sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apel do Posłów i Senatorów RP


Jeśli ludzie naprawdę biedni wstydzą się wyciągać rękę o pomoc, to z co oni, lub za co jedzą? Czyżby odżywiali się powietrzem?
Opieka Spoleczna przyznaje wszelką pomoc rodzinom potrzebującym na podstawie przedstawionych na papierze dochodów. Nie ma takich możliwości , aby przeprowadzić dokładne śledztwo, nie jest policją.
Jeśli ludzie bogaci, lub średniozamożni jeżdżą po jałmużnę to cóż.......należałoby się im tylko współczuć, świadczy to o jakiś odchyłkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

do OjciecR - chetnie przyjme Twoj zepsuty komputer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

osuszanie budynków tel.604139556

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

Czy mozna dowiedziec sie cos o projekcie "Moja wlasna firma"? Dlaczego inni mieszkańcy Łomży jeżdzą do Urzędu Marszałkowskiego do B-stoku, aby dowiedziec sie cokolwiek o projektach? Co o tym myślicie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

To też zależy od marki samochodu, jest jeden dobry szpec ale nie wszystkie rzeczy robi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

Dalej KGB Ciebie nie rozumiem.... Chodzi Ci o cenę? Czy chodzi Ci o Libera? Uważam osobiście, że cena nie jest za wysoka. Jeżeli chodzi o Libera.... to uważam, że wiele osób chętnie pójdzie na koncert zwłaszcza, że później będzie normalna impreza i zwłaszcza, że w Łomży pojawia się coś nowego, a nie ciągle te same kluby... ta sama muzyka...

KGB - ja bym był ostrożny z takimi komentarzami, a wiesz czemu? Bo mam wrażenie, że na któryś koncert do Amnesii pierwszy kupisz bilet ;-) Nie chcę, żeby to odemnie wychodziły jakieś "legendy", ale jak odbierałem wejściówkę na koncert to rozmawiałem z jakimś człowiekiem w Amnesii i mówił mniej więcej kto będzie w grał wkrótce w Amnesii i szczerze powiem, że nie wiem, czy aż nie za duże te "gwiazdy" jak na Łomżę.... No ale szczerze to nie moja sprawa - fajnie, że ściągnął takie osoby do Łomży. Ale jak mówię, chyba nie mi mówić takie rzeczy, więc siedzę cicho ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

napisz , czy developer czy spółdzielnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

do flatmoo ... pisze sie na noge najlepiej w niedziele albo soboty wieczorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

wstyd panie brzeziński , to celowa gra prezia i browaru zniszczyć ŁKS w to miejsce powołać nowy klub a potem występować w roli zbawcy i mędrca co to uratował piłke nożna w Łomzy byłoby w sam raz na wybory tylko cos nie wypaliło w tych rachunkach klub wciąz istnieje pewnie spadnie ale będzie istniał zazdroszcze Kolnu że ma takigo burmistrza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

no bo majo komplet blach a tu jak nie ma jednej to robio ci drugo i dajo na tej czas prubne .koleszka tak miał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do Posłów i Senatorów RP

a jaki jest adres strony???

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org