czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pańska wdzięczność za służbę

Jest moze ktos na forum kto byl juz na szkoleniu podstawowym bo mam pare pytan?Jak tak to prosze o numer gg tej osoby bo mam pare pytan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pańska wdzięczność za służbę

hehe dobre sobie jasiu to ty się źle urudziłeś i cie nie wpuścili? Może ktoś jeszcze był i konkretnie napisze jak tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pańska wdzięczność za służbę

sluchaj sie 14.15 latkow... to ci powiedza wsio... ale nie powiedza nic o znakach... i przepisach... moim zdaniem powinno wejsc w zycie prawo jazdy kat. A L

gowniarz jeden z drugim pcha sie pod kola i to na rondzie.... tylko zlapac i kopow do dupy nawsadzac i jemu i tatusiowi, ze pozwolil... a potem czlowiek przezywa, ze cos zrobil gowniarzowi...nawet jesli to nie jego wina... i niech mi nikt tutaj sie z was dzieci nie wazy napisac, ze przestrzegacie przepisow... bo tak nie jest... mnie nie oszukacie... ja widze jak jezdzicie... siebie i swoich rodzicow mozecie oszukac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pańska wdzięczność za służbę

i matka np.2-3 miesiecznego dziecka nie bedzie mogla z nim zostac na oddziale jak oni to sobie wyobrazaja?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pańska wdzięczność za służbę

przy rejestracji auta z zagranicy probne wydaja tylko wtedy gdy masz juz komplet dokumentow (skarbowka, celny, tlumaczenia itp) oprocz przegladu samochodu i np. sa one po to zebys mogl podjechac na kolach na przeglad ale to jest bez sensu (mniej wyniesie wypozyczona laweta) takze raczej przy rejestracjach nikt nie zaklada probnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pańska wdzięczność za służbę

witam
odnośnie prywatyzacji słuzby zdrowia to ja jestem za, ktos nie choruje nie korzysta ze słuzby zdrowia a placi co miesiąc składki na opieke zdrowotna, a ktos inny czerpie korzyści chodzac ciagle do lekarzy , lecząc się w szpitalach itp,

- moja propzycja jest taka aby utworzyc kazdemu indywidualne konta zdrowotne bez mozliwosci wyplacania tylko oplat za sluzbe zdrowia, ktos sobie pracuje, co miesiac pieniazki sa odkladane i po kilku- kilkunastu latach nazbiera sie tyle iz bedzie go stac na prywatne kliniki itp bez upokazania sie w panstwowych szpitalach, moja zona próbowala rodzić w lomzynskim szpitalu i pobyt ten wspominam niemile, opieka pielegniarska znośna ale lekarska to tragedia- szczegolnie ordynator no i skonczylo sie na prywatnej klinice w Białymstoku gdzie czulismy sie bardzo dobrze i dzidzius tez mial sie bardzo dobrze- dzisiaj to duza wesoła panna :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pańska wdzięczność za służbę

list do Tuska hehe , on jest zajęty Irlandią może później :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org