niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

Władca, być może ktoś musi zostać kozłem ofiarnym, ale interwencja policji gdy ktoś potrzebuje pomocy, został "zaatakowany", pobity, obrzucony czymkolwiek choćby i nie było cuchnące - jest zawsze interewencją w obronie godności, zdrowia czy życia zgłaszającego. ( Poza tym nie wiemy kto zgłaszał) Nie można tu więc mówić że policja mu asystowała w imię łamania prawa z podowu działki. Owszem jest poszkodowanym, ale nie dlatego że wszedł na czyjś teren ( widocznie takie miał polecenie, na pewno miał stosowne dokumenty - nie ważne) tylko dlatego że zostal zaatakowany. A każdy ma prawo do pomocy policji w takich sytuacjach. Rozdzielmy dwie różne sprawy. jeżeli wszedł tam "nieprawnie" to poniesie konsekwencje, ale że został zaatakowany to druga sprawa. Nikogo nie można bić ot tak sobie, należało wyprosić grzecznie geodetę z posesji, a nie obrzucac błotem, czy skakac z łapami. To tylko moje zdanie, nie wiem jak sytuacja wyglądała w rzeczywistości, tylko tyle co z jednego stronniczego artykułu. Dajmy na luz. Aby wydawać osądy, trzebaby znać całą sytuację z osobistego uczestniczenia a nie tylko z relacji jakiegoś tam radnego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

w clubie 54

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

Do Władca i Pan /ha.. ha../: Jak widać szare komórki nawet przy twoim toku 'myslenia' to juz coś. Nie zwróciłeś byc może na to uwagi w ferworze swojej krasomówczosci i próby bohaterskich popisów (niestety jedynie na forum) masz we łbie kompletny przeciąg... A co do pana Radnego którego tak zapalczywie bronisz cóz gratuluję zawsze warto próbować, a może kiedyś nadejdzie twój wymarzony dzień i ten Pan zaprosi cie na kawe i ciastka i pozwoli wyszorowac sobie obuwie. A propos ŁOMŻYNIAKÓW jeśli tak bardzo tobie nie odpowiadaja i sa tak prymitywni jak twierdzisz na innych forach to może czas pomysleć o zmianie miejsca zamieszkania...Pozdrawiam...PS: ja też ciebie lubię :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

Co do tematu jak sugeruje założyciel postu to opony były nowe, bo nie śmigane, a co do daty produkcji to tylko trzeba umieć czytać bo na każdej oponie pisze, chyba że chodzi mu o wyścigowe do bolidów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

moze wstawil gdzies twoj samochod po wyzszej cenie istara siecosikzarobic :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

to zamszyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...


Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą w podobny sposób jak madziusmadzius podrywając na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

pierwszy duzy motocykl? jak tak to zaden z tych. Jesli bardzo sie uprzesz i zycia Ci nie szkoda, to Honda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

A jak mozna porownywac motory z zupełnie innej klasy??Rozumiem jak byc porownywal litra z litrem i 600cm3 z 600cm3.Po drugie to zalezy od kupujacego jaki motor mu najbardziej odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

Ja też Ciebie nie lubię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

w maku jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

i gowno bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

na osiedlach miedzy blokami np u mnie łapie chyba z 8 połączeń



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

A to peszek .......hihhihihihihiiiiiiiii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

Tak, to prawda że w salonikach prasowych jest wszystko ale wygodniej w kiosku bo bliżej domu, poprostu wygodniej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

whatever myślisz że jak już starsze panie to już nie mają pojęcia o necie?? nawet strasze panie się interesuję i znają internetem.Do użytkowania internetu nie ma ograniczeń wiekowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

i wzajemnie hehe:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

John;) a jak myslisz czemu? gdyby był ruch to by zostali dluzej:)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

jesteś gamoń i tyle!może dziewczyna ma taki wyraz twarzy!ciekawa jestem jak by Twoje zdjęcia tutaj się pokazały to czy byś tak odważnie pisał!??????????????????????robili swoją robotę a Ty ni byłeś tam to nie zabiraj głosu bo robisz to chyba z nudów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Afganistanie, zginęło pięciu...

ja mam problem z zakupem dobrych opon rozmiar 17X235



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org