czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto dopłaci różnicę...?

ja jestem w szoku jakim prawem ktoś umieścił tak wyrażne zdjęcia?dla mnie to czysta nagonka na policję......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

juz pisałeś o tym ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

Ja tam sobie myslę, że radny jest w porządku, a staruszek, który nie godził się na bezprawny /choć w świetle prawa/ zabór swojej działki miał rację. Jak wszystkim co chcą wiedzieć - wiadomo, scalenie Zielnonej Dzielnicy odbyło się bezprawnie i wystarczy tylko spojrzeć na listę właścicieli nieruchomości, którzy zainicjowali scalenie, aby wiedzieć w czyje interesy godzi człowiek, który broni tylko swojej ziemi.
Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że paru ludzi zrobiło sobie dobrze, a reszta owieczek do strzyżenia zapłaci za wykonanie dodatkowej ulicy i wszystko to obok majestatu prawa.
Cześć i chwała dla człowieka, który został sponiewierany przez stróżów prawa, bo bronił tylko prawa do swojej ziemi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

Byłem świadkiem tego co tam sie faktycznie działo.Owszem szacunek należy sie każdemu bez wzgledu na wiek,ale nikt nie ma nikogo prawa obrażac i oblewać jakimś łajnem!. Ten prawdopodobne 82 letni 'dziadek' zachowywała się poniżej jakiejkolwiek krytyki.Obrażał nie tylko geodetów ale wszystkich dookoła. Rzucał sie, pomimo że Policja próbowała go uspokoic (i nie uzywali akiejkolwiek siły ani nie byli brutalni). Ale jak zaczął wyciągać łapy do ludzi którzy przypadkowo obserwowali całe to zajscie to Policjanci musieli interweniować. I bardzo dobrze!!! Brawo! A ten cały Pan Radny, pożal sie Boże, jak widac tylko chce wypromowac swój wizerunek, bo podczas całej akcji stał cicho jak mysz pod miotła i słowem sie nie odezwał. Ludzie nie dajcie się oszukiwać! Takich Radnych nie chcemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

Kalliope
A co z odpowiedzią na proste pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

Idź a przekonasz się jak wygląda prawdziwa praca, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

Zaprosiłbym Pana geodete na kawę i ciastka - oto odpowiedź na twoje pytanie. Dlaczego???
1. dziadek na pewno wziął kasę za wywłaszczony grunt
2. dostał nowa działkę
3 zarobił na tym kupe kasy
ale jedna rzecz się niestety nie zmieniła w postawie dziadka - dziadek jest chciwy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

PS: Akcja z babcia też była symulowana. W momencie gdy przyjechała karetka babcia otworzyła jedno oko i widząc że chca ja zabrać doznała 'cudownego ozdrowienia'.Poderwała sie z ziemi jakby miała 20 lat. I teraz pewnie pokryje koszty przyjazdu karetki.cóż,,, powinna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto dopłaci różnicę...?

Teraz w Łomży jest dyktatura proletariatu spod Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org