piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Najbardziej boli mnie to, że Jay Delano na którego chciałam iść jest 25 kwietnia.. a ja wtedy naprawdę nie mogę.. No cóż może jeszcze zaprosicie go do n

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

D****Z18 proszę ,nie mów ,że ŁKS to jak katedra bo 500 lat a niecałe 90 to jest różnica .Wieża(przez ż a nie rz) ciśnień ma ok. 60 lat i oprócz tego że jest dosyć wysoka to żadna wizytówka.Wiesz, przeczytałem 2 książki o ŁKS-ie i prawdą jest ,że to klub bez sukcesów w piłce nożnej(inne dyscypliny owszem).Bądź obiektywny choć trochę.Warmia Grajewo ma większe tradycje chociażby.
Rzygać mi się chce ,że winę za sytuację w klubie zwalacie na prezydenta ( nieudacznik ogólnie ale w tym przypadku ok). Jest coś takiego jak rada miejska pamiętaj o tym. W osobach które chciały się na ŁKS-ie wypromować przed wyborami to winowajców już nie widzicie. Potem wszystkie cwaniaczki opuścili tonący okręt " bo prezydent nie pomaga".Sprawdź w słowniku termin 'niegospodarność' .
Skoro kochacie tak bardzo klub to możecie założyć jakieś konto i wpłacać każdy co miesiąc 50zł .Niewielka suma a pomnożyć ją przez 1000 osób daje 50 000zł .Taka kwota znacznie pomaga klubowi.Zamiast po 2zł wchodzić i kupować konfetti czy jakieś zjebane flagi możecie kupić normalnie bilet dla dorosłych.Dobry doping wystarczy.Są tacy wśród was co przez płot od Narwi włażą a potem jadą na prezydenta bo nie daje na klub.
Teraz jedziecie na Browar bo nie dają. Sprawdź w internecie na czym polega sponsoring bo to nie Caritas jak wam się wydaje.Zamiast na pensje dla pracowników na ŁKS wam dadzą? Jaka to reklama dla Browaru jak ŁKS po 6-0 przegrywa? Znasz sytuację finansową Browaru ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

salon jak salon nie jest wcale drogo a co do fryzur i malowania to wedle uznania



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do brania udzialu na rozne tematy z zycia mieszkancow Gminy Piatnica i oczywiscie ocena wniski na temat naszych wladz , bedzie to nasze mini forum , milej niedzieli, zostawiam bez tematu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Complex Druk na 3goMaja :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

moim zdaniem to Piątnice już dawno powinni włączyć do Łomzy i w końcu będzie spokój z wyścigiem miejscowych kacyków do koryta. Mam nadzieję ,że decyzja prezydenta Łomży załatwi ta sprawę raz na zawsze.
Beda w końcu w wodociągach miejskich i będzie po balu aha ha ha

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

W barze pod filarami śmierdzi, w barze Alicja stare jedzenie.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Zapewne większość jada dobre obiady w swoich domach wychodzą taniej i masz pewność że twój np.kotlecik mielony nie składa się z trzech innych którego klienci nie przetrawili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

mam problem z takim własnie komunikatem na allegro .-brak certyfikatu zabezpieczeń -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

niektórzy mówią "Łomża pod Piątnicą" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Od tego trzeba zacząć,żeby prezydenta wyje..ć bo on nic nie robi.
Np.ŁKS i wiele wiele innych rzeczy przez które miasto cierpi.
On się poprostu nie nadaje na prezydenta,czekam do wyborów i zmieniamy go! Łomzy potrzebny jest zaufany,myślący przyszłościowo i pomysłowy prezydent!

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Czesio ,skończ z tymi głupimi postami ,bo i tak nikogo nie zniechęcisz do bywania i jadania na BP Bistro.Jest to jeden z nielicznych lokali gastronomicznych w Łomży ,który nie jest miejscem zbieraniny łomzyńskich lowelasów.Można tu spokojnie zjeść za niewielkie pieniądze,czuć się bezpiecznie.Jedzonko jest b.dobre a obsługa miła i sympatyczna.Przede wszystkim jest czysto i bez dymu tytoniowego .Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

W złomach przekładać się nie kalkuluje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

I cóż, temat zaczął się od gówna i na "gównie" się kończy . I co tu się dziwić, to jest tylko łomżyńskie forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

w lutym 2009r. mówiono o łatwej legalizacji samowoli budowlanej... jeśli ktos się w tym orientuje..może wiecie czy już można składać wnioski o w/w legalizację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

A wiecie co?Po takich Generałach to mój dziadek na konia brykał.Tacy z nich mafiosi jak ze mnie pumpernikel.Ciekawe czy Pan Sławomir zmienił osrane gumace na skórzane pantofle,z których i tak mu słoma będzie wystawała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Sebo19 - a Ty chyba wykożystałeś sytuację i siadłeś na neta, jak mama do łazienki poszła, co?

anonimowiec - dla niektórych ŁKS jest czymś więcej jak katedra stąd takie porównanie,a co do porażek po 6-0, to gramy juniorami w lidze, gdzie gra się seniorami. Sprawdź w internecie co to junior piłkarski i gdzie jest jego miejsce, a że sytuacja finansowa w klubie jest jaka jest, to i wyniki są jakie są. I jeszcze jedno, za pare lat, a potem za parenaście, w książkach będzie wspomniane, że w latach 2008-2009, gdy miasto było nieprzychylne klubowi i wraz ze sponsorem głównym chcieli likwidacji klubu i zaczęciu wszystkiego od zera, grupa juniorów Łomżyńskiego Klubu Sportowego z kuratorem tego klubu na czele, nie pozwoliła na rozwiąznie klubu, tylko zapisywała kolejne karty w historii ŁKSu i wracając do 500set letniej historii katedry Łomżyńskiej, W TAKI WŁAŚNIE SPOSÓB PISZE SIĘ HISTORIĘ! Na razie jest to 80lat, ale jak byśmy to rozwiązali, to na 80 latach by się skończyło!

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

On już nie ma szans , już nie chodzi tu tylko o ŁKS ,ale o los naszej Łomży . On odejdzie w niesławie z piętnem najgorszego prezydenta , to tyczy się też radnych ,bo po co oni są w tej radzie skoro i tak nic nie mogą ??? za darmo te diety biorą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

WYBIJ SOBIE Z GŁOWY SZUKAĆ NA KOMENDZIE PRACY,HU..IDZIE NA ŁATWIZNE BO ZAROBIĆ NIE POTRAFI...

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

czasem w tej hurtowni na Pięknej właścicielka organizuje lub ewentualnie z firmy CM Professional - sklep chyba na ul. ks.Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

My tu rozprawiamy o Orle i ŁKS-ie, ale co powiecie o drużynie MKS Mielnik, pochodzi z małej wsi w województwie podlaskim, powiat siemiatycki, i jest najwyżej notowaną drużyną w tabeli III ligi podlasko - warmińsko-mazurskiej, jeśli chodzi o drużyny podlaskie.
Budżet tej drużyny na ten sezon to 200 tys. zł i w całości pochodzi z kasy gminy.
Liczba ludności w gminie.... 2708 mieszkańców !!!.
Prezydent Łomży powinien w tej chwili spalić się ze wstydu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Ale jak On ma się spalić ze wstydu, skoro według Niego, nie ma się czego wstydzić, ponieważ chce upadku ŁKSu i Mu się to udaje. Co innego żeby dawał,ale mało to wtedy wstyd, ale On nie chce dawać wcale i nie daje. Radni + prezio= najwięksi wrogowie naszego klubu i miasta Łomża. Na zakupy wolą jeździć do Białego, zamiast przyspieszyć budowę hipermarketu w Łomży lub ją już dawno temu zacząć. Bo po co mieć coś w Łomży, jak można mieć w Białymstoku lub w Warszawie?

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

z allegro korzystam sporadycznie i wszystko było ok.No cóż dzieki za -dobre chęci-.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

siała baba mak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Smrod z rury i halas... W Niemczech nie licza sie tylko pojemnosc, lecz takze moc. Pieski robia lapanki i sprawdzaja moc na hamowni. Jak ktos obcial tlumik (a on jest ogranicznikiem mocy, a co za tym idzie predkosci) to ma przesr... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

I jeszcze jedno. Tym razem do piłkarzy.Trener ze mnie żaden, mniej więcej taki, jak 40mln polaków w tym kraju, ale patrząc na Wasze wyniki, oglądając Wasze mecze, to mam wrażenie,że boicie się zaatakować bramkę przeciwnika. Najgorsze jest to, że Macie świadomość spadku, że będą dwucyfrówy i do tego usilnie dążycie,bo większość kibiców,tych kumatych,wie i mówi otwarcie, że szans nie mamy i jest to prawdą, bo niedawno graliście z ludźmi tylko w swoim wieku aż raptem zaczęła się inna historia. Do czego zmierzam? - Tak czy siak spadniemy, prawdopodobnie przegramy każdy mecz, czy to jedną bramką, czy dziesięcioma - to nieważne, bo i tak przegramy, ważne jest to, żebyście trochę pograli do przodu, bo nie ma czego bronić. Starać się atakować, trochę otwartej piłki, ale stwarzać sobie sytuacje podbramkowe,a to zaowocuje w następnym sezonie. Dla Was te mecze są sparingami, które mają przynieść efekty na przyszłość. My kibice jesteśmy już pogodzeni ze spadkiem i to nieważne w jakim stylu każdy mecz. 1-2, 0-5, 0-11, - to nieważne, ważne żebyście się ograli i uwieżyli w siebie i żeby za pół roku piłka w Łomży była na przyzwoitym poziomie. A znając życie, jak teraz Wszyscy są za Wami, to w 3 lidze będzie odwrotnie, także grajcie do przodu, nabierajcie doświadczenia w polu karnym przeciwnika, bo nie ma czego bronić a Łomża zasługuje conajmniej na 1 ligę i trzeba tam jak najszybciej wrócić!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

a skąd ty masz takie nie ciekawe informacje???gdzies to wyczytałes czy spekulujesz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

smrud wiekszy robia samochody, z halasem sie zgodze, jednak 4suwy sa duzo bardziej cihe. co do sprawdzania czy dzieciak 14lat przycial slepa kihe powinni sprawdzac, tak jak i inne elementy. albo to czy np 80tka nie jest zarejestrowana jako 50, bo i to jest calkiem powszechne, lub po rejestracji 50, wymieniajo wieksze silniki, cylindry, filtry, lepsze swiece.

z drugiej strony ruwnie dobrze mogliby takie ograniczenia zrobi osobuwkom, max 120 i po sprawie. mysle rze wypadkuw byloby o polowe mniej + ogranicznik mocy. to nie byloby takiego lansu

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

blondloczek1 wiesz że pies dopóki szczeka to nie ugryzie.Oni jedynie szczekają w zaciszach swoich pokoi, także są niegroźni.
Flustraci którzy w realu są cienkimi Bolkami dlatego pozostaje im atak na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

kiedyś chciał cała klasę udupić to się doigrał... hehe i był grzeczny... po prostu musicie to powtórzyć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

hmm a jezeli nie zaplacisz im za to ? to co sie stanie??
VizeV sprzedac zawsze cos mozesz, ale gdzie ta osoba ktora wygra aukcje przeleje kase? heh

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Oglądaliście kiedyś taki angielski program co mogą zrobić pracownicy jeżeli zostaną wkurzeni przez klienta?
Otóż w ekskluzywnej restauracji taki klient zrobił awanturę z powodu jak twierdził zbyt twardego schaboszczaka.Kelner wziął go na zaplecze z wyrazami przeprosin a następnie rzucając na podłogę walnął kilka razy z obcasa.Kotlecik trafił z powrotem na patelnię po czym nieuprzejmy gość zajadał się ze smakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

gdzie by nas nie dołączyli to i tak pieknego położenia nam nie zabiorą sęk w tym by to mądrze wykorzystać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

czy ktoś wie jaka jest dzisiejsza decyzja rady gminy ...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

SaneOne nie wiesz na pewno czy jestem kobietą.A powiem wam jedno Generała pamiętam jako zwykłego cinkciarza ,który handlował dolarami przy poczcie głównej.To Łomża zrobiła z niego wielkiego gangstera ,a tak naprawdę to w dupie był i gówno widział i to tylko na terenie Starej Łomży!Nawet w sklepie nie potrafił się zachować ,a to że długo chodził bezkarnie po Łomży zawdzięcza tylko swojej żonie i jej ojcu ,który miał kasę na łapówki.Gdyby nie to ,to już dawno pod celą by go w dupe orali ,nie tacy kolesie,To jest wasz mafioso ,łomżyńskich cieniasów ,macie w nim idola i ****!Ale dla prawdziwej gangsterki to pionek .I nawet nie sądzą go ,jak przystało na szefa mafii.Zenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

no właśnie nie mój ,jakbyś nie zrozumiał..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

co o tym sadzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własnie wrociłem z marszu, noc nie przespana ale warto było pokazać

Rajmund Kaczyński, wybitny Polak, Katolik, Bohater narodowy, odznaczony za udział w powstaniu warszawskim Krzyżem Srebrnym Orderu Virtuti Militari.
Ojciec dwóch najwybitniejszych polskich polityków, Lecha i Jarosława Kaczyńskich.

Od 1941 roku należał do Związku Walki Zbrojnej, następnie do Armii Krajowej. Po odbyciu szkolenia w 1943 roku otrzymał stopień plutonowego podchorążego. W pierwszym dniu powstania warszawskiego dowodził 7 drużyną 2 plutonu 1 kompanii Pułku Baszta. Od drugiego dnia Powstania nie brał udziału w walkach z powodu rany palca. Po wojnie ukończył z wyrużnieniem studia inżynierskie i pracował na Politechnice Warszawskiej, gdzie prowadził wykłady z termodynamiki dla oficerów AK.
Za zasługi dla Armii Krajowej otrzymał od rządu skromny dom na Żoliborzu przy ulicy Lisa-Kuli.
W 1948 ożenił się z Jadwigą z Jasiewiczów, z którą wydał na świat w 1949 synów, bliźnięta dwóch najwybitniejszych polskich polityków, Lecha i Jarosława Kaczyńskich.
Już lada tydzień będzie Świętym



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org