czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Ucinajac im pieniądze nie zmusisz ich i te obciete pieniadze trafily do ŁKS'u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Wtorek święta racja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

WYOBRAŻAJĄ SOBIE TAK ŻE MATKI BĘDĄ RODZIĆ W KLINIKACH PRYWATNYCH.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Do zysk, niedawno rejestrowałam samochód z zagranicy i niemiałam tylko przeglądu ,nikt mi nie powiedział o tym że można mieć tablice próbne z kąd ty masz takie informacje.
Wracając do tematu na zwykłym papierze napisz nr rejetracyjny zamątuj go na czymś podobnym do blachy i po kłopocie znajomy tak jeżdzi oszczędzisz sobie kosztów i nerwów .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

To skoro mamy taki świetny klub to gdzie Ci sponsorzy? Kurator się wypowiadał przed wznowieniem rozgrywek, że bo rozwiązaniu umowy z browarem będzie sponsor taki, że browarowi zrobi się głupio. Można było z tego wnioskować że będzie to firma o podobnym profilu i podobnej działalności. Mija tyle czasu i cisza.


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

miałem przemilczeć ale ilekroć otwieram 4lomza widzę sonde typy jak poniżej...naprawde wyrazy ubolewania nad durnotą brakiem zdrowego rozsadku i poprostu przejaw totalnej głupoty dla tak pomysłowej osoby zakładającej sonde jako mieszkaniec łomży wstydze się takiej kompromitacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Jak ma jeździć niedouczony to już wolę żeby jeździł na skuterze a nie samochodem


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Zgadzam sie.
Wybrazmy sobie osoby chore zakaznie,dzieci i kobiety w ciazy razem w praktycznie jednym budynku!!!
Jesli to zda egzamin (mowie o konforcie pacjentow),to wkrotce dolacza do tej grupy np. chorzy psychicznie.I tym sposobem szpital zaoszczedzi na powiedzmy opiece pielegniarek,bo wystarczy ich mniejsza grupa.Lekach i zajetych lozkach-bo kobiety moga przeciez rodzic szybciej,ze STRACHU!
Samotne,placzace dzieci bez rodzicow napewno znajda oparcie wsrod chodzacych,chorych zakaznie.A przyjmujacy wlasnie porod lekarz psychiatra,bedzie tlumaczyl sposob przeciecia pepowiny jedynemu choremu psychicznie,ktoremu nie trzesa sie rece!
Gratuluje pomyslodawcom przeniesienia zakazniaka do szpitala odwagi i glupoty!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

jak zmienisz KPA konstytucje i ustawe o policji to twoje odpowiedzi będą się różniły bo nie wierze ze masz na takie pytania inne odpowiedzi....no chyba ze dla celów "majątkowych" napisałeś swoją ustawę o policji i to właśnie wg niej opracowałeś testy hehe no wtedy odp na pewno będą inne :DD

Stan wyjątkowy wprowadza
Art. 230. Konstytucji 1. W razie zagrożenia konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego, Prezydent Rzeczypospolitej na wniosek Rady Ministrów może wprowadzić, na czas oznaczony, nie dłuższy niż 90 dni, stan wyjątkowy na części albo na całym terytorium państwa.


Osobę zatrzymaną, która ma widoczne obrażenia ciała, należy niezwłocznie
udzielić pomocy, wezwać Pogotowie Ratunkowe

Realizując ustawowe zadania policjanci wykonują między innymi czynności
operacyjno-rozpoznawcze, dochodzeniowo śledcze, administracyjno-porządkowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

CZy ktoś orientuje się czy na StadioneX-lecia w Wawie można coś jeszcze kupić?Dawno tam nie bylam i zastanawiam sie czy są jeszcze rozstawione te budki:)
Z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Ale jest ich dośc duzo?Wybieram sie z siostra na zakupy.Bylam w listopadzie to bylo dosc duzo:)Dzięki za posta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

asz ***** to sie temat rozwinal jak mozna komus jechac od frajerow wypisujac jakeis sytuacje i operowac ksywkami ***** no brecht zeby nie zasiadali na lawie to po tej dyskusji mielibysmy spektakularne akcje cbs a prawda jest taka ze rozjebusy chodza z glowa do gory po lomzy i kazdy ma to w dupie jedyna pociecha ze kto ma wiedziec to wie i cisnać szmatom


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

...żartobliwa sonda spotkała się ze śmiertelną powagą i narzekactwem łomżyniaków :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

twój dysk w kregosłupie jasiu .... ale ty bystry jak woda w klozecie ;0

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

a sklepy to gdzie sie zaopatruja co?!!! he he NA STADIONIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

http://www.youtube.com/watch?v=frEAIANJ-eA

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

super, dzięki tego szukałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

ostatnio bylem w piatek byla garska ludzi mial ktos cos grac nie bylo nic wstep 10 zl mi sie wydaje ze nei powinno byc wstepu bo jak ktos idzie na piwo lub 2 to 20 zl wydaje a nawet nie poczuje nic a jak ktos idzie z partnerka to 4 piwa kosztuja 40 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Na orliku ma być trener od ręcznej. Ponoć już od kwietnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Brawo ANTYWSZYSTKO - w końcu ktoś poważnie myślący odważył się napisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

nuuuudyyyyyyyyyyyyyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Osoba pracująca zawodowo, nie zajmuje się takimi sprawami jak śledzenie straży miejskiej , gdzie jeżdzi , kogo podwozi i co kupuje, bo nie ma na to czasu. Czyli wniosek z tego, że tym zajmują się osoby zdesperowane brakiem pracy i nadmiarem czasu, czyli po prostu zazdrośc.
Nie tylko straż miejska, ale i inne zakłady korzystają z przywilejów posiadania samochodu słuzbowego i załatwiaja sprawy prywatne w czasie godzin pracy. Ja sama to robię ale jakoś mnie się nikt nie czepia, może dlatego że mandatów nie daję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

OjciecR. : przyjmij kondolencje... Znam ten ból.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

witam serdecznie... mam do poszpachlowania dwa pokoje... jakie są stawki za m2? pytam żeby nie przepłacić

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Warto przyłączyć się do akcji i zgasić światło na 1h.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

mada faki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

KGB jesteś chyba pierwszym z rodziny który zszedł z drzewa ,chociaż po twojej wypowiedzi to lepiej by było gdybyś tam pozostał. Byle co jesz i byle co gadasz.
Akurat w kraju do którego przez lata Polacy wzdychali jak do bóstwa, chodzi o USA a podejrzewam że i w wielu innych krajach są trawniki po których się chodzi a co więcej można rozłożyć koc i zrobić sobie piknik.
Dla mnie to z jednej michy z twoim pupilkiem możesz futrować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Xmen a mówiłem nie pij i nie chodz na czworaka po co sie tytłać w gównie.Nie dociera i latasz na skróty to masz co lubisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

jak ktoś ma małe dziecko to wie o co chodzi, trudno utrzymać je na chodniku, teraz kiedy stopniał śnieg widać jak całe trawniki wokół bloków są usrane, kiedy odrośnie trawa problem przestanie być widoczny ale na butach zostanie, po zimie nawet w piaskownicy w skate parku to sie wala, problem raczej nie będzie rozwiązany bo widok właściciela zbierającego "swoje" psie kupy byłby szokujący

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

Opłaty za wystawianie i sprzedaż >


Jak często będzie trzeba dokonywać opłat? Jakie formy płatności proponujecie?


Regulować rachunek powinieneś:
raz w miesiącu, jeśli Twoje zobowiązania wobec Allegro będą równe lub większe od 10 zł;
jeśli otrzymujesz faktury od Allegro, raz w miesiącu bez względu na wysokość naliczonych opłat.

O konieczności uregulowania swoich należności zostaniesz poinformowany e-mailem od Allegro. Stan swojego konta możesz zawsze sprawdzić w zakładce Moje Allegro > Rachunki > Pokaż rachunek.

Rachunki wobec Allegro można regulować:
przelewem bankowym,
przekazem pocztowym,
poprzez szybkie płatności online,
kartą kredytową.

Jeżeli chcesz dokonać wpłaty, przejdź do strony Moje Allegro > Rachunki > Wpłać.
Opłaty za wystawianie i sprzedaż >


Jak często będzie trzeba dokonywać opłat? Jakie formy płatności proponujecie?


Regulować rachunek powinieneś:
raz w miesiącu, jeśli Twoje zobowiązania wobec Allegro będą równe lub większe od 10 zł;
jeśli otrzymujesz faktury od Allegro, raz w miesiącu bez względu na wysokość naliczonych opłat.

O konieczności uregulowania swoich należności zostaniesz poinformowany e-mailem od Allegro. Stan swojego konta możesz zawsze sprawdzić w zakładce Moje Allegro > Rachunki > Pokaż rachunek.

Rachunki wobec Allegro można regulować:
przelewem bankowym,
przekazem pocztowym,
poprzez szybkie płatności online,
kartą kredytową.

Jeżeli chcesz dokonać wpłaty, przejdź do strony Moje Allegro > Rachunki > Wpłać.

Wejdz na Allegro w dzial „POMOC” tam masz wszystko dokladnie objaśnione co i jak. Zycze udanych transakcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży ktoś uczci XXX rocznicę stanu wojennego i jego ofiary?

komentarze na di.com.pl:


~lol
Wiemy ze oszust leci najpewniej z lomzy, na googlach mozna znalezc rozne info o tej osobie, np. to:

Autor: VizeV (---.elomza.pl)
Data: 21-02-09 12:03
Wyślijcie AFM pod numer 91999 koszt 1.22 zobaczycie co dziś odkryłem :)

"Nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga"


proponuje zawiadomic policje i prokurature.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org