niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

skoro Naczelny Sąd Administracyjny stwierdził że działki te scalono bezprawnie i stwierdził że scalenie odbyło sie z naruszeniem prawa i je unieważnił to czego tam szukał geodeta?!!! A i w takim razie interwencja policji była bezprawna!!! ponieważ ludzie ci bronili swojego!!! policja użyła siły niewspółmiernej do zagrożenia ale u nas tak jest zawsze bije się szarego człowieka w imieniu prawa tylko akurat tu prawo było po stronie tych ludzi. Dlatego policjanci ci powinni ponieść konsekwencje prawne na czele z tymi którzy ich tam wysłali tzn. towarzystwem z ratusza!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

Panie Komendancie Miejskiej Policji w Łomży. Dlaczego Pana nie było na tej interwencji? Sprawa "gardłowa". Ja wiem, że prezydenci Łomży łamią prawo,(wyrok Sądu Administracyjnego) a Pan jest od nich zależny. A gdzie Panowie Prokuratorzy? No tak jak zwykle, pracują nad umorzeniem fałszywych zeznań podatkowych wiceprezydenta. Wysłali sierżantów (dawny stopień w wojsku kapral, plutonowy) niech się bujają, a KLIMA, LEOŃCZAK i ROZUMEK dzisiaj wódę będą pili za udaną akcję. Dziadka pobili, ALE JAKBY CO TO ZROBILI SIERŻANCI, oni w tym czasie wódę bedą pili z Brzeziem, a Sroka flaszi donosił za pieniądze z LIDLA. Tak się bawi łomżyńska elyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

Pan Prezydent, Pan Komendant i tych dwóch matołków bijących tego dziadka powinni przyjść do niego z kwiatami i na kolanach błagać, żeby ich dziadek nie podał do sądu bo moim zdaniem to należałoby mu się niezłe odszkodowanie. Jak na razie sąd był po stronie dziadka(tj. właściciela działki), tylko nasze władze mają gdzieś wyroki sądu bo pieniążki już poszły pod stołem i musi być tak jak oni chcą. Geodeta mógł być tu również przypadkową ofiarą, dostał plany ( jeśli zdążyli zmienić już księgi wieczyste, plany pewnie też - pytanie kto im pozwolił na przeciw wyrokowi sądu), zlecenie , to chciał je wykonać. Co do policji to miałem okazję dostać w p ierdol w okolicach statoilu, a bijąca mnie grupka była spora ok. 8-10 chłopa, jedyne jak mi pomogli to tekst przez szczekaczkę: proszę się rozejść, nawet nie wysiedli.. bez kitu goście przestali mnie kopać bo puchli se śmiechu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

Ciekawi mnie jak by sie zachowały te panie policjantki i panowie policjanci jak by ich zostawił bez mundurów tylko po cywilnemu w blokach na trójkącie lub w parku na przeciwko,na monte cassino, pod rampą, na bawełnie miedzy godzinami 24 a 4 rano? pewnie by było nie do śmiechu i pełne portki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

witam czy mozecie mi podac w jaki sposob i jakimi srodkami mozna skutecznie wyprac tapicerke z gory dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

82 letni staruszek , brawo kozaki :D


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

a dresy to najlepsze są Reeboka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

jak zwykle sensacja z niczego.... zacznijmy od tego że to ta cała rada miasta scaliła te działki bezprawnie...... tak jak ten cały radny raptem jest oburzony hehe i ciemny lud to kupi.. a tak na prawdę chce się tylko pokazać......


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

dodam że nie ważne kto ile ma lat ważne jak się zachowuje.. stawiał opór więc dla mnie nie ma w tym nic dziwnego....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

hehehe ja kilka dni temu widziałem jak koleś na bezdotykowej na BP wieczorem napieprzał samochód od środka hehehe KOZAK !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

*X*X* całkowicie popieram!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

Dobromił
nie byłeś na miejscu więc nie zabieraj głosu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ryszard C. członek Platformy skazany na dożywocie

dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org