niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Palikot wywołał zmartwychwstanie...

dobrze ze samohodu nie zgubili


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

lol, i tylko za to rze byl na wojnie? to polowa dawnej polski siem nadaje do betyfikacji

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

SD i KGB, bo to jest tak... dopoki nie doznasz czystych i soczystych, pielegnowanych trawnikow, dopoty trawnik bedzie dla ciebie bezosobowym kawalkiem zieleni na ktory spluwasz albo i nie.

Podobnie z wlascicielami czworonogow- im zabierze dlugo zanim sie zmienia- tu moze pomodz prawo i mandaty za nie zbieranie po swoich pupilach.

Nawyki mozna i trzeba zmieniac u ludzi. Gowna po pupilach nie sa norma, ani w Paryzu, ani w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

filmik zrobiony w stylu blair witch project jeszcze moze zastanwialbym sie ze moze jest to prawda ale o falszerstwie przekonuje mnie ich dialog o kamerze gdzie tlumacza sie czemu kameruja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

dobre dla BLM i BKL :]

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Majorka011-to jesli tak cie zachwyca Maly Artysta czy tez Wesole Sloneczko to po co chcesz znac opinie na temat 15????
tam tez nie ma najnowszych hitow mody!!!
ja tez mam dziecko w 14 i jestem zadowolona!uwazam ze jest tam estetycznie i czysto co bardziej mi odpowiada niz ekstra nowe hity meblowe!
a co tam takiego starego i zniszczonego zes widziala????
a ze jest linoleum-no to co??najwazniejsze ze czyste linoleum a nie np.terakota po ktorej dziecko biegnac moze sobie wieksza krzywde zrobic!!!
tylko nie mow ze dzieci nie biegaja badz tez nie powinny biegac-to jest najnormalniejsza rzecz na swiecie!!!
zarowno 14 jak i 15 jak rowniez wiele innych przedszkoli w Lomzy maja swoje plusy i minusy.z czyms takim jak zamykanie w lazienkach ja sie w 14 nie spotkalam a rozmawiam ze swoim dzieckiem i z innymi matkami tez-nikt mi tych "rewelacji" nie potwierdzil!!!
owszem jakis system ponoszenia konsekwencji za takie czy inne zachowanie jest-ale jest to ogolnie stosowane w KAZDYM powtarzam KAZDYM przedszkolu!!!wiec nie mowcie ze to tylko 14 taka jest!!!
a wracajac do Malego Artysty i Wesolego Sloneczka--to sa to stosunkowo nowe przedszkola prowadzone przez Edukatora i sa one troszke inaczej dofinansowywane gdyz program i idea Edukatora jest troszke zroznicowany co sprawia ze bardzo dobrze sie sprawdza ,ma bardzo dobre wyniki i jest zachwalany przez wielu!!!
ale to sa nowe przedszkola gdzie dokonano wielu przerobek ,remontow ,zakupu nowych mebli itd.praktycznie na raz!natomiast kazde inne przedszkole musi tak zarzadzac pieniedzmi zeby starczylo na wszystko a nie tylko np. na remont od A-Z-po to tylko zeby ktos mogl powiedziec "no w przedszkolu mojej pociechy to wszystko nowka"!!!
mysle ze bledem jest takie ocenianie przedszkola-kto wie jak bedzie wygladac M-A,W-S za pare lat gdy beda one mialy po 15 lat?czy beda tam wystarczajace fundusze na ciagle NOWE RZECZY??? juz na dzien dzisiejszy maja oni prawie taka sama sytuacje z dofinansowywaniem wiec po co porownywac pod katem wystroju!!!
ja uwazam rowniez ze 14 ma swoj ladny wystroj-jest kolorowo,milo i czysto.a poza tym uwazam ze dzieci chodza do przedszkola po to zeby sie czegos nauczyc a nie po to zeby przechwalac sie kto ma nowsze kredki a kto ladniejszy dywan na podlodze w sali!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

dzieki! ale co to tylko jedna firma jest ? ej pomozcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Czesiu, zdajesz sobie sprawę, że jesteś zwykłym ścierwem, nie przedstawiającym żadnej wartości jako człowiek.
Zepchnąłeś dyskusję na inne tory - bojkotuję się kołnierzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

"Za zasługi dla Armii Krajowej otrzymał od rządu skromny dom na Żoliborzu przy ulicy Lisa-Kuli."

A wujowie mojej matki za zasługi dla AK zostali w tych samych latach wywiezieni do lasu i brutalnie zamordowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

a do mnie na moją łączkę wpadał piesek sąsiadów, jak uzbierała się dobra łopata zebrałem i zostawiłem na ich posesji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

mrtomi-pamietam ale jak sam widzisz nic sie nie zmienilo baa jest jeszcze gorzej bo snieg stopnial!!!
dalej sa te same wymowki:
-ja podatki place ,
-od tego sa inni ,
-toz to dobry nawoz ,
-nie ma specjalnych pojemnikow.....................itd.
no coz ale narzekac na wszystko co u nas jest to jest bardzo latwo .
po co jakies specjalne torebki-wystarczy zwykla mala reklamoweczka i do kosza!!!!
no znowu widze to poruszenie-nie wolno do kosza -za to kara grzywny grozi!!!
a kto was zlapie za reke i bedzie zagladal co wy tam wyrzucacie????
smiechu warte!!!!
niestety jest wiele rzeczy ktorych nie powinno sie do normalnego kosza wyrzucac ale co do segregacji smieci to tez wielu ma ogromne opory!!!
np.resztki jedzenia-zwabiaja szczury ,jest wiele osob ktore wylewa roznosci do "klopa"-feee nie ladnie- w kanalach tez wabi to szczury.
i np.takie pampersy-w niektorych krajach na tym fajnym ,ladnym ZACHODZIE-sa do oddzielnych pojemnikow wrzucane gdyz nie naleza do najlatwiej rozkladajacych sie.
a wy robicie problem jak i gdzie mozna wyrzucic "klocka"!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

... jak w temacie, tzn. czy istnieja w Lomzy okolicy turieje open tz, ze jest druyna i chce w nim wziac udzial wplaca kwote i gra w turnieju - jest cos takiego, jesli nie to czy ktos jest zainteresowany rozegraniem meczu a otwartym boisku, moze sa druzyny osiedlowe ktore chetnie pograja z druzynami z Lomzy i okolic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Polecam google.pl jeżeli chodzi o wspomniane bawialnie :D
Tam wszystko znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Adulek jest po drugiej stronie Ambroziaka , ten sam budynek co biedronka tylko wejscie jest od szczytu i po schodkach w dół. Tęcza na polowej w kierunku nowego sądu i jak na sadową jest w lewo to do niego skręca sie w prawo i to taki budynek ozdobiony cegiełkami . Obok niego jest stomatolog. Urwisek jest na Księżnej Anny jak jedzie się w kierunku szosy zambrowskiej i po lewej stronie są nowe bloki to jest to numer 7 albo jedenaście... ;) w kazdym bądź razie to ten sam blok gdzie jest salon optyczny i jak salon jest przodem do ulicy to urwisek jest na lewej stronie budynku...ufff chyba w miarę dokładnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

powaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

proponuje podwyzszyc im zapomoge bo co to jest te marne 2 tys. co pan na to panie prezydencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

jako autor tematu uważam ,że to wszystko miłość czy to nie miłość ,jest tak po plątane w naszym życiu ,że nie ma co.... wszystko wyjdzie w praniu które to nazywa się życiem i z prespektywy czasu będzie można coś powiedzieć, ale z drugiej strony nie wiem czy to prawda, bo jestem w zwiazku ponad 5 lat już i nie wiem tego czy to milość, czy przyzwyczajenie i sympatia itd, cieżko to wiedziec. Pozostaje chyba czekać.
Pozdrawiam madziusmadzius!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

tecza- na warynskiego w dawnej spoldzielni inwalidow.
nieduzo miejsca ale jasno bo sa okna
_________________________________

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Brawo!!!! - adamosxx Zgadzam się z Tobą, też czytałam o tych eksmisjach. Ja rozumiem, że powstają zadłużenia, bo ludzie zarabiają tak, że tylko na podstawowe rzeczy im wystarcza a czasami i na to brak, nie ma pomocy od strony Miasta, a jak już jest, to....CO TO JEST??? Żal mi tych ludzi. Tyle że co my możemy zrobić? pogadać na forum? nic to nie da.

pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

mnie też interesuje jak zostac przewodnikiem psa policyjnego wiec czy może ktoś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

W końcu ktoś, pomyślał o remoncie ul. Długiej, mam nadzieje, że pomysł ten nie był Kiełbasą wyborczą ratusza, projekt fontanny fatalny ale, gołębie będą miały gdzie się ochłodzić, z drugiej strony fajnie, że stary rynek się zmienia, z tą fontanną fajny pomysł ale na tym zdjęciu na 4lomza tak to sobie wygląda

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

No jeszcze czego! Prezydent będzie Łomżyniakom pomagał, jak Go już żaden nie lubi! W Czeczenach siła! Oni wszyscy Go ubustwiają, a on powoli kumpli na emeryturkę zbiera.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

najlepiej czlowieka w.yje.b.ac na ulice bo to najlatwiejsze jest... a poszukac mu lepszej pracy lub pracy to juz nieee...bo po co? sie nie dziwcie jak sie zarabia 700-800 zl i cala rodzine trzeba utrzymac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

i **** mnie to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Dobry pomysł, aby zorganizować taki turniej. ŁSM organizuje mecze dla dzieci i młodzieży a dla ludzi powyżej 19 lat nie ma nic. Myślę, że chętnych by nie brakowało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

SamNieWiemCzegoChce ! Brawo Brawo Brawo !


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Ahmed... masz racje... ja wcale nie mowie, ze mamy sie litowac nad ludzmi, ktorzy w zarobku jedynie widza piwko i wodke... to sie mija z celem dla takich ludzi to praca w sprzataniu miasta...itp. ale mowie o ojcu 3 czy 4 dzieci... i zona nie pracuje bo np jest chora... ojciec nie pije...szkola kosztuje, dzieciaka trzeba nakarmic i ubrac...leki tez nei sa za darmo... ani sie szkolic, bo trzeba sie opiekowac rodzina i starac sie by miala ona jak najlepszy byt . jak ja czasami patrze na takich ludzi to az sie dziwie, ze wytrzymuja nerwowo... ja moze bym nie wytrzymal tylko sie powiesil z niemocy. jaki trzeba miec twardy charakter... ?

wiec nie chodzi mi o to by "dawac" i przyzwalac na picie gorzały ... o tych to sie nie martwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

sztacheta chyba troszke przesadzasz
cos nawywijales i pewnie dostales po majtach ai teraz sie mscisz
jak sie rozejrzec to kolesie coraz wiecej dokazuja i stad pewnie ostrzejsze podejscie do sprawy
to w koncu szkola i powinno sie do nie chodzic wiadomo po co
poza tym szkola srednia nie jest obowiazkowa rzuc to w p.zdu i bedziesz mial spokoj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

piszecie ze ktos tam pije wodke piwo, a czeczen oprocz tego wwala w automaty do gier wszesniej sie upiwszy i zaczepia przechodniow, o broni i nozach w szkolach nie wspomne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Palikot wywołał zmartwychwstanie...

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org