wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

ja chętny:P

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

a co to ma do rzeczy???a tak na marginesie to gosc z przystanku buchnal telefon i zostal spotkany przez nich w miescie wlasnie na tymze przystanku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

REKLAMACJE TYCH BUTÓW MUSZĄ CI UWZGLĘDNIĆ! JEŚLI KIEROWNICZKA BĘDZIE SIE BURZYĆ TO POWIEDZ ŻE WNIESIESZ SPRAWĘ DO SĄDU GRODZKIEGO(MASZ NA TO MIN. 3 MIESIĄCE). MASZ TAKIE PRAWO! MYSLĘ ŻE WTEDY WYMIĘKNIE. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

o ordynatorze potrzebuje opinii !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

w Rosji??? tylko tam bedzie ostaja bialego czlwieka ktory rządzi w swoim kraju. Francji juz niema. Londyn, Holandia (leo benhaker przeniosl sie z rodzinnego amsterdamu do belgii argumentujac ze nie da sie juz mieszkac w amsterdami gdyz wieksza polowa ludnosci miasta jest juz muzulmanami i innymi..przybyszami). to jest chore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

Dziękuje, przekażę :)

No a na męża się nadaję?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

Lena25 jesli widziałas tych chuliganow na cmentarzu proszę odezwij sie na mojego maila chuuudaaa1@wp.pl, bardzo Cię proszę!!!! Chyba mnie rozumiesz dlaczego mi tak bardzo na tym zależy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

jak dobrze, ze moje badanie ma byc za miesiac;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

Jeśli faktycznie wyjdzie, że będziemy musieli płacić jeszcze raz za to, że jakiś urzędnik nie stanął na wysokości zadania. Nie pozostaje nic innego jak się zjednoczyć, i zasadzić urząd o zwrot kosztów. W końcu dlaczego mam pokrywać koszty czyjegoś niedopatrzenie lub braku kompetencji. Widać urzędnicy za dobrze zarabiają i maja zaprzątniętą głowę, gdzie ulokować żeby nie stracić, niż wywiązywać się z obowiązków.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

Starsi beda pamietac tzw Zajaczkowo, okolice Zeromskiego Staffa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

u dziada w wołominie ma tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

Dobry i tani ?
A po co Ci dwa akumulatory?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

Witajcie, czy w Łomży są jakieś gabinety psychoterapeutyczne, ośrodki psychoterapii lub ktoś, kto zajmuje się psychoterapią, oprócz Ośrodka na Rybakach, który oferuje psychoterpię tylko osobom uzależnionym?
Dajcie znać jeśli coś na ten temat wiecie. vespo@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miasto przegrało przed NSA w Warszawie!!!

piszcie piszcie bo temat zaginie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org