sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Księża oddadza zarobki biednym...

Tak jak zapowiadałem mam juz nowy film z fortów :)
Tym razem miałem wiecej światłą :)
cześć 1
http://www.youtube.com/watch?v=HSFH4r5ABWs&feature=channel_page
część 2
http://www.youtube.com/watch?v=9YOwTLOK6N4&feature=channel
Zapraszam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

jeszcze jeden powod na wyrzucanie naszych pieniedzy.Przeciez wiadomo otym co sie filmuje decyduje filmujacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

kamery bedo sluzyc tylko i wylacznie policji.Bo tylko bardzo glupi uwiezy ze oni nagraja cos przeciw sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

No, no ciekawie. Teraz o wiele lepiej z ostrością, chociaż były takie momenty że się gubiła. A z ciekawości który to fort? III?

Sam bym się z chęcią wybrał połazić, ale niech poziom wody będzie niższy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

To fort II
I faktycznie mnie poziom wody zaskoczył...
Ale skoro już tam doszedłem...
Teraz chodziłem pewniej bo wiedziałem co mnie czeka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

A jeżeli będziesz się decydował wchodzić w ten ciasny tunel licz się z zakwasami.. Wiem co mówię:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Tak tan tunel idzie pod tym co wchodziłem i jest zamurowany przez bardziej współczesnych. Ale tam nawet kamery bym nie przesadził.
Jak by nie było zamurowane prawdopodobnie wyszedłbym tym włazem co był przykryty deskami.
Ja osobiście byłem jedynie na fort II no i chętnie zwiedził bym inne :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Oczywiście byłbym zainteresowany...
Teraz mam znów 2 tygodniowy wyjazd, tym razem bliżej bede dostępny od 20-04-2009
adres e-mail sz4k4l-85@tlen.pl
a telefon jest w filmie.
Pozdrawiam bo muszę się zbierać do drogi :)
Życzę miłego oglądania i zachęcam do komentowania na forum i na www.youtube.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Mam takie pytanie.Kiedy można się spodziewać dzielnicowego?Kogo "odwiedza" dzielnicowy?Tylko do mnie przychodzi czy idzie też do sąsiadów:)?
Złożyłem niedawno ABO mam już też zdany WZ.Czekam tylko na skierowanie na badania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Witam,
potrzebuję rady, gdzie w Łomży lub okolicy można zamówić w miarę tanio i w miarę ładny pomnik nagrobkowy? Może się ktoś orientuje w cenach takich pomników?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

wiem ze to sie dzieje od kilku lat tylko czemu tvn czy polsat o tym nie mowia propagandzisci zydowscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Witam to jest moj pierwszy post na forum dzisiaj mialem test multiselect ale jestem zakręcony ale za to mialem bardzo ladna pania psycholog powiedziala mi ze mam sie pytac o wynik dzisiaj popoludniu ale tak naprawde zadzwonie do nich jutro musze ochłonąć jak nie zdam to trudno i nie wiem czy bede jeszcze probowal do policji przeiez to paranoja wszystko wyjdzie w praktyce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

ja akurat jestem dumny z naszego prezydenta i zaglosuje na niego znow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

W telewizji też już było.Nie pamiętam dokładnie czy w interwencji czy w uwadze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

i masz do tego prawo , statystyki jednak nie kłamią nie ma co liczyć na ponowną Prezydenturę, zastawiam się tylko cóż takiego dobrego Pan Prezydent zrobił, bo z tego co widzę fakt możliwe że jest lepszy niż były Prezydent ( fala incydentów, kompromitacji), jednak po za wetowaniem ustaw, kłótniami z Premierem kto gdzie i za czyje pieniądze ma Lecieć na jaki szczyt Unii, na spotkania itd, o wtrącaniu się w sprawę Gruzji nie wspomnę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

co to za argument wetowanie ustaw? jak cos jest zle to trzeba wetowac ot cala filozofia. przyklad teoretyczny: jakby polski rzad przyjal ustawe ze hitler to nasz bohater narodowy, a prezydent by tej ustawy nie podpisal to co tez przezydent psuje przeszkadza bo wetuje? to przyklad jaskrawy ale opisujacy pewne zjawisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Byłem tam wiele razy? Sam tam byłeś? Nie bałeś się?
Fajny film :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Ahh piekne czasy ustawki miedzy sp6 a sp3 na odlewni za sp6.No i oczywiscie zadymy przy katedrze w ramach czy to "rekolekcji" czy innych spotkan wkosciele.takich chwil sie nie zapomina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

tylko na przykoszarowej sa dwa zakłady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

ANTY BLM, rodzice kupili nowego fiata z salonu, a teraz nie maja dla ciebie na kieszonkowe, bo muszą spłacać kredyt? Do tego wszyscy najstarsi sąsiedzi już się z bloków do willi pod miastem poprzeprowadzali a oni dalej w bloku.
Biedny dzieciak na rowerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

w b5 pod dywanikiem od strony kierowcy jest taka skrzynka i ona steruje elektryką, może w b4 tak samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

lepiej kup uno 899 w gazie.. bedzie lepiej szlo,spali ci 6 l gazu,jak 5 drzwi to wygodniejsze,i wogole ..no chyba ze masz gotowki tyle co na cc 700.. ale jak wsiadzie 4-5 osob to ja niewiem ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

wszędzie zrobią cię w konia w tych trzech sklepach,są dosyć drodzy
taniej będziesz miał u kuligowskiej albo w w barwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Wiwat STAŻYŚCI! Życzę Wam , abyscie dostawali wynagrodzenia jak najczęściej! Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

witam,
na pewno ktoś napisze że temat już był :) ale mam pytanie gdzie w Łomży oprócz sklepu na ul. Giełczyńskiej można kupić bieliznę dla kobiet w ciąży????? Dziękuję za podpowiedzi, Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

W karolince,sklep na kazanskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Jeśli chodzi o mnie to od kilku lat jako wykonawca robię zakupy w mastorze i skłamałbym narzekając ,ekipa jest kompetentna, ceny są takie jak zawsze, ale wystarczy wspomnieć o rabacie, dostaniesz od razu bez gadki

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

a ja polecam tęczę na placu niepodległości. Miła i fachowa obsługa ceny są dobre a rabat też można łatwo dostać. w razie potrzeby towar dowożą bez dodatkowych kosztów to jest duży + przy większych zakupach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

zycze, aby dziecko bylo zdrowe ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

czy ktoś wie, czy dr Kamińska przyjmuje dalej w tych samych godzinach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Dzieki za te hmm jakby to nazwac porady..

tyle ze mi tabletki sa potrzebne nie po to by uprawiac sex bez prezerwatywy.. a calkiem w innym celu..
Kobiety potrzebuja "tego leku" czasem po to by uregulować miesiączkę a takze by zmniejszyc bóle podczas jej wystepowania.. tak w ramach sprostowania;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

24/h podbijaj skoro tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Taka mała uwaga: Nie Rembelin tylko REMBIELIN . Co do obrębu,to osiedle obejmuje ul. Nowogrodzką (od Wojska do Łąkowej), Stacha Konwy, Piękną,Bernatowicza,Ogrodową, Nadnarwiańską,Wiejską.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

i tak nic im nie zrobia bo w polsce jest takie prawo jak cos ci sie stalo niedobrego lub przeskrobales modl sie odrazu zeby w tym samym czasie z tego samego powodu wpadla wieksza ilosc osob w tym samym czasie to w przypadku nieszczescia otrzymasz odszkodowanie a w razie przewinienia rozejdzie sie wszystko po kosciach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Z tym mastorem to bym nie przesadzał, faktycznie mają sympatyczną atmosfere,ale cenowo są średnio konkurencyjni, jesli naprawde chcesz zrobic zakupy na kilka tys. to wal do leroya do białego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

a jak On udowodni, że to nie jego pszczoła, tylko jakaś "przelotna"?

;)

generalnie emi, tak jak pisze, najrozsądniej będzie pójść, porozmawiać z sąsiadem, jego żoną.
Najlepiej nie iść z nastawieniem na atak, tylko pójść porozmawiać jako przyjaciel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Kup w jakimś markecie a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na słownik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

ty bys dawal lekcje za darmo jak bys mial umiejetnosci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...



adamosxx>>>> ale z ciebie rasista. powyjezdzaj trochę, popracuj i sie dowiedz człowieku o życiu bo jak widać to nic o nim nie wiesz.już tyle tematów założyłeś na temat tych czeczeńców, że aż żal bierze jak następny zakładasz.przykry jesteś.a przemoc to przemoc i żadne argumenty nie pomagają że ten jest biały, czarny czy inny. jak ktoś kogoś bije to bije-kolor skóry czy wyznanie w tym momencie nie ma żadnego znaczenia.


w 100% zgadzam się z Thomasem."Ty łykasz to wszystko jak młody pelikan"

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Przy amerykańskiej armii wyglądają jak Głupi i głupszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

A jak stoi sprawa z 13 kwietnia? I czym się różni loża VIP od zwykłej loży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

otwarty nawet do 23 :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

ja polecam Dj Winampa ew. Dj Foobar'a 2000 nie odpoczywa i gra to co chcesz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

manago

nie czytałem wnikliwie wszystkich wypowiedzi. Stanowisko, które zajmujesz zobowiązuje jednak do choćby poprawnej polszczyzny. Chłopaku, nie pisz jeżeli masz z tym problem. Spełniaj się jako znawca klubów oraz muzyki w niej granej. Mam nadzieję, że Ci się powiedzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

We Włoszech Jest ,lub była żałoba narodowa to rozumiem tam było trzęsienie ziemi które pierwszy raz nawiedziło ten kraj i takie straty spowodowały ,ja rozumiem że pożar i ofiary są to proszę pomóc im w postaci psychologa dla rodzic ofiar pomoc finansowa i zastępcze domy itd. a nie sobie reklamę robić ;] nie głosuje anie na kwaka ani na dacka ;]

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Tego nie zrobili ludzie, tylko człekokształtna hołota bez przyszłości.
Żadne apele tu nie pomogą, bo te obsrajnogi tego nie zrozumieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

A czy ktoś wie jaką SŁYNNY GENERAŁ ma ksywke w innych kryminałach SZANOWNA PANI KRYSTYNA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża oddadza zarobki biednym...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org