niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Starczyło dla Was opłatka?

latwiej dzieciaka usunac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

polaksredni ja juz czekam na doktorkow w rzeszowie 5 tygodni i nic wie ktos moze dlaczego w rzeszowie nie wzywaja na komisje lekarska i jak dlugo jeszcze nie beda wzywac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

Witamy,

jesteśmy lokalną społecznością rowerzystów, którzy pragną rozpropagować w naszym mieście te piękne hobby, sposób spędzania czasu, rekreacji czy też sportu.

Dlatego też, chcemy zaprosić wszystkich chętnych, młodych i szalonych, dorosłych i dojrzałych do wspólnego wypadu rowerowego. Wystarczy, że masz rower i chęć miło spędzić czas. Wiek, przygotowanie fizyczne nie mają znaczenia. Ważny jest zapał do jazdy! Przyjedź w sobotę o godzinie 10:30 na Stary Rynek. Zapowiada się piękna pogoda, nie można zmarnować takiej okazji !

Spytasz z pewnością dlaczego rower ?
Otóż jazda na rowerze sprzyja zachowaniu zdrowia i dobrej kondycji psychofizycznej. Rower zapobiega chorobom krążenia, cukrzycy oraz poprawia ciśnienie krwi. Jednocześnie pozwala zwiedzić lokalne krajobrazy, to też świetny sposób na spędzanie wolnego czasu oraz zacieśnianie więzi z rodziną i dziećmi.

Jeżeli masz jakieś pytania czy sugestię, skontaktuj się z nami poprzez łomżyńskie forum rowerowe: www.rowerzysci.lomza.pl . Chętnie Cię wysłuchamy i odpowiemy na wszelkie pytania. Przyłącz się do nas i spędzaj miły czas jeżdżąc rowerem!
Pamietaj - sobota, 10:30

Szerokiej drogi,
www.rowerzysci.lomza.pl




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

Rudy 102 nie odkręcaj kota ogonem , nie udawaj mądrego bo jesteś tylko głupim cwaniakiem , a znaczy niewiele. Z uporem maniak pod kilkoma nickami naraz stroisz sie w pióra zatroskanego losem gminy podczas gdy nie od dzisiaj wiadomo ,że jesteś zwyczajnym manipulatorem i nic więcej.

Odnośnie mojego ostatniegom postu powiem krótko jaki poziom dyskusji i biorących w nich udział taki mój post.

Hm a czy któs, to z gminy czyta? Pytam się i po co ? Kogo mogą zainteresować brednie człowieka chorego na władzę występujacego pod kilkoma nickami.

Ja rozumię Rydy102 vel Jaco-j23 Heros itp , potrzebny jest ci rozgłos a tu nic mądre ludziska w dupie mają pierdzenie węża.

trzeba przyznać ,że jesteś perfidny przemycasz tematy na które rada gminy ma niewielki wpływ bo obie wymienione drogi są powiatowymi . Więc z jakiej racji gmina ma walić pieniądze na drogi które nie są pod jej zarządem. Przeciętny mieszkaniec gminy nie wie o tym więc taki cwaniak łatwo przypina w ten sposób łatę gminie a przy okazji robi prywatne wycieczki pod adresem " po drodze siedziba naszego włodarza". No cóz wredny człowieczku jakie to charakterystyczne dla ciebie, kto cię w gminie z tego nie zna? Chyba niewielu.

masz odwagę, masz powody , masz argumenty stań do otwartej rzeczowej walki . Ale ty nie masz nic ,więc szczekasz jak pies ma łańcuchu na dodatek chowając się za budę.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

to,że Piątnica przejdzie pod zarząd miasta jest niewątpliwie pewnym faktem. Biorąc pod uwagę wewnętrzne rozgrywki , gmina nie bedzie się w stanie przed zapędami miasta obronić a i wielu mieszkańców Piątnicy chętnie widziałoby się w granicach miasta, Sama Piątnica ma niewiele wspólnego juz z rolnictwem i mieszka tu już zdecydowanie wiecej ludzi utrzymujących ze żrodeł poza rolniczych. Tak więc bliżej im do miasta w interesach niż do wsi. Tak więc pomysł aby siedzibą gminy w przyszłości było Jeziorko jest jak najbardziej ekonomicznie i geograficznie zasadnym.
Przypomnę pewien fakt. Tylko błąd w uchwale rady miasta spowodował ,że Piatnica nie jest cześcia miasta. I jeżeli dojdzie do ponownej uchwały rady miasta a dojdzie napewno , bo miejskie "jaszczembie" zazdrosny okiem patrzą na majątek Piątnicy i jej dorobek ,to RUdy 102 masz jak w banku ,że twój problem wodiciągów sam się rozwiąże i dróg też, bo obwodnice ci wywalą przez samą Piątnice to se od łola do łola po niej pojeżdzisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

Hej!!
Chciałabym dowiedzieć się co sądzicie o salonie fryzjersko- kosmetycznym na ulicy 3 maja w Łomży?. Można zaryzykowac wizytę tam? Czekam na opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

Poszukuje dobrego i taniego mechanika skuterów w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

Tanich i dobrych nie ma :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

SamNiewiemCzegoChce a ty coś taki wielki skoczek,tylko tak patrze że pier... głupoty na forum to ty lubisz.wielki gangsta z Piątnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

a moze przydalby sie dzien bez samochodu w Łomży?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

10-0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

#asiuniusia22
WZ to lajcik w porównaniu z MS;)
Pytają co aktualnie porabiasz.Jeżeli masz prace to czy warto zmieniać itd.
Ja miałem pytanie co inni widzą u mnie negatywnego (czyli nic innego jak wymienić swoje wady).Jakie piony są w policji.W którym bym siebie widział. Parę pytań o ustawie m.in. z którego roku podst. pkt. ustawy.
Powodzenia dasz rade.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

junaczek6......ja zdawałam wczoraj MS w szczecinie....to mój nr gg 6595228....pisz i pytaj o co chcesz:]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starczyło dla Was opłatka?

Czy gdzieś wypożyczają drabiny takie 12-13m dł. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org