piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rozliczenie twórców stanu wojennego.

matik800: dzieki za wskazowki :)
Zwracam sie jeszcze z prosba do Ciebie tak jak majka3
bo niewiadomo jak moj wzrok ocenią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

Do kibic0-->Piątnica i Łomża to nie to samo to oddzielna Gmina!!!Zapamiętaj to sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

forum moze byc ciekawe i pożyteczne jak kazda dyskusja pod warunkie że poruszane bedą tematy z zycia gminy bo to nasza mała ojczyzna do Loli dlaczego ty wszystko próbujesz storpedować Mam wrazenie że bronisz ZAWSZE SŁUSZEJ SPRAWY WYPRACOWANEJ PRZEZ AKTYW GMINNY sory ale mam takie odczucie - metody rodem z PRL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

coś Ty rudzielcu taki wyrywny sie zrobil? mam przejechac sie po Ciebie do tele pizzy? czy odrazu w domu Cie odwiedzic? nie kozacz tak bo i tego kadeta Ci troszke poobijaja przez przypadek..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

Cieszy mnie fakt, że pośród Nas są mądrzy i normalnie myślący ludzie (X men, sprytka). Rzeczywistość za oknem jednak nie rozpieszcza i pokazuje, że buszmeni typu Czesia, SD, KGB, zynio też muszą pośród nas egzystować. Tylko obcowanie z nimi na co dzień jest uciążliwa dla normalnego społeczeństwa.
Teraz tylko czekać na niewyszukane i prostackie riposty wyżej wymienionych buszmenów. Pozdrawiam normalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

Nie muszą na tym zarabiać. To jest wykaszanie konkurencji, sklepik po sklepiku. Inwestycja długoterminowa





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

kupowałem tam wędlinę, niedroga i świeża, w stokrotce to porażka, ceny kosmiczne a szyneczka śliska i śmierdzi już następnego dnia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

szkoda. żeby tylko panie pracujące w sklepie się nie zmieniły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie twórców stanu wojennego.

Remedium to pomyłka, no może poza Śliwecką
prawdziwi lekarze od dzieci od Bandzul, Maksymowicz, Głębicka, reszty nie znam to nie polecam, to są lekarze z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą a nie jacyś po "podyplomówkach"

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org