czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

w alicji dobre jedzonko i nie drogo za 13 zl to na maxa mozna sie najesc, pozatym lepiej zamawiac na wynos:P:P:P

za 12 zl w yamie nawet ok saladki dobre:) a reszty to nie wiem
4+ odpada jesli chodzi o pizze mozna znalesc wlosy :P
najlepieej kupic i samemu przygotowac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

a z głową to nie masz problemu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

po dobrej imprezie, z pomoca kilku znajomych mozesz wychaftowac cos na pszyklad na ulicy, jakis podpis

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

PKS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Czy ktoś wie co należy zrobić aby zostać przewodnikiem psa policyjnego???? Czekam na odpowiedz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

nafta człowieku mow od razu gdzie ten domek, nie wal ściemy tu W Perspeksytwie na Kazańskiej czy w LSM obok "Ambroziaka" niegie się wiecej nie budowało więc nie ściemniaj.
'"
JA mam pytanie jak tam bloki u "Zacharzewskiego i Skowrońskiego" mieszka ktoś już ?? jak ocenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

czy ktoś wie co trzeba zrobić żeby zostać przewodnikiem psa policyjnego????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Do Adam96pl: Popieram Cię zupełnie. Nasi koledzy zboczyli na nieco inny temat i nie poruszają bardzo ważnych problemów związanych z Gminą Piątnica, a jest ich bardzo dużo. Lola nie wypowiada się konkretnie tylko próbuje mataczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

własnie za co? o.O

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

A co ty X-srmen jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa z kupko ? czy ki za hujj ? jak sam nasrasz w klopie to co ? nie razi cię to ? pewnie wąchasz jeszcze i zapisujesz zapachy i rodzaje a jak wyjdziesz na dwór to już cie razi że nasrane ? idz się kurrwa lecz człowieku na dupsko bo tylko to ci zostało ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Hehe no tak Piątnica słynie z serka wiejskiego wiec...:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

jeli chcesz być policjantem to musisz mi przynieść skrzynke gorzały, a potem sie powiesić na latarni :) o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Ok. Czy wśród Was,kibiców niema ludzi inteligentnych którzy mogliby być w zarządzie i działać aktywnie a nie jechać prezydenta i browar ?
Równie dobrze możecie jechać po OSM Piątnica i Piekarni Kraska bo też mogli by pieniądze dawać.Przydało by się też zjebać oczyszczalnie ścieków bo smród odstrasza kibiców. Pogoń Szczecin ,GKS Katowice też upadały. I raczej nikt tam do stoczni czy kopalni nie miał pretensji.
Żeby ktoś chciał hajs wyłożyć musi widzieć ,że w klubie jest porządek i przyjazna atmosfera .Miasto ma ustalony budżet i wydatki i jakbyście nie wiedzieli. To nie jest tak ,że kibice chcą na ŁKS to oni ze skarbca wyjmują pieniądze i dają.Tak to mama co niektórym 'chuliganom' na bilety daje.
Za rok dwa będzie stadion gotowy ,małolaci się ograją i będzie lepiej. Raz na wozie raz pod wozem - takie życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

anonimowiec- no rozwalasz mnie! Sam sobie przeczysz! Najpierw wyśmiewasz się z wyników ŁKSu i piszesz że jak to reklama dla browaru jak przegrywają 6-0, po czym piszesz za chwilę, że raz na wozie raz pod wozem i chłopaki się ograją i za 2 lata będzie lepiej! Człowieku, weź się ogarnij i wybierz własną drogę, bo albo jesteś anty do ŁKSu, albo patrzysz obiektywnie tak jak robię to np ja. Dokładnie wiem, że są lepsze i gorsze chwile i teraz przeżywamy te gorsze, a Ty raz tak raz srak! Ja wiem że to minie,a Ty wyśmiewasz się z wyników młodych chłopaków, w dodatku swoich że tak powiem ziomów, bo to sami Łomżyniacy są, a nie jakaś zbieranina z całej Polski!
Co do zasiadania w zarządzie, to tam powinni być ludzie którzy mają jakieś powarzanie wśród społeczności, znane nazwiska, biznesmeni itd. a nie "zwykły" kibic, który jak to ktoś wyżej napisał, jest od opraw meczowych i robienia atmosfery na stadionie, bo takiemu nikt kasy nie da! Chyba to logiczne? - dla mnie tak!
Co do psioczenia na sponsorów, to ani na Kraskę ani na Piątnicę nie ma powodów do nażekań, bo oni nigdy nie dawali i nic się w tym temacie nie zmieniło, a co do browaru, to jak były wyniki, dużo wiary na stadionie to Oni zawsze murem za ŁKS- mam nawet taką smycz z takim hasłem, a jak wyniki się posypały, jak to w sporcie bywa, to i mur się przewrócił!
Co do Pogoni i Gieksy, to w Twojej wypowiedzi słowa "raczej nikt tam do stoczni czy kopalni nie miał pretensji", pokazują jak siedzisz w temacie, skoro używasz słowa "raczej". ps. Pogoń i Gieksa były zdegradowane za korupcję, a nie przez brak zainteresowania ze strony miasta, chyba że piszesz o pra starych czasach, o których zbytnio nic nie wiem? Tu przyznam, możesz mnie nieco podszkolić, jak masz oczywiście jakąś wiedzę na ten temat, podpartą faktami, a nie słowem "raczej". Pozdrawiam.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Do " nie dotyczy" To co mam zrobić jak wybudowałem bez zgłoszenia, i nie zachowałem odległości od studni sąsiada?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

niechaj oni idą w chu.ja z tą śmieszną stokrotką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Wiesz co Czesio? Sam jesteś kiep i podejrzewam że nawet do lowelasa to Ci duzo brakuje.A jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć ,więc zamilcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Jest i taka historyjka;
Wychodzi z rana śliczny kocurek, z obróżką na szyi, oczywiście z uchylonych drzwi balkonowych na parterze i biegnie wprost do piaskownicy. Zrobił swoje co miał zrobić, z nocy uzbierało się tego trochę. Potem jak to czysty kot zasypał piaskiem. Własciciele mają oszczędności w portfelu bo piasek dla kotów nawet sporo kosztuje. Potem mamusie wyprowadzają swoje maluchy na dwór, sadzają do piaskownicy , a same na ławeczce wypoczywają. Między czasie dziecko dostaje do zjedzenia, bułeczkę albo ciastko i dalej robi babki z piasku. I teraz pomyśleć ile robaczkow z kocich odchodów dostanie się do buzi malucha.
Nie piszę nic na temat psich odchodow, bo nie mam w domu psa, nie mam dzieci malych i nie chodze po trawnikach i przez to nie zwracam uwagi na psie odchody . Ale codziennie rano mam widok na srającego kota do piaskownicy, i współczuję matkom mającym małe dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

Mięsny w witpolu to było miodzio...
Pracownice miłe, zawsze doradzały co dzisiejsze a co nie (rzetelnie!).
A kolejki świadczyły tylko o tym że jednak warto stać :P
Byłem tam ostatniego dnia, puste lady, jakoś tak smutno...
Szkoda jedynego porządnego sklepu w tym mieście...

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

aga111 - troszkę przesadzasz.

"Estetyczne wnętrza ???" - byłam tam i nie widzę w tym przedszkolu nic estetycznego i pięknego. Wszystko stare i zniszczone. Zobacz jak jest w wesołym słoneczku albo w małym artyście. "Błyszczące ?" - chyba masz na myśli te stare wypastowane linoleum.

"Zwiększenie liczebności dzieci" - wyż demograficzny, tylko i wyłącznie w całej Polsce brakuje miejsc w przedszkolach.

"O ile uda się do niego dostać" - z tego co rozmawiałam z dyrektorką nie ma najmniejszego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziś w PE podsumowuja polska prezydencje, kto wymieni w pkt jej osiągniecia?

ZAPRASZAM NA MOJA AUKCJE NA ALLEGRO Z UBRANKAMI W TYM ROZMIARZE, UBRANKA SĄ ZADBANE, PROSZĘ SAMEMU ZERKNAĆ http://www.allegro.pl/item593409072_firmowy_zestaw_dla_dziewczynki_68_74cm_od_1zl_bcm.html
POZDRAWIAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org