pracowalem za grosze, zeby doswiadczenie jakiekolwiek zdobyc. Poza tym, ktos bez doswiaczenia, znaczy nigdy nie pracowal, studia w toku, nie mieszka z rodzicami i ma rodzine na utrzymaniu? Ciekawe ;)
A z doswiadczeniem mozna zarobic wiecej, tylko nie dziw sie, ze pracodawca woli kogos takiego, niz zupelnie zielonego, zwlaszcza jak maja podobne wymagania placowe. Moze sie przygotuj do tego samodzielnego zycia i zdobadz kwalifikacjie/doswiadczenie, zamiast na zapas sie martwic, ze nie zarabiasz tyle ile bys chcial i nie utrzymasz rodziny, ktorej jeszcze nie masz.
Zreszta za kazdym razem powala mnie ta logika. Za 1000zl sie nie da utrzymac, ale siedzac w domu i nic nie robiac, jakims cudem sie utrzymuja...

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

bylam dzis w ohp, jeszcze nie ma ofert na wakacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Do Jake: ja jeszcze nie złożyłam ale składam pod koniec kwietnia i chciałam się dowiedzieć ile się czeka na TWO i TSF. Jestem z Wrocławia. A dlaczego w Pile a nie w Katowicach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Piaskowanie przy restaurowaniu auta ??!! Powodzenia... zarzuc temat na forum http://www.clublomza.fora.pl/, tam znajdziesz takich co wskrzeszaja auta, a jesli szukasz zakladu, ktory ma doswiadczenie w renowacji to Auto Chrupek w Ostrowii Mazowieckiej, http://www.chrupekauto-lr.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

A gdzie te rondo na Poznańskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Mniej wiecej posrodku - przy blokach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

na tym temacie. Czytanie ze zrozumieniem jest przydatne :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Dobranoc ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Był już ktoś w tym roku na rybach, coś bierze juz czy jeszcze za wczesnie moze???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

na al.legionów naprzeciwko 4+(chyba 4+ już nie ma) tuż przed skrzyżowaniem sikorskiego z legionów koło kebaba jak sie nie myle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Widzisz figlarka, a jednak dało się zupełnie normalnie i konstruktywnie napisać swoją krytykę.


Teraz ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi. W temacie "Bandycka Łomża" mówiłem tu o "INNYCH", akurat nie chodziło mi o Ciebie. Ty za to znacznie przeginałaś w innych tematach.

Mówisz, że nie tolerujesz chamstwa i taniej reklamy - JA TEŻ NIE!!!! Więc pokusiłem się sprawdzić w jakich tematach pisała Gabi, żeby sprawdzić ile bardziej jej nick jest wiarygodny, niż Twoja osoba. I co? O jakichś przedszkolach, o lekarzach, o meblach na żaden klub nie narzekała, anie nie polecała. Więc nie wydaje mi się, że to podstawiony nick amnesi, albo że to ktoś od nich. Może wypowiedź samej zainteresowanej, by wyjaśniła więcej. Ja tym bardziej nie mam nic wspólnego z Amnesia, bo mieszkam kilkaset kilometrów od Łomży! W Amnesi byłem kilka razy, głównie jak na święta itp jak do rodziny przyjeżdżam i spotykam się ze znajomymi. Nie znam menedżera, ani właściciela, człowiek zadaje zwyczajne pytanie w jakimś temacie a Ty odpowiadasz tak:

Autor: figlarka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10-04-09 10:17

ja mam dwa bilety do cyrku i z chęcią odstąpię w zamian za lożę w atomie.
W programie pokazy węży, bydło rogate, krokodyle, pawiany.

P.S.
Jestem skłonna dac dupy w zamian za lożę VIP, za zwykłą miejscówkę zrobię laskę. Znak rozpoznawczy w przypadku zainteresowanych, pawie piórko w dupie i 20-22 w 54

To jest Twoja odpowiedź na czyjeś pytanie. I Ty mówisz, że nie lubisz chamstwa? Ja Cię nie będę umoralniał. Ale lubię to forum odwiedzam je już bardzo dawno i wkurza mnie jak wszystkie rozmowy tak wyglądają. Jednym słowem są polem rozgrywek konkurencji.

Wiesz co mi się spodobało w wypowiedziach ludzi z Amnesi???? Że się nie kryją za jakimś podstawionym nickiem tylko oficjalnie piszą jako "Amnesia Maxx Team" czy coś takiego. Yama robiła to samo i inne kluby robiły to samo. Każdy chciał sprowokować rozmowy ludzi. Z tą różnicą, że jak widzę, amnesia robi to oficjalnie, bo chyba 3 nicki widziałem z amnesi. A po dziś dzień inne klubu działają bardziej nieoficjalnie.

Każdy wie co Kola ma do Yamy i ściemnia mi coś, że loże ciągle dostępne jak ja dzień, czy dwa przed napisaniem posta dzwonię do amnesi i mówią, że nie ma loży do rezerwacji. A Kola oczywiście musiał zareklamować lokal i powiedzieć jaka to Amnesia jest beeeee to jest wg mnie chamstwo i tania reklama. Czemu do tego się nie przyczepisz? I zawsze "Wasz tercet egzotyczny" tych żeńsko-brzmiących nicków jak chórek przyklaskiwał jednym lokalom a po innych jechał jak po szmacie. Przecież to dziewczyno pasuje jak pięść do oka.

Sprawa "Grzybka" na forum była(poszukaj na forum). To co tam było? Też Wasz chórek(a Ty grałaś pierwsze skrzypce) bronił lokalu wszystkimi siłami, a i tak każdy widział, że się Grzybek reklamował.

No to nie lubisz tej taniej reklamy i chamstwa? Czy jednak "wybiórczo" nie lubisz? A po za tym to można podciągnąć pod marketing szeptany, a on wcale nie jest tani. Zapraszam do lektury.

Ja nie wiem. Jakoś w dużych miastach nasrane jest klubami na każdym rogu i na forach jest cisza. Spokojnie mogę się wypowiedzieć na forum, powiedzieć że klub mi się podoba, lub był do dupy i żadna Figlarka, ani Kola nie będą mnie za to wyzywać, obrażać, ani posądzać o konszachty z tym klubem, ani nie będzie ze mnie robić idioty.

Jeżeli Amnesia chce pisać na forum to niech pisze. Jak Yama chce pisać. To niech też pisze. Jak 54 będzie chciało pisać to też niech pisze. Jak oficjalnie będzie pisał każdy klub na forum to nie uważam, że to jest coś złego i tania reklama. Powiem więcej uważam, że to coś dobrego, bo na forum publicznym można zadawać nawet niewygodne dla klubu pytania i musi się do nich jakoś ustosunkować. Ale jakieś pokrętne działania konkurencji jak widać ostatnio są bardzo wkurzające.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

pomocna ,mega dzięki za testy pozdrawia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DROGI NARODZIE!!!

Jaki ŻAL ........ No to wszystkie dzieci (posiadacze) Keeway ziipp-ów i reszty szajsu będą mogły się wkońcu wyszaleć, tylko uważajcie żebyście nie zajechali drogi i nie wymuszyli pierwszeństwa prawdziwym motocyklistom i innym uczestnikom ruchu drogowego.

A dzieci tylko nie próbujcie na kosiarkach back flipa robić , albo wheel bo to tylko da sie na prawdziwym motorze zrobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org