sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Ta Gmina ssie pełną gębą z cycka mleczarni. Cieniej by śpiewali gdyby im ten cycek zabrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Napisz coś więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Witam wszystkich!!
Ja zdawałam TWO i TSF w Szczytnie 28 marca, czy ktoś kto zdawał w tym terminie wie już kiedy jest MS w Białymstoku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Teoretycznie w "centrum medycyny sportowej" w Białymstoku.... praktycznie jak lekarz rodzinny Ci "podbije" to na zawodach nikt Ci tego nie będzie mógł podważyć. Czasem był z tym problem w Łomży, więc musisz podzwonić po różnych zakładach medycyny pracy itd. Zastanawia mnie, czy w Łomży jest wogóle lekarz sportowy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

W Adulku jest więcej zabawek niż w Urwisku, pomieszczenie jest też dużo większe,no ale niestety jest strasznie brudno...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

w przychodni nie chcieli mi zrobić oni moga gora zrobic takie do szkoly a nie do klubu. Podobno jest jakis ale bierze 3 dyszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

na ulicy Makowej 26 lekarz sportowy jest i trzeba zapłacić 30zł, bo rzadko który lekarz rodzinny podbije

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

beda filmy

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Tak naprawdę to wcale nie trzeba wyjeżdżac za granice (zachodnie) naszego kraju czy też za Ocean, by zobaczyć, ze sa ludzie którzy rzeczywiście sprzątają po swoich pupilach! Robią to wcale nie dlatego, ze zapłacą kare jesli nie posprzątaja, tylko dlatego, ze tak zostali wychowani: sprzątaja po sobie i swoich milusińskich zwierzątkach!!! To jest pewien wpojony nawyk, oznaka kultury. Jeśli szanuję siebie i innych, to nie zostawię po sobie zasr... miejsca, w żadnej sytuacji. A po sobie znaczy dla mnie również po moim pupilku. Takie sytuacje NAPRAWDĘ zdarzają się w Polsce, w różnych miastach - byłam, widziałam. Życzę sobie i wszystkim, by również w naszej kochanej Łomży, tak pięknym miescie, pod tym względem wiele się zmieniło - na plus oczywiscie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Moze better powinienes robic tak jak inni, ze jak robia kebaba na wynos np. kilka, to klada je przy roznie czy gdzies, zeby temperature trzymaly.
Mi kebaby smakuja i faktycznie sos przestal przeciekac przez bulke ;)
Z dodatkowym miechem sa duze, ja sie najadam.
Ale na wynos to troche lipa, bo nikt zimnego jesc nie lubi, a stygna bardzo szybko.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

warto by było skupić się na konkretnym temacie np drogi gminne i powiatowe
czy gmina ma program uczestnictwa w tzw schetynówkach , problem dotyczy tzw terenu gminy a tam pod tym względem jest fatalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

alutka nie pierdacz niunia bo więszośc chce tej fontanny .Nie wiem gdzie ty była jak się o tej fontannie tu pisało na forum. Nie wiem ale sadze ze tobie chyba odpowiada ten suchy plac czerwony

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Leczyłem się 3 lata na trądzik w Łomży, jak się dowiedziałem później przepisywano mi rutynowo antybiotyki, nie działające na typ bakterii, które powodowały u mnie trądzik, jedynie narobiły mi blizn. Na leki przepisywane przez nich wydałem kilkaset zł.

Spróbowałem alternatywnego leczenia o który mało osób wie, tzn. wyrób szczepionki specjalnie pod "posiew" bakterii pobrany ode mnie.
Koszt jest około 500 zł za wyrób szczepionki u Mikrobiologa w Warszawie.
Ja robiłem to w Badania Bad (chyba tak się nazywała ta firma, zajmuje się tym miła magister z doswiadczeniem) znajduje się na ul. Inżynierskiej 4 w Warszawie (jak dobrze pamiętam)\

Szczepionkę bierze się przez 2-3 miesiące. Ja brałem dwa cykle w odstępach kilkumiesięcznych. Po pierwszym cyklu znikło większość, drugi dla pewności.

Pomogło!! a trądzik nie wrócił
Polecam w przypadkach kiedy nic nie pomaga

p.s. nie ma efektów ubocznych tak jak po reacutanie (jeśli orientujecie się w temacie)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Nie zniżę się do twojego poziomu ,chociaż moze powinnam.Kto się chamem urodził to i chamem umrze.Ale nie o tym tu są posty.Więc na drzewo Czesiu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

A to ciekawe, nigdy nie slyszalem o takich propozycjach,

Nie , nie , ostatecznie Lomza moze sie rozwijac w kierunku Starej Lomzy,

Mam taki pomysl , stworzymy w Gminie Piatnica warunki sypialni dla Lomzy , beda z tego podatki wieksze niz z ziemi ornej ,

Mysle ze ten kierunek bylby bardziej pozadany dla dobra mieszkancow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

typ robi sieke na lekcji i cała klasa cierpi bo wszystkich rodzice są informowanio o hamskim zachowaniu klasy,typ pali w kiblu i wszyscy co tam byli mają przypał,jeden zaparkuje źle bo jest dwoma kołami na trawniku wszyscy muszą usuwać samochody z parkingu ..itd itd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Nie ma się czemu dziwic-skoro nie płaci się czynszu cztery lata!!!Istnieją dodatki mieszkaniowe(czasem nawet 100%) mozna zawrzec ugode ze spółdzielnią i.t.d. ale to wszystko jest dla chetnych ....skoro ludziom nie zależy to trudno:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Jak to zaliczyłeś TWO? Z tego co mi wiadomo to można dostać zero punktów z TWO, a jeśli zaliczysz sprawnościówkę to i tak przechodzisz dalej, ważna jest ich ilość przy rankingu już na policjanta...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Ja mam jedno zadanko, ale z tego co wiem to reszta też jest banalnie prosta, podaj maila lub gg to Ci napiszę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Ja mam jedno zadanko, ale z tego co wiem to reszta też jest banalnie prosta, podaj maila lub gg to Ci napiszę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Ja lubię każde chmielowe , pszeniczne jest bee a wy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

"żeby była jasność:
- wszystkie koncerty trwają zazwyczaj około godziny maksymalnie półtorej
- przed i po koncercie gra rezydent (w przypadku otwarcia clubu dj Sopran)
- jak najbardziej będzie też tzw. muzyka clubowa
- będzie również pop, muzyka zwana dancową, r'n'b r'n'g, itp (będą nawet minimale "

Tylko jedno pytanie mam , Czy muzykę dancową,r'n'b r'n'g, itp (nawe minimale) będzię mixował jeden pan?:> hi hi

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

blondloczek1 aleś ty ku.rwa mądra :) aż się popierdziałem w gacie, tak na mnie działasz robaczku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

zimne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

OK, prześlę Ci to wieczorkiem, bo teraz w pracy jestem:) A gdzie zdajesz? Może w Białymstoku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Export pije zazwyczaj,ale kazde mi tak samo smakuje praktycznie opócz tych redsów itp.Jedynie korona mi nie podchodzi :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Łomża, Tyskie, Lech, Calsberg, Heineken, Warka. (kolejność przypadkowa)
Dobry jest Ambriosious z Kauflanda 1.11 zł:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

a co z opieka medyczna ? co z jedzonkiem dla maluchów ? ze słoiczków czy byłaby jakaś Pani która potrafiłaby przygotować posiłki dla szkrabów , wiadomo jak jest w tych czasach, jedne dziecko ma refluks drugie skazę białkową ,trzecie ma uczulenie itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

od piwka tylko bęben rosinie hehe ale ja piję lecha bo nasz browar dał dupy ze sponsoringiem ŁKS a wczesiniej piłem tylko wyborowe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

a to ampery , zależy do czego potrzebujesz , podane wartosci to rozpietośc od motoru - do dostawczaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Oddam Porsche 911 Turbo Bo Wyjezdzam na Majorke ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Białystok - Ogrodowa 19, tel. 085-7327515
Pan dokt. Orest Hnidziec leczy i dzieci i dorosłych

W Łomzy nie ma specjalistów - szkoda czasu i cierpień

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Dzięki, przejdę się tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

:/ spuściłem się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

szkol umiejetnosc czytania tekstu chlopcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

lola ma jakąś schizofremie bo wszystkie nicki sprowadzo do jednej osoby iwszystkich podejrzewa niewiadomo o co to jest chore
a czy ty myślisz że wszyscy mieszkańcy piątnicy chcą przyłączenia do łomży niesądze, a skoro tak ci zalerzy to wez sprzedaj te pole i sie wyprować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

ja jadę o 2,30 ale rano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Dokładnie też jestem ciekawa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

są takie tematy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Pryma 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

a w pt wybiera się ktoś ok 14-15? jestem chętny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

oponytanio.pl, najtaniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Co ty..nie odesla ci... ja tez zgubilem kiedys i z biletem miesiecznym i sporo kasy akurat mialem .. :D kamień w wodę..

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Na ulicy Małachowskiego w tym budynku obok ODK. Wchodzi sie na balkonik i tam jest sklepik z pasmanterią o dobra krawcowa- polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

a ja polecam tam przy mechaniaku, dokladnie nie wiem jaka to ulica. ale od szkoly "mechaniaka" idzie sie w strone okruszka i tam w szczycie jakiegos budynku jest maly zaklad. maly ale dobry :)


polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

W Piątnicy na ogrodowej nabijają, może i naprawiają...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Lomza juz zrobila próbę z Konarzycami, odbylo sie referendum i zwolennicy przylaczenia sromotnie przegrali,,, spodziewam sie ze podobnie by bylo rowniez w Piatnicy

Lola my nie twierdzimy z Herosem, ze my tylko mamy racje , my umiemy przyjac czyjąś argumentacje , a TY , jak cos nie potwojej mysli to od razu zaczynasz od ryjów , swin, koryta , itd, to poprostu z Tobą cos nie tak ,,,

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Siemasz ;d

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Niby profesjonalny lokal, więc reklama jak najbardziej "profesjonalna". Jeżeli z resztą jest podobnie, to ja podziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

I co asiunoisia22 zaliczyłaś MS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Mieszkanie M3/M4 max 5-letnie kupię w realnej cenie 2300zł./m2. Za oferty marzycieli dziękuję. Deweloperzy dalej marzą i sprzedać nie mogą. Tylko poważne oferty.

e-mail: gts@gmail.com
ogłoszenie dodane 2009-04-01
---
realne ogłoszenie z 4lomza ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

klima, nie wiesz kiedy otworzą ORLIKa ?
PS; drużyn możesz poszukać na futbolowo.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

polecam polecam :)

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Ja również byłem u nich z klimą wczoraj i zapisali mnie na wtorek a że do lata jeszcze trochę czasu więc poczekam do tego wtorku. Jak zapewne zauważyłeś na placu nie ma gdzie zaparkować więc widać, że mają roboty dużo. W Piątnicy też jest dobry spec na ogrodowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

nie rób i tak kosiarek juz dużo po mieście jeździ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

chcialem uniknac takich odpowiedzi ;) wiem ze wy na gg macie 15 kontaktow i wszyscy niedostepni bo ich wymysliliscie ale ja niemam ochoty z wami rozkminiac masz konkretne informacje to pisz a jak nie to idz zobacz czy cie niema w kiblu. pozdro


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Witam serdecznie...
Moja drużyna jest w wieku 19-23lata... Szukamy godnego przeciwnika dla nasz na rozegranie spotkania towarzyskiego lub też przy większej ilości drużyn na rozegranie turnieju... Posiadamy swoje boisko na ktrórym możemy rozegrać mecz lub turniej... Szukamy drużynę lub drużyny na 5kwietnia 2009 (na tą niedzielę) ... Interesują nas drużyny od minimum 6 zawodników.... zapraszamy i czekamy na kontakt



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Polecam Niczyporuka przyjmuje w Bialym osiedle Sloneczny Stok, ogolnie jesli ktos nie ma wiekszych problemow z tradzikiem dobra jest pasta cynkowa ( w aptece niecale 2 zl) wysusza wypryski i najlepiej jest ja klasc na noc bo sie nie wchlania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

napisz do mnie na adriano19892008@wp.pl i się dogadamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

papkarol ma rację :-)

Przepraszam za moją nietaktowność ;-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Widzę że witają sie co nie którzy to wpadłem na pomysł ,każdy kto jest on line wpisał się pod temat sprawdzimy liczbę użytkowników aktywnych na forum ;))


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Jakby co jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

No to chluśniem, bo uśniem ;-) Tu też postawię! A co ;-)




Smacznego! Dla wszystkich online :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

*X*X*: wystarczy zdjecie, wypełniona ankieta i to wszystko...w niektorych wojew. jeszcze skrócony odpis aktu urodzenia (najlepiej zadz do kom i sie dowiedz) u mnie nie trzeba było....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

cały świat :) i wszech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Policja zachowała się OK
Ciekawe jak Wy byście się zachowali gdyby ktoś polewał Was gównem, kopał i ubliżał??
NIe byliście na miejscu, więc nie zabierajcie głosu.
A propo dzidka to też chcę w jego wieku biegać jak sprinter i mieć tyle siły żeby kilku policjantów nie mogło mnie wsadzić do "suki". I to ma być ten biedny 82 - latek??
Jeszcze jedno - nie myśleliście o tym, że on zgodził się na to całe scalenie, dostał kasę i działkę , a tera zmienił zdanie, bo mu się tak podoba, a kaska się skończyła.
odnośnie pana (bez)radnego - to chyba zapomniał jak sam podpisywał chwałę o scaleniu i co i teraz mu się odmieniło, jakieś wyrzuty sumienia????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

postawcie na jakosc a nie na ilosc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

w kraju demokratycznym geodeta byłby odstrzelony przez "dziadka"
i kropka!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Czy w Łomży lub okolicy jest jakis zakład w którym mógłbym naprawić instalację gazową holenderską w samochodzie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

debil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Kalliope
jeśli już chcesz pisać posty na tak gównianym poziomie to SAM/A/ dajesz o sobie świadectwo.
Cieszę się jednak, że w końcu załapałaś /eś/, o co chodzi w sprawie rządów w Łomży proletariuszy spod Łomży.
Mam tylko drobną uwagę bierzesz mnie za kogoś innego, przeczytaj proszę jeszcze raz uważnie nazwę mojego nicka, idź na poranny spacer i dotleń swoje szare komórki. Późno bo późno, ale czynisz postępy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Jeja co za deb... się kłócą,niech mądrzejszy ustąpi głupszemu bo będzie podobnie jak z tematem o czeczenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

witam a sie na ten temat niechce wypowiadac ale kto ma wiedzec to wie moim zdaniem powini go w kaftan i pod białystok jezeli ktos wzioł chajs za dzałeke i teraz to czegos sie eszcze domagajo dsaj cie spokuj z to starszym panem ja go znam jeszcze z mpk jak jezdził ałtosanem to jez niepoczytalny człowiek kto ma wiedzec to wie ja to sprawe znam bardzo dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą w podobny sposób jak madziusmadzius podrywając na forum ......... chce kupic używanego faceta:) ale ......mi smutno. Czemu Ci smutno pyta nieznajomy ?Bo pisze Historyjka przez CH i dzieci nazywają mnie analfabetą i ciągodrutem :((( No to masz problem he he ....ale to nic,niedługo będą święta i się wszystko wyprostuje bo za górami i za lasami...była sobie chatka ...zyla sobie taka ja samotna babka :) to ja.. kto pokocha? pyta babka :) Sie wypnie to pokocha to nie jest milosc. ide spac moze jutro ktos pokocha pst iskierka zgasla :) ..... i ch.u.j. Ale kiedys kiedys dawno temu ...... pies walil jeza strasznie go bolalo ale byl dzielny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

sd sam jestes debil parówo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

P@wcio masz absolutna racje ale tak sobie mysle, ze gdy ktos nie orientuje sie w asortymencie jakmim handluje to pewnie tez nie wie jak wejsc na forum 4lomza. A swoja droga gdzie w Lomzy sa jakies saloniki prasowe ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

to nie są ludzie tylko bydlaki , za zabicie kogos takiego to powinni dawać medal.........................jak bym zobaczył to bym nie wytrzymał z nerwów i....... aj szczere wyrazy współczucia ..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

debile i parówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

tej policjantce to chyba w życiu czegoś brakuje i to pożądnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

się zabij na tym dziadostwie, linkę do szyi i się rozpędz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

co sadzicie o 9621 ??

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

tam za założenie zamka centralnego biorą okolo 180zł jak sie nie myle. Wiec za naprawe napewno w 100 moze troszke powyzej sie zmiescisz ale przynajmniej bedziesz mial dobrze zrobione i fachowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

Słabo się sprzedaje to i nie będą zamawiały.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

sam na tym bylem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

hehe dobre :) pamiętam jak byłem w kinie jakiś czas temu i obraz był czarno biały :P wydawało mi się że tak a być :) hehe a tu nagle kolor wrócił w połowie filmu :)....... lepiej zrzucić się na paliwko i polecieć do Heliosa niż u nas iść do tej speluny

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

i



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

mala korekta
"co innego mlodziez-dzieci "wchodzace" w dorosle dzieci" ,-w dorosle zycie a nie dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

mam pytanko czy dostales te powiadomienie listem poleconym gdzie musiales kwitowac odbior?? bo jezeli nie to dasj se spokoj i nc nie plac w takiej sytuacji moga tobie naskoczyc w rezultacie i tak zaplacisz kare ale doprowadzisz do tego ze oskarzyciel bedzie musial poniesc koszty sadowe ktore nie sa male

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Palikot przegrywa walkę o krzyż

za duże bo 15 na niskoprofilówkach to już max



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org