czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Perfidne kłamstwo???

mam do sprzedania zelixe opakowanie 60 szt-za 130 zł,w mojej aptece jest bez recepty.chetne osoby zapraszam na maila emila696@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfidne kłamstwo???

policja zaraz ich wypuszcza to bez sensu, powiem wiecej widzialem z bronią w admirale jak w maszynki grali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfidne kłamstwo???

Remont ma trwać pół roku, ale projektów jak zakładam w ciągu dwóch lat będzie kilka na pewno bo w końcu wybory tuż, tuż...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfidne kłamstwo???

To dobry ten kebab czy nie bo jeszcze nie byłem ??? poprawiło się czy iść na dworzec :PPP

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfidne kłamstwo???

dobry ale jak dla mnie zestaw jest za maly za malo miesa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfidne kłamstwo???

droga piaskowa laczaca dmowskiego z woj. polskiego. Chcesz stracic zawieszienie ? To idealne miejsce. Chociaz ostatnio sypneli troche piachu jest dosyc dobrze ale niech tylko deszcz spadnie bedzie to samo a nawed gorzej.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perfidne kłamstwo???

wlasnie-plotki.gdyby to byla prawda to nie tylko ja ale tez i inne matki z "mojej grupy" wiedzialyby o takich zdarzeniach.
jesli chodzi o brak miejsc -no to niestety moze tak byc ze dziecko nie bedzie przyjete-jesli jest 25 miejsc to nie moze byc 26-27- bo kto poniesie odpowiedzialnosc gdy cos sie stanie?
co do pracy obojga rodzicow badz tez nie to ja do tej pory nie spotkalam sie zeby ktos zwracal na to uwage.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org