niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rzepicha swoje, rynek swoje

Ta strona pomoże Ci wybrać idealny prezent dla każdego na 18-stkę, wieczór kawalerski lub panieński, ślub, wesele itp. www.niecenzuralne.pl <- wejdź a przekonasz się czy mam rację. ODJAZD!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

a milicjantka ma ubaw ze dziadka na glebe rzucają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

Moje odczucia z tego artykułu są właśnie takie. Jest tu relacja radnego, dość obszerna, nacechowana negatywnymi emocjami, a policjant przedstawia tylko jednym zdaniem sytuację - jakby się musiał bronić, a nie podawac wersję drugiej strony konfliktu. Zbyt duża dysproporcja, artykuł wyraxnie pisany pod radnego. Tak mi się wydaje.
No i używanie słów typu, aż NAWET musiała przyjechac karetka pogotowia, skuto NAWET kajdankami, ludzie, toż to ma być obiektywne dziennikarstwo.......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

niema co tu gadać sam fakt ze dziadek ma 82 lata mówi sam za siebie, a panowie "władza" ja są tacy chojracy to niech zaczna interweniować jak sie naparzają po yam caffe lub rampą bo tam to kozacy za szybko nie przyjeżdzają bo po co jeszcze sami w morde dostaną , no ale 82-letni dziadek to dopiero wyzwanie dla naszych spec-słuzb , mam nadzieje ze sprawa nie przycichnie i polecą jakieś głowy za to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

ojej!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

a do grup czeczenow nawet nie podjerzdzacie. bohaterowie haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

nie do pomyślenia co się wyprawia,grób to miejsce święte.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

zdaje mi sie, ze wladza powinna wezwac GROM na tego dzidka bo milicja to za malo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

Dziadek się rzucał... bo przecież bronił swojego przed bezprawiem i przemocą! Policja wykonywała swoje obowiązki.... a przeciez dawna MILICJA i SB też wykonywali swoje obowiazki wobec władzy więc dlaczego ich sie teraz tak osadza źle? To policja teraz jest dobra, a dawniejsza była be? Ot obłudo ty moja....Cała ta sprawa (niezależnie do zachowania dziadka) śmierdzi na sto kilometrów, wszyscy wiedzą o co tu chodzi faciom z magistratu, wszyscy wiedzą, ze nasza prokuratura nie kiwnęła i nie kiwnie w tej sprawie palcem chyba, ze otrzyma polecenie z magistratu, żeby przedstawić dziadkowi zarzut czynnego oporu... Tak prawo staje się bezprawnym "prawem", a odpowiedzialni za to maja immunitety.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

w jakich godzinach beda otwarte sklepy w niedziele? do 14 czy do 18?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

słuchajcie mam pytanko apropo WZ...jeśli ktoś go nie zda hmmm(jest w ogóle taka obcja?:)?) no to wtedy co? tak jak ze sprawnościówką...od 30 do 60 dnia trzeba się wstawić i wyznaczą termin poprawkowy? bez zdawania psychola tylko wz? wie może ktoś z Was jak to wygląda? a badania lekarskie mam już za tydzień:]

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

To ja bede znowu uciekal spać :) Dobranoc ludziska !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

Chcemy być szanowani, szanujmy siebie, a szacunek do innych sam przyjdzie.

Łatwiej się żyje.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

...hmmm srać na coś osranego, nie powiem ORYGINALNE ! Retoryczne czy nie... może jednak odpowie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

A JA MAM INNE PYTANIE ZLOZYLEM PAPIERY W LUTYM DZIS DOSTALEM MANDACIK I MA TO WPLYW NA RERUTACJE CZY COS ? BO W FORMUALRZU SIE WYPELNIALO COS I MAM NADZIEJE ZE TO WPLYWU NIE MA



POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

BRZECZYSZCZYKIEWICZ masz kompletna rację!nie ważne ile dziadzia miał lat zachowywał się jak krepki 50 latek z tego co wiem to jeszcze i polcji kilka kopów od niego się dostało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

Wiem, że na ulicy Nowogrodzkiej jest wypożyczalnia narzędzi pojedź tam zapytaj może akurat będą mieli takie drabiny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

Pomijając już działania policji bo do tego zawsze sie można przyczepić i coś znalezć bulwersującego zależy kto jaką stronę reprezentuje to jedno nurtuje w tym temacie pytanie dlaczego tam znalazł sie geodeta i kto go tam wysłał skoro wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie brzmi że działki scalono bezprawnie z naruszeniem PRAWA!!! I UZNAŁ ŻE SCALENIE JEST NIE WAŻNE!!!(dlatego duze litery zeby imbecyl kalliope dobrze zobaczyl i zrozumial) To co nasz magistrat ma jakieś własne prawo??? Przecież za to co sie stało powinni odpowiadać przed sądem ci co te działki scalali i ci ktorzy wczorajsze działania przeprowadzali nie mam na mysli policji i geodety bo to byli tylko pionkowie w tej grze jak i dziadek. A ja na miejscu dziadka zrobilbym to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje

moze napisałas duzymi literami a jak nie to musisz próbowac az ten smieszny administrator je zaakceptuje ale chyba pracuje jeden dzien w tygodniu i to pare godzin bo miałem ten sam problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepicha swoje, rynek swoje



Cytat:

Autor: ShReK (---.lom.netster.pl)
Data: 04-04-09 00:35

Łomża to jednak wieś i same wieśniaki patrze tu mieszkaja szkoda typka nie przejmuj sie a Ty FIN jestes od disiaj pierwszy wiesniak z Łomży :)


Łomża to wieś, ale już ponad tysiącletniej historii, ale skąd macie wiedzieć? Jaka jest wasza nauka, skoro prostych wyrazów nie umiecie napisać bez błędów, nie mówiąc o przeczytaniu historii Łomży. Słowo historia dziecko w przedszkolu piszę bezbłędnie. Ale jak ma się iloraz inteligencji dżdżownicy Magdy skąd można znać pisownię języka polskiego. Gdyby wszyscy mieszkańcy Łomży tacy byli, to rzeczywiście Łomża byłaby wioską. Gdzie jest Admin tego portalu, że puszcza temat już z bykami w samym tytule, a na dwadzieścia kilka postów kilka jest bez błędów nie mówiąc już o sposobie wyrażania się.
Szanujcie język i mowę polską.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org