sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO - podnisło składkę rentową (skandal)

kto grzeje, ten zgrzewa - powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

tarczyn- mam nadzieję, że mnie chociaż znasz, wtedy zrozumiem Twój komentarz.
płaci się tylko, jak chcesz, żeby było w bezcennej, na stronce jest za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

łajzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

u mnie w bloku jest...:) bo jak zabezpieczyłam swoje to sąsiad musiał sobie założyc...i nie zabezpieczył ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

ja też dziś kupiłem gazete, ale gdzieś 100m od kiosku spostrzegłem, że nie mam dodatku do gazety. Na moją uwagę kioskarka odpowiedziała, że nic nie może zrobić, bo taką gazete dostała...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Ty FIN zawsze masz coś do powiedzenia :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

dokładnie, jeśli zauważyłaś/łeś brak dodatku do gazety należy się wrócić do kiosku i wymienić bo to nie jest wina kioskarek że nie ma dodatku tylko tego kogoś kto je tam wkłada


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

ale do tego trzeba mieć dwie półkule mózgu czynne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Dokładnie cmyk . Ja w całej rozciągłości popieram tego staruszka , działanie policji jak zwykle bezmyślne , widać na fotkach uśmieszki jakby było z czego . Taką frajdę sprawia im obezwładnienie 82 letniego pana ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą w podobny sposób jak madziusmadzius podrywając na forum ......... chce kupic używanego faceta:) ale ......mi smutno. Czemu Ci smutno pyta nieznajomy ?Bo pisze Historyjka przez CH i dzieci nazywają mnie analfabetą i ciągodrutem :((( No to masz problem he he ....ale to nic,niedługo będą święta i się wszystko wyprostuje bo za górami i za lasami...była sobie chatka ...zyla sobie taka ja samotna babka :) to ja.. kto pokocha? Sie wypnie to pokocha... to nie jest milosc. ide spac moze jutro ktos pokocha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

a polecisz mi kogos??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą w podobny sposób jak madziusmadzius podrywając na forum ......... chce kupic używanego faceta:) ale ......mi smutno. Czemu Ci smutno pyta nieznajomy ?Bo pisze Historyjka przez CH i dzieci nazywają mnie analfabetą i ciągodrutem :((( No to masz problem he he ....ale to nic,niedługo będą święta i się wszystko wyprostuje bo za górami i za lasami...była sobie chatka ...zyla sobie taka ja samotna babka :) to ja.. kto pokocha? pyta babka :) Sie wypnie to pokocha to nie jest milosc. ide spac moze jutro ktos pokocha pst iskierka zgasla :) ..... i ch.u.j. Ale kiedys kiedys dawno temu ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Mam takie pytanie.Otóż czy są organizowane co roku jakieś wycieczki z Łomży do Warszawy.(kto chce wpłaca pieniążki,jest zbierana grupa osób i wyjazd)
Gdzie się można dowiedzieć jeśli już?
Z góry dziękuje.

Za głupie odpowiedzi poniżacie siebie samych..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

A ja popracowałem sobie nieco na działce a potem relax przy piwku.
W sumie fajny dzionek był...

A temat na posta wcale nie jest zły, przecie to forum ogólne, można pisać o wszystkim oczywiście w ramach pewnych norm. Źli są Ci co tak szczekają, rzucając się na smyczy własnego braku pomysłu na temat.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

pewna blondynka zapragnęła zostać pilotem śmigłowca poszła więc na kurs przygotowawczy i ku zdziwieniu instruktorów po wylataniu wszystkich godzin i odbyciu zajęć teoretycznych zdała egzamin podczas pierwszego samodzielnego lotu wszyscy z ośrodka szkoleniowego obserwowali jaj poczynania i nagle śmigłowiec runął na ziemię jednak kobietę udało się uratować zszokowani instruktorzy pytają kobietę : co się stało? tak świetnie pani szło na zajęciach na co kobieta odpowiada do puki leciałam nisko wszystko było dobrze ale jak zaczęłam lecieć wyżej to zrobiło mi się zimno więc wyłączyłam ten wiatrak nad głową



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

w galerii stokrotka tej starszej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

czy komuś z was kub waszych znajomych w skute zalegania z oddaniem filmu do wypożyczalni przyszły powiadomienia z firmy windykacyjnej o konieczności zapłaty dużej sumy pieniędzy bez uprzedniego powiadomienia przez dana wypożyczalnie skierowaniu sprawy do firmy windykacyjnej które regulamin określa jako konieczne? niekompetencji poczty? a możne coś gorszego?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą w podobny sposób jak madziusmadzius podrywając na forum ......... chce kupic używanego faceta:) ale ......mi smutno. Czemu Ci smutno pyta nieznajomy ?Bo pisze Historyjka przez CH i dzieci nazywają mnie analfabetą i ciągodrutem :((( No to masz problem he he ....ale to nic,niedługo będą święta i się wszystko wyprostuje bo za górami i za lasami...była sobie chatka ...zyla sobie taka ja samotna babka :) to ja.. kto pokocha? pyta babka :) Sie wypnie to pokocha to nie jest milosc. ide spac moze jutro ktos pokocha pst iskierka zgasla :) ..... i ch.u.j. Ale kiedys kiedys dawno temu ...... pies walil jeza strasznie go bolalo ale byl dzielny i zlał mu się na ryja... a wszystko to widział gajowy Marucha.Zatem jeża też wyrucha. Na nic jęki, piski


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

on cie nie obraza to byl przyklad jak sie dmyslam :) jak sie mysli o zakupach to tak sie rozumie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Ładnie,ładnie.Dzieci nazywasz bachorami.Gdzie jest administrator tego forum???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

hie hie hie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Adamosxx, ale mnie teraz zaskoczyłeś.... dobrze, że nigdy ich nie spotkałem w Krakowie... bo tak mnie oni.... zdania nie dokończę, bo jeszcze mnie o antysemityzm oskarżą ;-)

Kurcze ktoś powinien ich wziąć za mordę :/ Jak są w obcym Państwie to niech się dostosują to jego prawa i jego mentalności. A jak chcą to niech zapłacą za polską ochronę, lub broń zostawią w depozycie.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

RACJA markac
Przykra ale prawdziwa konstantacja.
Annamaria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) zakłada ten temat równocześnie z wpisem na POLITYCE o Czerniawskim. Wyraźnie chodzi jej o dołożenie konkretnemu zakładowi fryzjerskiemu, który następnie sama określa.
Totalna żenada.
Administrator śpi i nie reaguje, a tak idiotyczne posty śmiecą i idą w internet. Za chwilę panienka zmienia login i zabawa zaczyna się od nowa, mam nawet propozycję dla Annamarii - np. mam trudne dni, nie wiecie w jakim sklepie można najtaniej kupić ......... ? itp.
Taki temat w ogóle nie powinien mieć prawa zaistnieć na forum, ale po co mówić o zasadach, może chodzi tak naprawdę chodzi tylko o liczbę wejść.
pozdrawiam i cieszę się, że nie jestem sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

jedno zasadnicze pytanie, czy Ty zyjesz ? :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Grzes294 a w jakim mieście zdawałeś MSa? I na której kompanii byłeś w OPP??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

markac, całe szczęście nie musisz tego czytać i zabierać tu głosu...
Bardzo się chwali moim zdaniem ograniczona ingerencja administratorów w to forum, inaczej było by martwe. Tylko od czasu do czasu markac by pofilozofował tu sam do siebie jaka to Łomża jest zła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Niedaleko blaszaka, adres to chyba jest ul. Bema
(na rogu Piłsudskiego/Broniewskiego)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO - podnisło składkę rentową (skandal)

Czy mógłby mnie ktoś poinformować czy ten telefon NOKIA 7373 jest dostępny w jakiejkolwiek ofercie u jakiegokolwiek operatora?
Arigatoo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org