niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Temat był słuszny i na czasie !!!

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

Autor: 161RDC30 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 02-04-09 23:22

14-17 maja do zobaczenia w olsztynie :D

http://www.kortowiada.pl/


do zobaczyska. wiadomo już może co będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

możesz do mnie jeszcze raz napisac bo ktoś usunął mi twoją wiadomosc na gg 3664587

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

W majestacie, a raczej obok majestatu prawa zabrano ludziom część ich nieruchomości.
Można się tylko dziwić, niektórym wypowiadajacym się tu "mądrusiom" pragnącym wytłumaczyć brutalność policji jak i ten smutny fakt, że raczej formacja służyla w złej sprawie.
Mam pytanie skierowane do każdego z nas, czy w przypadku zaboru Twojej ziemi też byś jej bronił, czy może byś zaprosił pana geodetę na kawę i ciastka.
ODPOWIEDZ SOBIE SAM NA TO PROSTE PYTANIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

jak zwykle jakiś frajer z 4lomza pisze bzdury... drugi "fakt" się tu robi.... jak jest sensacja to i zyski wzrastają... dziadek sam się prosił... na miejscu Policjantów postąpił bym tak samo... a radny jak zwykle musi zabłysnąć to może ludzie go wybiorą na następną kadencje ;/

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

Ty prawdopodobnie zostałbyś/zostałabyś ukamionowana. Zabiłby cię twój pokręcony sposób myslenia. A tak na marginesie...czyżbys nie nadążał za resztą???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

Dziadek się rzucał... bo przecież bronił swojego przed bezprawiem i przemocą! Policja wykonywała swoje obowiązki.... a przeciez dawna MILICJA i SB też wykonywali swoje obowiazki wobec władzy więc dlaczego ich sie teraz tak osadza źle? To policja teraz jest dobra, a dawniejsza była be? Ot obłudo ty moja....Cała ta sprawa (niezależnie do zachowania dziadka) śmierdzi na sto kilometrów, wszyscy wiedzą o co tu chodzi faciom z magistratu, wszyscy wiedzą, ze nasza prokuratura nie kiwnęła i nie kiwnie w tej sprawie palcem chyba, ze otrzyma polecenie z magistratu, żeby przedstawić dziadkowi zarzut czynnego oporu... Tak prawo staje się bezprawnym "prawem", a odpowiedzialni za to maja immunitety.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

do 14

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

Kalliope ....hehehe
Rozumiem, że ubliżasz mojej inteligencji, ale czemu SAM/A/ robisz za osobę ociężałą umysłową.
Chyba że chcesz może jednak potwierdzić moją tezę o rządach w Łomży PROLETARIUSZY spod Łomży.
Wytęż swoje szare komórki, a może zrozumiesz ....hehehe, będę za to trzymał kciuki.
Wybacz też proszę chciwemu dziadkowi, że psuje twoje interesy.
PS
Przepraszam z góry postronnych za jakość tekstu, ale czasem trzeba dostosować się do poziomu interlokutora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat był słuszny i na czasie !!!

Brzeczyszczykiewicz
Dzielisz włos na czworo. Sprawa Zielonej Doliny w Łomży jest ogólnie znana, przyjmujemy zatem, że geodeta to jednak marsjanin, który jako alien nie wie nic o sporze prawnym wokół własności. Pare postów wcześniej zadałem PROSTE PYTANIE, może spróbuj się z nim zmierzyć.
Geodeta wszedł na cudzy teren na własną odpowiedzialność i prawdopodobnie za niezłe pieniądze. Powininien może poinformować domniemanego właściciela terenu i swojego zleceniodawcę o uniemożliwianiu mu pracy, a nie występować jako pokrzywdzony, bo wielu ludzie w odróżnieniu od np. Kalliope nie poczęstowałoby jego osoby kawą i ciastkiem.
Sądzę, że wszystko wskazuje na to, że policja została tutaj wykorzystana w niesłusznej sprawie i pogubiła się przy podjętej interwencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org